Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1825
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот 1Neutralen » 02 окт 2012 19:52

BRF написа:[quote="1NeutralenА кой ти беше основният акцент? Ние сме си купили мача с "Миньор" като сме решили леко и незабележило срещу нас да се играе с юноши и никой да не забележи ли? Нямаше ли да е малко по-лесно да си го купим и да бием тихо, тихо тирулярите без да се вдига шум? Вариантът да победим честно отбора, който по това време имаше умопомрачителните 3 домаински победи от близо 13 мача у дома ти се вижда невъзможен нали? Ако имаш документ извади го и го покажи на всички. Това което правиш се нарича клевета и е административно нарушение в наказателния кодекс. Никой не се замисля, но всъшност вие припознавате "Миньор" в отборът направил същото за нас каквото направи "Локо" Пд за вас. За тях нищо не споменавате. Съмнително или не те се хвърлиха с всички сили на всички конкуренти и взеха точки от всички освен от вас. Съмнително или не "Литекс" се сгромоляса на "Армията", след като показа отлична игра срещу нас. Имаше ли нещо съмнително тук? Да си отваряме ли и ние устите като вас?

Ти имаш някакъв проблем!Пишеш за административно нарушение в наказателния кодекс,защото човекът нямал доказателства дали сте се разбрали с Миньор!Дотук добре!Обаче в следващото изречение намекваш за уговорка в мачовете с Локо и Литекс :o !А ти доказателства нещо или наказателен кодекс :lol: !Смешен си с тези работи.Колкото до Миньор във въпросния полусезон победи Левски(гост),ЦСКА(домакин) равен с Литекс(гост) с изравнителен гол в последната минута за Литекс заради който станаха тези панаири!Еми що да не се усъмним в безпроблемната ви победа?[/quote]

Вие имахте два много съмнителни мача (с Локо Пд и Литекс).
Излизането с юнуши си беше решение на Минъор. Лудогорец няма вина за това, а и няма никаква логика да се урежда мач по този мач.
Беше ти казано че Локо Пд също взе точки от Лудогорец и Левски. Литекс и те взеха точки. Това обаче не ти изнася...Това е ОК, но поне си замълчи.[/quote]
Що да мълча?Аз да не съм малоумен,да не знам как са свършили мачовете?Ти въобще прочете ли какво съм написъл?Твоето приятелче пише за наказателен кодекс,защото някой се усъмнил във вашия мач с Миньор,без да има доказателства и после изказва съмнение за наш мач без да има доказателства :o !
п.п.Не си ти човека,който да ми казва какво да пиша![/quote]

Като няма доказателвства, ти тогава за какво точно спориш?? Няма доказателства, така че не давай Минъор за пример. Много добре знаеш че ти започна да провокираш. Не се прави на ангелче...

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот kev1n » 02 окт 2012 20:37

браво, браво! изкефен съм на Левскарчетата! Респект момчета! не очаквах че някой от феновете на грандовете ше ни подкрепи в играта.. мислех че всички мразят лудогорец и едва ли не заспиват с мисалта за закриване.. интересното е че видях много коментари в обратна посока и ви благодаря ;) дано да стане красив мач след няккой друга седмица :) относно лудогорец: не продадоха никой, дигнаха нивото на скамейката, оправиха слабите точки от миналата година и дори започнаха да работят по зимните трансфери. скаутската мрежа работи деноношно и редовно по някой юноша се присъединява към отбора.. просто събират всички и всичко добро :) не след 1о години като литекс, ами след 3 може лудогорец да изскочи със стабилни юноши :) това също много ме радва! нека сме реалисти самоче.. футбола си е футбол, а на левски му престоят 2 много трудни двубия.. успех за напред и дано се заформи финалче като миналата година с цска :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот BRF » 02 окт 2012 22:34

BRF написа:
Tommi написа:И каква всъщност е целта на статията, да се "вдигнат акциите" на Лудогорец ли? :roll: Като изключим феновете на Лудогорец и Локо, на никой не му пука имало ли е засада, фаул, картон в еди-коя си ситуация. Затова и никой (отново изключвайки пловдивчани) не е "плакал" срещу Лудогорец. Така че изрази като "В публичното пространство се наслои мнението..." са леко неуместни. ;)

Напълно съм съгласен с това мнение!Имате си отбор,поосвежилисте си стадиона,правите си тренировъчна база,ОК!Особенно сега без ТВ излъчване,феновете на ЦСКА ги интересува ЦСКА,феновете на Левски техния отбор и така да не изброявам всички.Всеки се интересува от неговият си отбор до колкото е възможно!Не се притеснявайте драги ми фенове на Лудогорец,на никой не му пука дали сте/са ви вкарали гол от засада и тем подобни!

Това ли е провокация драги?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот BRF » 02 окт 2012 22:41

1Neutralen написа:
BRF написа:[quote="1NeutralenА кой ти беше основният акцент? Ние сме си купили мача с "Миньор" като сме решили леко и незабележило срещу нас да се играе с юноши и никой да не забележи ли? Нямаше ли да е малко по-лесно да си го купим и да бием тихо, тихо тирулярите без да се вдига шум? Вариантът да победим честно отбора, който по това време имаше умопомрачителните 3 домаински победи от близо 13 мача у дома ти се вижда невъзможен нали? Ако имаш документ извади го и го покажи на всички. Това което правиш се нарича клевета и е административно нарушение в наказателния кодекс. Никой не се замисля, но всъшност вие припознавате "Миньор" в отборът направил същото за нас каквото направи "Локо" Пд за вас. За тях нищо не споменавате. Съмнително или не те се хвърлиха с всички сили на всички конкуренти и взеха точки от всички освен от вас. Съмнително или не "Литекс" се сгромоляса на "Армията", след като показа отлична игра срещу нас. Имаше ли нещо съмнително тук? Да си отваряме ли и ние устите като вас?

Ти имаш някакъв проблем!Пишеш за административно нарушение в наказателния кодекс,защото човекът нямал доказателства дали сте се разбрали с Миньор!Дотук добре!Обаче в следващото изречение намекваш за уговорка в мачовете с Локо и Литекс :o !А ти доказателства нещо или наказателен кодекс :lol: !Смешен си с тези работи.Колкото до Миньор във въпросния полусезон победи Левски(гост),ЦСКА(домакин) равен с Литекс(гост) с изравнителен гол в последната минута за Литекс заради който станаха тези панаири!Еми що да не се усъмним в безпроблемната ви победа?


Вие имахте два много съмнителни мача (с Локо Пд и Литекс).
Излизането с юнуши си беше решение на Минъор. Лудогорец няма вина за това, а и няма никаква логика да се урежда мач по този мач.
Беше ти казано че Локо Пд също взе точки от Лудогорец и Левски. Литекс и те взеха точки. Това обаче не ти изнася...Това е ОК, но поне си замълчи.[/quote]
Що да мълча?Аз да не съм малоумен,да не знам как са свършили мачовете?Ти въобще прочете ли какво съм написъл?Твоето приятелче пише за наказателен кодекс,защото някой се усъмнил във вашия мач с Миньор,без да има доказателства и после изказва съмнение за наш мач без да има доказателства :o !
п.п.Не си ти човека,който да ми казва какво да пиша![/quote]

Като няма доказателвства, ти тогава за какво точно спориш?? Няма доказателства, така че не давай Минъор за пример. Много добре знаеш че ти започна да провокираш. Не се прави на ангелче...[/quote]
Споря за това,че не може да казваш на хората да не обвиняват без доказателства,а после да обвиняваш ти без доказателства ;) !Ако прочетеш внимателно назад ще видиш точно това!Не ме интересува кой,кой мач е уговорил!В момента в който се замисля сериозно върху тези неща и най-вероятно ще разбера,че съм луд да гледам български футбол!

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот BETCHUALENG » 03 окт 2012 15:48

RedeviL написа:нима Миньор не си свали гащите пред Лудогорец излизайки с децата и това се случва пред цяла България!Като казваш "А" е хубаво да споменеш и "Б" иначе думите ти увисват във въздуха!Относно постигнатите хиксове в контролите с втория отбор на Евъртън и Стяуа даже няма да го коментирам..

Причината Миньор да направи това обаче не е Домусчиев или поне не само той. Просто ТИТАН не плати 1 премия на Миньор за победа над 1 друг отбор и перничани решиха да им го върнат тъпкано. Лягат на Лудогорец, натягат се срещу ЦСКА и изведнъж се оказва, че червените ще гонят титлата в Разград.
Може Домусчиев да е дал някакви пари, но основната роля за взимането на такова решение е изиграл навика на ТИТАН да не плаща обещаното, па дори и за победи в София. И въобще всеки, който реши да върти такива номера на Вангелов го чака нещо такова, много е отмъстителен.

Просто на ЦСКАрите и е по-удобно да смятат, че винаги има конспирация срещу тях. Така беше и когато изгоряха с лиценза, а не обърнаха внимание на факта, че за главен виновник беше посочен Томов. Сигурно е от Левски той?
А.. и Костадинов доста помогна...

Колкото до рева срещу Лудогорец.. може и да ги бутат тук-там но не повече от актуалния за момента ГРАНД през миналите години. Винаги малко го е имало това и с Левски, ЦСКА, Литекс, въпрос на мода и силни на деня.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот BRF » 16 окт 2012 13:48

BETCHUALENG написа:
RedeviL написа:нима Миньор не си свали гащите пред Лудогорец излизайки с децата и това се случва пред цяла България!Като казваш "А" е хубаво да споменеш и "Б" иначе думите ти увисват във въздуха!Относно постигнатите хиксове в контролите с втория отбор на Евъртън и Стяуа даже няма да го коментирам..

Причината Миньор да направи това обаче не е Домусчиев или поне не само той. Просто ТИТАН не плати 1 премия на Миньор за победа над 1 друг отбор и перничани решиха да им го върнат тъпкано. Лягат на Лудогорец, натягат се срещу ЦСКА и изведнъж се оказва, че червените ще гонят титлата в Разград.
Може Домусчиев да е дал някакви пари, но основната роля за взимането на такова решение е изиграл навика на ТИТАН да не плаща обещаното, па дори и за победи в София. И въобще всеки, който реши да върти такива номера на Вангелов го чака нещо такова, много е отмъстителен.

Просто на ЦСКАрите и е по-удобно да смятат, че винаги има конспирация срещу тях. Така беше и когато изгоряха с лиценза, а не обърнаха внимание на факта, че за главен виновник беше посочен Томов. Сигурно е от Левски той?
А.. и Костадинов доста помогна...

Колкото до рева срещу Лудогорец.. може и да ги бутат тук-там но не повече от актуалния за момента ГРАНД през миналите години. Винаги малко го е имало това и с Левски, ЦСКА, Литекс, въпрос на мода и силни на деня.

Това което си написал е точно конспирация!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта