Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 13 апр 2022 22:12

Така ....знам, че сигурно е малко рано за темата ама се чувствам вдъхновен някак си. Особено след жалбата срещу съдийството, явно от клуба са се почувствали по-ангажирани. И аз това го свързвам в голяма степен с развитието на строежа на стадиона. Ако продължават с тия темпове, есента на 2023г. може да имаме мачове на стадион Варна и то защо не в евротурнирите. Което за мен означава, че трябва селекцията ни за следващата година да бъде качествена и вече да имаме редовни амбиции за тройката, купата и евротурнири. Трябва да почнем да влагаме повече финанси във футболисти като Сердюк примерно и други подобни находки. Няма как с тия заплати да се конкурираме и дано сега, че няма ковид да позволи нещо от сорта.

Относно напускащите, за мен Сами ел-Анаби трябва да си ходи вече и без друго не играе, а също Каспаравичус ...макар да има 1 гол за 10 мин. игра, лично аз предпочитам по-нечупливи играчи. Откъде се контузи и то за толкова време, при 10 мин. игра изобщо не разбрах даже как се контузи и май Васко Панайотов ще се върне преди него?! Беншаа се надявам да остане и да го пробваме какво може, щото доста се забавиха правата му, но дори той ми харесва повече от Зе Гомеш ...така че нека да остане в отбора да може по-добре да преценим. Ако успеем да запазим ядрото си - Курьор, Сердюк и т.н. мисля, че няма да ни трябват много трансфери. Надявам се Сула да се сработи по-добре с отбора, като махнем Каспаравичус и Сами, може да привлечем само двама да речем ама да са качествени.

Друг въпрос е вече ако ще продаваме някого или търсим някакво освежаване понеже дефанзивните ни халфове малко взеха да трупат годинки ....чудя се дали примерно не е добре да вземем някой по-млад на мястото на Стефан Велев?! Но нека тренера да си преценява и дали някой от младежите ще може да се справи на тая позиция ако се наложи повече....

А дали ще се класираме за евротурнири поне на мен не ми е най-важното, предпочитам да го направим следващия сезон и да играем на новия стадион "Варна" европейски мачове :)))
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Veso1913 » 14 апр 2022 21:50

Имаме много вълнуващи млади играчи,които напират за местата на гореизброените.Аз лично бих гледал с удоволствие Златев и Василев на двете крила.Имаме същ така още няколко напиращи,но в средата поне до момента Васко и Пабло просто са непоклатими а и като сложим Димов,къде да играе Павел?Вижте обаче колкоо малко имена за заминаване коментираме.Ваксата е уцелена,отбора е напаснат и вероятно ще бъдат привлечени много малко нови играчи.Е,ако продадем обичайните заподозрени за продажба/Виктор,заминаващия си Пабло и недай Бог Сердюк/ ще трябва по мащабна селекция.Но според мен привличане на класен опорен халф до Васко е крайно наложително.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Sole » 15 апр 2022 00:08

Селекция,трансфери,контроли/напускащи-идващи/ зависи от това дали ще се класираме за евротурнирите.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Veso1913 » 15 апр 2022 00:16

Не трябва селекцията да зависи от класиране за евротурнирите,а да е насочена към участие в тях.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот 'enki' » 15 апр 2022 13:55

Не знам откъде се появиха пак тези "мокри сънища" за гръмки селекции и претенции, че се борим за нещо по-сериозно. Защото ръководството след 10+ плюс години прати една жалба ли? Защото нещо се прави по стадиона ли? Или пък някой излезе официално и обясни за какво се борим. Само Илиан от няма и къде след много настоятелно питане казва, че искаме третото място. Толкоз.

Както и да е. Ще се радвам много, ако Сердюк остане. Момчето е класа и с Матиас могат да направят много добър тандем.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 15 апр 2022 16:51

Както Велислав, така и Златев ми се струва, че са само за дясното крило. Поне за Велислав съм сигурен. И защото Родриго Вилела все още не е показал нещо особено и най-важното - постоянно, а за Каспаравичус няма какво да говорим изобщо - то аз усещам всякак липсата на Леандро Андраде, т.е. на ляво крило. До тук това ни тежи много. Също трябва да мислим за халф, дефанзивен, който да изнася добре. Не, че Пабло не се справя, но както Сердюк, така и той е с изтичащ договор и за разлика от украинеца не се чува, че ще преподпише. Ако испанеца си тръгне ще зейне една голяма пробойна, каквато зейна и на мястото на Леандро, но за разлика от Леандро, където можем да насочим атаките си предимно я отдясно, я през центъра, то липсата на човека пред защитниците няма как да я запушим подобна пробойна и ще ритаме от защитниците напред като коне, нито Васката, нито Велев са от типа на Пабло, може би само Дани Димов и то в много ранните си години преди да заиграе като защитник.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Delija
Мнения: 338
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Delija » 15 апр 2022 18:58

За Сердюк имаше новина онзи ден от някакво интервю с Украински спортен сайт, че му харесвало в Черно море и искал да остане ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Veso1913 » 16 апр 2022 10:12

Наистина е много лошо че нямаме крило със скорост и дрибъл като Леандро.На мнение съм че Велислав с техниката си,погледа,страхотната борбеност която притежава може да играе като плеймейкър.Златев е готов следващия сезон да заиграе като титуляр на дясното крило и наистина остава лявата зона буквално празна.Надявам се че треньорите са набелязали хора за селекция и ще намерят правилните хора.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2022 21:47

След мача с Ботев Пд си мисля, че крилата ни са много беззъби. Даже съм склонен да отпратим и Родриго Вилела. Става за резерва 20-30 мин. и това е. Иначе няма абсолютно никаква ефективност, нито голове, нито асистенции. Трябва ни поне още едно крило дето може да създава някаква заплаха за противниците...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 16 апр 2022 22:03

Родриго Вилела е ясен. Мисля, обаче, че е крайно време да изгоним този турист Стефан Велев. Просто аман от този човек. Нищо, едно голямо нищо е на терена - безполезен напред, безполезен назад, просто нищо бе, нищо. И така е от ден 1 тук.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта