Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот BRF » 16 окт 2012 14:00

tsonpen написа:
BRF написа:При вас в Разград е нормално да има така наречените двоини фенове,който освен местния отбор поддържа и някой от Грандовете!В градовете с традиции,хората са или от местния отбор или от Гранд!След десетина години,ако все още сте фактор ще ме разбереш ;) !


Хайде стига с тези митове! Дръжте се естествено! Ако един човек иска да гледа футбол на ниво А група, но в града му има отбор от Б или В е разбираемо да подкрепя някой отбор от А група. Това е същото, както фенове на Левски и ЦСКА покрепят отбор, който играе в Шампионска лига. Ако отборът им влезе в ШЛ, ще подкрепят българския отбор, макар и това скоро няма да има начин да го проверим :mrgreen:
По същия начин, ако отбор на малак град си вдигне нивото и стане конкурент на досегашния отбор в елита, привържениците в града ще престанат да бъдат фенове на някои от столичните грандове.
Това за мен е напълно естествено, въпреки, че аз НИКОГА не съм бил фен на друг отбор, освен на Лудогорец. Може да имам някакви временни симпатии дори сега, но цял мач и на Барселона ми е трудно да изгледам, докато на Лудогорец съм готов по два пъти да ги гледам ;)
На последната контрола едно момче дойде на стадиона с фанелка на Левски и изглежда си живееше в някакъв негов екшън-филм. Но на Лудогорец Арена хората са толерантни и може да си дойде с каквато иска фанелка, стига да не улучи мача на фанелката си. Родолюбието кара хората да избират местния отбор, ако той е на достатъчно високо ниво. Забелязвам, че това повече се разбира от нас, които за дълго време не сме живели в Разград или по принцип не живеем в Разград. Някои от местните хора, които радко напускат града за повече от седмица, не осъзнават какво всъщност се случва.
Традиции-мрадиции - в зависимост от гледната точка ги има и ги няма и в Разград и в София. Съобразявайте се с мащаба!

Не виждам какво по-различно съм написал :? !Ако се задържите известно време на върховете в БГ футбола,в Разград ще си бъдете само за местния отбор и ще останат малко левскари и цесекари!Не виждам защо трябва да подкрепям друг отбор различен от ЦСКА!Примерно ако играят Берое и Лудогорец,ще гледам мача и ще бъда за този за когото е в интерес на ЦСКА!Аз съм от Бургас и тук Акулите са за Черноморец и никой друг,нефтохимици са за Нафтата и никой друг,цесекарите сме за ЦСКА и никой друг.Не очаквам да го разбереш!Ще ти трябва време!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот tsonpen » 16 окт 2012 14:18

BRF написа:Не виждам какво по-различно съм написал :? !Ако се задържите известно време на върховете в БГ футбола,в Разград ще си бъдете само за местния отбор и ще останат малко левскари и цесекари!Не виждам защо трябва да подкрепям друг отбор различен от ЦСКА!Примерно ако играят Берое и Лудогорец,ще гледам мача и ще бъда за този за когото е в интерес на ЦСКА!Аз съм от Бургас и тук Акулите са за Черноморец и никой друг,нефтохимици са за Нафтата и никой друг,цесекарите сме за ЦСКА и никой друг.Не очаквам да го разбереш!Ще ти трябва време!


Не е до време. Моите разбирания са други. Няма сила, която да ме накара да подкрепям някой от двата най-титулувани български гранда. Просто природа. А може и порода ;)
Според мен и сега в Разград има малко "левскари и цесекари". Ако има как да се преброят, може да сме по-конкретни ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот BRF » 16 окт 2012 14:54

tsonpen написа:
BRF написа:Не виждам какво по-различно съм написал :? !Ако се задържите известно време на върховете в БГ футбола,в Разград ще си бъдете само за местния отбор и ще останат малко левскари и цесекари!Не виждам защо трябва да подкрепям друг отбор различен от ЦСКА!Примерно ако играят Берое и Лудогорец,ще гледам мача и ще бъда за този за когото е в интерес на ЦСКА!Аз съм от Бургас и тук Акулите са за Черноморец и никой друг,нефтохимици са за Нафтата и никой друг,цесекарите сме за ЦСКА и никой друг.Не очаквам да го разбереш!Ще ти трябва време!


Не е до време. Моите разбирания са други. Няма сила, която да ме накара да подкрепям някой от двата най-титулувани български гранда. Просто природа. А може и порода ;)
Според мен и сега в Разград има малко "левскари и цесекари". Ако има как да се преброят, може да сме по-конкретни ;)

За двоините фенове заговори мим!Преди време и в Бургас хората бяха за по два отбора!Сега пишеш това,а като дойдат ЕКТ пак ще пишеш за българското и да се подкрепяме :lol: !Твоите разбирания може да са други,но реалностите са такива!Наскоро писахте,че имало проблем между агитката ви и една фракция,която не одобрявала,че бивши левскари и цесекари сега са в агитката ;) !В друг сайт фен на Берое от някаква ново фракция казваше,че първа точка в устава им е да не подкрепят друг БГ отбор!Надявам се ме разбра!
Ако утре Домусчиев намали парите и отидете към 8-10 място,същите тези бивши ще си станат пак настоящи!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот tsonpen » 16 окт 2012 20:58

BRF написа:
tsonpen написа:
BRF написа:Не виждам какво по-различно съм написал :? !Ако се задържите известно време на върховете в БГ футбола,в Разград ще си бъдете само за местния отбор и ще останат малко левскари и цесекари!Не виждам защо трябва да подкрепям друг отбор различен от ЦСКА!Примерно ако играят Берое и Лудогорец,ще гледам мача и ще бъда за този за когото е в интерес на ЦСКА!Аз съм от Бургас и тук Акулите са за Черноморец и никой друг,нефтохимици са за Нафтата и никой друг,цесекарите сме за ЦСКА и никой друг.Не очаквам да го разбереш!Ще ти трябва време!


Не е до време. Моите разбирания са други. Няма сила, която да ме накара да подкрепям някой от двата най-титулувани български гранда. Просто природа. А може и порода ;)
Според мен и сега в Разград има малко "левскари и цесекари". Ако има как да се преброят, може да сме по-конкретни ;)

За двоините фенове заговори мим!Преди време и в Бургас хората бяха за по два отбора!Сега пишеш това,а като дойдат ЕКТ пак ще пишеш за българското и да се подкрепяме :lol: !


Може би се изразих неправилно. Имах предвид, че не може да им стана фен.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот miro_rz » 19 окт 2012 14:43

BRF - Бургаски фен ли означава?
Изображение

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот BRF » 19 окт 2012 14:45

miro_rz написа:BRF - Бургаски фен ли означава?

Б-то го позна!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот D.Georgiev » 19 окт 2012 17:25

Абе, BRF, нали в едни други теми ни разправяше как никой не се интересувал от нас, как в момента си мислил само за дербито и цялото ти внимание било насочено към него? След това с пренебрежение отбеляза, че евентуално след мегамача може и да ни отбърнеш някакво внимание, но до тогава няма да можем да се радваме на вниманието ти? Защо не си удържа на думата и не ни остави пренебрегнати и доволни?
Последна промяна от D.Georgiev на 19 окт 2012 23:59, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот BRF » 19 окт 2012 22:51

D.Georgiev написа:Абе, BRF, нали в едни други теми ни разправяше как никой не се интересувал от вас, как в момента си мислил само за дербито и цялото ти внимание било насочено към него? След това с пренебрежение отбеляза, че евентуално след мегамача може и да ни отбърнеш някакво внимание, но до тогава няма да можем да се радваме на вниманието ти? Защо не си удържа на думата и не ни остави пренебрегнати и доволни?

Учтив съм!Питат ме отговарям!Ти кво,внимание ли търсиш?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот miro_rz » 20 окт 2012 15:17

BRF написа:
miro_rz написа:BRF - Бургаски фен ли означава?

Б-то го позна!


Burgas Red Front
Изображение

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Левски обявяват война на Лудогорец!

Мнениеот BRF » 21 окт 2012 22:45

miro_rz написа:
BRF написа:
miro_rz написа:BRF - Бургаски фен ли означава?

Б-то го позна!


Burgas Red Front

И Р-то го позна!
[offtopic]Д.Георгиев извинявай,че пиша ама пак ме пита![/offtopic]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта