3 кръг /Берое - Черно море/ 0:2

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

3 кръг /Берое - Черно море/ 0:2

Мнениеот ogrizko » 02 авг 2021 20:53

Важното е, че днеска започнахме с победите ...надявам се да влезем в някакъв ритъм, Берое не са ни чак толкова неудобни, така че защо не :P 0:1 с добра игра в защита най-вече...
Последна промяна от ogrizko на 04 окт 2021 13:47, променено общо 1 път.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 02 авг 2021 21:37

Жиката Атанасов много добре се вписа и стана химията с макето Дробаров. И бековете - Виктор и Марто Дичев - в момента мисля, че сме на път към стабилна защита. Димов трябва да се върне халф, за мен Велев-Панайотов-Пабло заедно не е добре никак, ако Пабло е малко по-различен, то другите двама са напълно еднотипни, Димов е мощен физически и добре влиза напред, взема и 1-ва, и 2-ра топка, това много ще помогне на цялата защита. Гираси също трябва да е титуляр.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Mirosvel » 02 авг 2021 23:59

Много са се превъзбудили феновете на Тича след победата над безобразно слабия днес в защита Ботев Пд. Печелиш с 2:0 мач, в който трябва да вкараш 4, а с много мъничко късмет и 5-6. Не е добър атестат. Много подобни бяха мненията и миналата година по това време, но нещо като 0:4 ми се върти в г лавата. Може и да ме лъже паметта! :) :) :)

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот mursusaid » 03 авг 2021 00:36

Mirosvel написа:Много са се превъзбудили феновете на Тича след победата над безобразно слабия днес в защита Ботев Пд. Печелиш с 2:0 мач, в който трябва да вкараш 4, а с много мъничко късмет и 5-6. Не е добър атестат. Много подобни бяха мненията и миналата година по това време, но нещо като 0:4 ми се върти в г лавата. Може и да ме лъже паметта! :) :) :)


Чак пък превъзбудени :D
Просто сме радостни че днес победихме.
А иначе погледни една две теми по назад,да видиш колко сме превъзбудени хаха
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 авг 2021 01:08

Чак превъзбудени. Мога да ти кажа, че ние паднахме в Стара Загора тежко по 2 причини - съдията и тогавашната ни защита. Сега не бихте вкарали гол от засада, измислена дузпа и ЧК, а имаме защитници не тип Стефан Станчев, които са с по 1 глава по-ниски. Днес ние се справихме с Наско Илиев, който е доста по-класен от вашите. Това не е гаранция за нищо де, но е факт и 2-рата суха мрежа показва добри тенденции. Аз искам такъв отбор, който ако не може да бие - да значи 0:0. С такъв отбор ние взехме бронзов медал, имахме си защитниците отзад и вратаря и така си бутахме напред.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Mirosvel » 03 авг 2021 01:28

ShooterMan написа:Чак превъзбудени. Мога да ти кажа, че ние паднахме в Стара Загора тежко по 2 причини - съдията и тогавашната ни защита. Сега не бихте вкарали гол от засада, измислена дузпа и ЧК, а имаме защитници не тип Стефан Станчев, които са с по 1 глава по-ниски. Днес ние се справихме с Наско Илиев, който е доста по-класен от вашите. Това не е гаранция за нищо де, но е факт и 2-рата суха мрежа показва добри тенденции. Аз искам такъв отбор, който ако не може да бие - да значи 0:0. С такъв отбор ние взехме бронзов медал, имахме си защитниците отзад и вратаря и така си бутахме напред.


Наско Илиев здраво е дръпнал ръчната. Изигра миналата година сезона на живота си. Не забравяй, че преди има - няма година още играеше в Монтана. Та не знам какво като сте го спрели този треторазряден играч?

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 авг 2021 10:01

Може и да е дръпнал ръчната, но със сигурност е в по-добро състояние от 41 годишния Камбуров с който ще ни плашите, и който играе за някоя дузпа и рекорда на Жеков.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Готвача » 03 авг 2021 13:28

Mirosvel написа:
ShooterMan написа:Чак превъзбудени. Мога да ти кажа, че ние паднахме в Стара Загора тежко по 2 причини - съдията и тогавашната ни защита. Сега не бихте вкарали гол от засада, измислена дузпа и ЧК, а имаме защитници не тип Стефан Станчев, които са с по 1 глава по-ниски. Днес ние се справихме с Наско Илиев, който е доста по-класен от вашите. Това не е гаранция за нищо де, но е факт и 2-рата суха мрежа показва добри тенденции. Аз искам такъв отбор, който ако не може да бие - да значи 0:0. С такъв отбор ние взехме бронзов медал, имахме си защитниците отзад и вратаря и така си бутахме напред.


Наско Илиев здраво е дръпнал ръчната. Изигра миналата година сезона на живота си. Не забравяй, че преди има - няма година още играеше в Монтана. Та не знам какво като сте го спрели този треторазряден играч?

Тук си прав.И аз съм на мнение,че миналата година бе сезона на Наско.Според мен,никога няма да достигне тази голова форма/дано греша в интерес на БГ футбола/.Но да не забравяме Маркиньос и оня другия му забравих името,които притежават страхотна скорост и дрибъл.Точно с такива играчи заедно Ботев са заплаха.Но когато на пейката имаш треньор който да парира силните ти страни и наблегне срещу твоите слаби,се получава това което видяхме.Един отбор играе толкова...Старо клише,но вярно.Ще видим в петък как ще се случат нещата в СЗ.Аз разчитам на победа за нас,вие на вас,вероятен равен мач.Имате по добри единици,ние имаме по добрия треньор.Така че УСПЕХ на Черно море! :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 авг 2021 16:13

На Ботев треньора - Валентич е тотален, 101% завършен физкултурник и формата на Наско Илиев, на Маркиньос и т.н. е следствие на неговото неможене. Те ще се оправят (особено с връщането на Неделев), но само и ако се отърват от този измислен "специалист", с него може и да изпаднат.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот TNT » 03 авг 2021 17:24

Дано падне ранен гол в някоя врата,че да гледаме голово шоу като с макетата.Не ми се ще някое спечено 0-0 да върви цял мач.Берое има достатъчно мощ в атака(особенно като влязат и двамата нови-Тунгара и Камара),ама не знам как ще изглеждаме в защита.Според мен ще има поне 3 гола в мача.Вече по колко и в коя врата,предстои да видим.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта