VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hardi
Мнения: 116
Регистриран на: 13 яну 2011 17:10
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот Hardi » 06 окт 2012 14:52

D.Georgiev написа:То една агитка от 50-100 човека, а се намериха "фракции", че пък успяха и да се скарат?!? Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател... Какво толкова има да се дели в този сектор? Ако някой е наясно да сподели.


Ми....... на този въпрос дори и те не могат да ти отговорят.
Изображение
Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи !

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот donpacko » 06 окт 2012 16:01

Харди дай малко по-вече инфо,че сега това заприличва точно преди години като ходих да гледам Литекс със Вила,тогава агитката на Литекс разделена на две и беше много жалко това нещо.При нас във Разград е същото камерна агитка а вече разделена,макар да има основание за това защото има разни субекти на които мястото не е на стадиона,но това си е друга тема.Тия може да са обидени,че не са ги пуснали във Ловеч на стадиона не знам.

Потребителски аватар
Hardi
Мнения: 116
Регистриран на: 13 яну 2011 17:10
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот Hardi » 06 окт 2012 16:44

Те преди мача с Локото се разсърдили за нещо. Не съм бил на сбирката , но причината се корени в мача срещу ЦСКА. Тогава опънаха плакат "Вън боклуците от ЦСКА" , и за това председателя го привикали да пише някакво обяснение. Те пък от своя страна били против да се дава някакво си обяснение и започват да бойкотират председателя. Оттук тръгва всичко, нищо толкова не е станало но...... (нали сме демокрация и трябва все някой за нещо да протестира) ! Не ги пуснаха в Пловдив, в Ловеч си бяха с нас. Те за Пловдив не пътуваха с нас а с влака.
Изображение
Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи !

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот tsonpen » 06 окт 2012 17:23

Излезе видеото на сайта на Лудогорец. Чудя се каква ли щеше да е реакцията, ако в мача бяха дадени 3 или 4 дузпи? И като разсъждавам за причините да има толкова много поводи си мисля, че призива с информацията, че Батков е обещал премия може да има общо с истината. Още повече, че вчера отговарът на Батков беше доста хаплив, а Миньор игра точно като отбор, който има причина да приложи каквито и да са похвати в играта. Но в същото време нямаше грубости.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот mad forest » 06 окт 2012 17:43

Уникални пропуски, но май е по-добре, че е само 3-0, че ако беше 7 или 8-0, щеше да се нададе вой, че мача е купен! Браво Лудогорец! Страхотни комбинации на скорост, с едно докосване, абе ... Лудогорец ;)!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
Penchevweb
Мнения: 69
Регистриран на: 18 май 2012 14:26
Местоположение: Разград, България
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот Penchevweb » 06 окт 2012 17:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ReHNrXhsJzw[/youtube]
[center]ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот snakebite » 06 окт 2012 18:01

mad forest написа:Уникални пропуски, но май е по-добре, че е само 3-0, че ако беше 7 или 8-0, щеше да се нададе вой, че мача е купен! Браво Лудогорец! Страхотни комбинации на скорост, с едно докосване, абе ... Лудогорец ;)!


+1 ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12725
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: VII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор", 05.10.12, 18:00

Мнениеот BRF » 06 окт 2012 18:38

BRF написа:Стегната игра от страна на Миньор и един равен резултат!

Не познах :lol: !

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот nikec1 » 07 окт 2012 08:19

Не съм писал никакви оправдания и никой не ме е викал никъде, тапета излезна в сектора без никой да каже на някой и да го обсъдим... писах на ФенФейса за статията им че сме го били вземали в бой и т.н.... няма нищо вярно в това и незнам от кога е проблем да кажеш истината?
Сърдити са за това, сърдят се че има и бивши Левскари и Цесекари в сектора но това няма как да го изкореним на момента и трябва да им е ясно, като искат да подкрепят отбора да го правят като не да са живи и здрави.
Всички съм им ходил по гайдата от незнам си кога а с други се знам още преди Лудогорец да беше влезнал във Б група, ходил съм на мач на Лудогорец когато те са били пеленачета така че ако някой ще се сърди това съм аз..... че не ме е... за пет пари :), накрая казвам Баста и всички да се оправят както си искат и НФК и Фронта.
Това е разяснението по темата което някой искаше.
Лек ден.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: VIII кръг /"А" ПФГ/: "Лудогорец" - "Миньор" FT: 3:0

Мнениеот tsonpen » 07 окт 2012 13:31

Трябва да търсите път едни към други, защото градът е малък и няма логика да има стени помежду ви. Това трябва да се проумее- че феновете на Лудогорец са в голям диапазон - от сейрджии с пакетче семки, които дори се дразнят, че някой пеел и ги приканва да викат, до такива дето са хард, могат да пътуват стотици километри, а после да "гледат" мача с гръб и искат да са оттатък правилата. По средата за мен са най-симпатичните - активните и позитивни фенове, всеки по начина по който го разбира. Най-важното е стадионът да се пълни и хората да се чувстват горди с отбора.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта