26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Iceberg » 09 апр 2023 17:20

Тежък мач. От една страна, че у дома играем по-трудно по принцип, от друга, че Локо са корав отбор. Иначе като се замисля, срещу тях играем сполучливо у дома. Някак трудно ни се получава да спечелим два мача един след друг за първенство, сега с този за купата стават три.. да видим.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот ShooterMan » 10 апр 2023 00:14

Локо Пд е корав отбор, а Томаш е от добрите треньори. Като цяло трябва много сериозно да подходим, а хубавото е, че има време. Алекс може да змества Сула, но като, че ли Сула има много повече техника, пас и фантазия от Алекс, който повече на удари разчита, така, че силно се надявам Сула да се завърне. Обнадежден съм от минутите на Мишел Алвес, показа всички неща, които правеше Леандро, а от Леандро по-добро крило никога не сме имали и беше сигурно и най-добрия в цялата А група - рано е за оценки, но в тоя има футбол, явно първите впечатления, че са дървета с другия са били погрешни (или поне относно Алвес), а може и престоя без виза и работа да го е презаредил хахахаха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 376
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Nobody007 » 10 апр 2023 11:38

Труден мач. Локо Пд играят добър футбол.
Непостоянни са ... малко като нас в изявите. Често редуват силни със слаби игри. Изиграха силен мач и направиха равен на армията с тирето, а после два равни мача у дома с Берое и Ботев (на Коматево). Последно биха Септември с 2:1, но грешките на вратаря им Хоркаш едва не доведоха до загуба на точките. Септември не се възползваха на максимум... Бразилците Джовани и Матеус добре заместиха продадените Бирсент Карагерен и Бидунга в посока числото.
Инетерсен двубой се очертава.
Дано се повтори мача за купата... си пожелавам аз лично :) :) :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот ogrizko » 10 апр 2023 13:41

аз пък мисля, че лумпени управляват българския футбол... половината мачове в кръга са на Разпети Петък... ние играем на втория ден на Великден :) в тоя смисъл покрай празниците, трапезите, семейството .....интересно ще е как ще се подготвят двата отбора за мача :) понеже според мен ще бъде леко нарушена подготовката...

за мен трябваше да се изиграе сега кръг вторник-четвъртък ...и другата седмица още един кръг вторник-четвъртък и така ;) разбира се важни са само парите и какво искат БФС и телевизията, така че защо да очакваме да се зачитат големите семейни и традиционни празници?!

в тоя смисъл не ми пука чак толкова дори и да паднем конкретно в тоя мач и за мен ще са по-важни следващите ни мачове
Изображение

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Ent » 11 апр 2023 08:49

Не го разбирам това постоянно мрънкане. Собственици, треньори, играчи, фенове мрън мрън мрън. Като малки момиченца се жалват и всеки път обясняват как не трябвало така, а иначе. Играли сме на великден много пъти. На два пъти сме го посрещали по пътя между Бургас и Варна, като гостувахме на Нафтата. Футболът е най-леката от всички професии защото е игра, с която се занимаваш от дете и за да си играеш любимита игра ти плащат, при това много добре. Ама били пътували, ама семействата им видиш ли. Ама то направо нечувано, невиждано, какъв кошмар. Феновете и те същата работа, все недоволни, все с оправдания за да не си подкрепт отбора. Ако все пак стигнат до стадиона, по-голямата част се занимават с избиване на комплекси или с правене на селфита. Задачата на футболистите е да играт, а на феновет да ги подкрепят. Всичко друго са женски работи (да ме прощават жените).

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Vladislav » 11 апр 2023 09:51

Личното ми мнение е че в петък и неделя мачове не трябва да има. От уважение към Господ. Всички виждаме и чуваме какво се случва по стадионите и би било добре точно в тези два дена да го няма.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот ogrizko » 11 апр 2023 10:10

ами явно съм един от последните останали вярващи ходещи по тези земи (разбирай България) ...вероятно е разбираемо на никой да не му пука независимо дали мачовете ще се играят на Разпети Петък, Велика Събота или Великден :) но на мен ми пука.... и не толкова Великденския наш мач е проблем за мен (добре, че поне е втория ден на Великден), по-голям проблем според мен са мачовете дето се играят на Разпети Петък, защото това вероятно е най-тъжния ден в годината за един християнин (каквито явно няма много останали) ...в тоя смисъл човек би трябвало да има някакво смирено и покайно чувство в себе си и да съпреживява погребение.... демек все едно майка ти или баща ти да се гътне и ти да идеш на стадиона да "воюваш" с другите отбори, да псуваш и да се забавляваш... :) повярвай ми - все ми е тая дали и колко ще мрънкаш върху моето мрънкане по въпроса, но ще ти кажа едно - аз на Разпети Петък ако съм футболист категорично отказвам да играя мач!! ако искат да ме глобяват, да ме изхвърлят от отбора или каквото трябва, да ми плащат или да не ми плащат... отказвам да играя мач тогава и толкоз!!! само щото перуката и телевизията не се съобразяват с нищо и важното са парите и да има продукция .....ако трябва да избирам между Христос или Перуката ...повярвай ми, че няма да избера перуката и да се съобразявам с него :)))
за Великден по не е проблем... и все пак хората е добре да бъдат със семействата си и т.н., футболната програма не е като някакъв друг вид работа дето да се изисква точно в определен ден да се играе ......още повече, че дори не са я измислили програмата до края на шампионата ами го карат кръг по кръг и решават на момента каква глупост да измислят ...така че по-гъвкава програма от тази в България сигурно няма :)))
както и да е... приеми го за мрънкане, но аз няма да съм критичен относно този мач и ако имам някакви претенции към играчите, те ще бъдат към следващите им мачове :Р
май повече няма да пиша в темата, че не ми се спори, а и вероятно изхождаме от много различни гледни точки!
Изображение

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Ent » 11 апр 2023 10:25

В Англия на боксинг дей е най-голеият кеф всички да играят, в България за наказание го приемат. Тая държава да я прекръстят накрая на Република Почивка. От 365 дни има 250 църковни празника, 4 национални празника, 104 дни уикенди, всеки ден е некъв празник на неква гилдия. Футболистите пък работят с 3 месеца зимна почивка. Две години целият свят беше в почивка покрай ковида. И пак някой не се е напочивал и се чувства прецакан.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот ogrizko » 11 апр 2023 10:31

гонг - Черно море е напът да се подсили с бразислко попълнение за решаващите мачове от efbet Лига и Sesame Купа на България. Става въпрос за нападателя Матеус Машадо, който бе привлечен още през януари, но така и не можеше да бъде уреден, заради проблеми с документите.

20-годишният Машадо ще пътува до Румъния, а след това отново ще се завърне при "моряците", като това ще бъде последната процедура по изваждането на работна виза на играча. Ако всичко бъде наред, то нападателя може да попадне в групата на Илиан Илиев за мача с Локомотив Пловдив на 17-и април.

Така наставникът на Черно море ще има още по-сериозна вариативност в предни позиции. Наскоро с права бе уреден друг бразилец, а именно Мишаел Алвес.
-=-=-=-
може и да доживеем след още няколко визити до Румъния явно :)))

Ent, казах че няма да споря, за мен Бог и православието не подлежи на въпроса има ли го няма ли го, за да се съглася с друга позиция ..ако на някого не му пука за вярата е ясно, че не е голям проблем кой ден се играят мачовете - важното е шоу да има :))) не ми е все тая кога се играят мачовете и точка.
Изображение

Nobody007
Мнения: 376
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море-Локомотив Пд/ 17.04 понеделник 20.15

Мнениеот Nobody007 » 12 апр 2023 09:32

Всеки има своите обективни съображения по въпроса доколко мачовете са в подходящ ден и час, което е съвсем нормално.
За мен лично е единствено важно мачовете да бъдат в почивните дни. По тази причина е почти невъзможно да бъда на стадиона в насрочваните често мачове в понеделник и петък. И колкото и да е жалко - ще пропусна дори и мача за купата с Лудогорец на 25.04 по същата причина...
С Локо (Пд) обаче е в официален почивен ден и ще бъда... и се надявам да напълним стадиона.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Iceberg и 9 госта