10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09.19 петък 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09.19 петък 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 16 сеп 2019 16:05

Време е! Тук вече не трябва да има пропуск. Ще е трудно знам, но.. победата изглежда задължителна, откъдето и да го погледнеш дереджето. Дано има и малко късмет, да падне гол първото полувреме. Ще е хубаво Иса да се оправи дотогава. Не, че е Роналдо някакъв, но явно доста ни липсва отпред, а нямаме кой да го замести по-успешно. Успех моряци.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот TristaNNN » 16 сеп 2019 17:16

1-1 e моята прогноза и тя лежи на факта, че играчите на Ботев минаха ... полиграф. :? Предполагам, че вече ще се понатегнат след контролката с незаконно преместените.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот slash1912 » 16 сеп 2019 22:24

Това ще ви е най-лесния мач през сезона.Тия нашите все нещо им пречи-публиката,топлото време,полиграфа.Няма кой да вкара,след 60' са спукали гумите.Да видим след мача какво ще е оправданието.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 17 сеп 2019 07:03

В петък ще вали дъжд.Като се нахлъзгат 22-та,не се знае що ще стане.Мога да кажа че ми се струва,мача няма да е Х

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 17 сеп 2019 09:50

Липсват ни победи, от там и самочувствие. Играем много добре, но липсата на класни нападатели е очевидна. Дано Иса е възстановен и ни донесе победа. Важно е да се търси алтернатива в нападение. Не можем при контузия на нападател да изпадаме в безтегловност... Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот Jeymzz » 17 сеп 2019 12:04

Отчаяно се нуждаем от победа! Противно на всички с розовите очила, според мен отбора не е в никак добро състояние и това се дължи, на факта че нямаме достатъчно класни играчи, най-вече в защита. Имаме 4 футболисти, които се представят силно - Родриго, Панайотов, Андраде /въпреки, че понякога задържа прекалено и дава начало на опасни контраатаки за противника/, и Иса, който е първия нападател от години в Черно море, който не играе с гръб към вратата, а напротив, бърз и с поглед върху играта. Защитата ни е слабото място и това се вижда във всеки един мач. На вратата Дюлгеров има супер рефлекси, но увисва при центирания. Новия вратар се справя добре при високите топки, но се видя, че няма игрова практика и не се позиционира добре. Хантакиас е много смел, но хазартен играч. Димов изглежда сърцат и стабилен. Попов е много добър за годините си, но и той пропуска доста атаки през него. На Панов oчевидно мястото не е на тази позиция.Новия ляв защитник е пълна трагедия, поне от видяното в мача срещу Левски. Ключът към успеха е по фланговете. До момента там не ни върви играта особено. Ндонгала винаги се позиционира добре, но завършващият му удар е отчайващ. Видя се и при гола му срещу Локо как замалко да не намери добре топката, но паса и позицията му бяха прекалено добри, за да пропусне. Кардосо се включи силно като резерва, при изморен противник, но като титуляр не показа нищо кой знае какво. Най-важното според мен е Мартин Минчев да започне да прави силни мачове. Това момче има страхотни качества, но до момента не се представя на нивото, на което е способен да играе. Въпреки, че е млад, трябва да се нагърби с по-активна и водеща роля в отбора.

С Ботев Пловдив не знам какво се случва. Имат едни от най-силните и класни футболисти в първенстното, имат си супер фенове, но играят зле. И двата отбора ще искат победата на всяка цена в този мач.
Лично аз се надявам триото в полузащитата да продължи със стабилните си и добри изяви /Панайотов, Андраде, Родриго/, Иса да се завърне и да е в добра кондиция, да си оправим играта в защита и най-вече Мартин Минчев да се отпуши.

Прогноза 1Х.

PS: Този час за мач в делничен ден е скандален!
ЧЕРНО МОРЕ

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот ti4a » 17 сеп 2019 12:14

Андраде не го брои за Ботев има 5 жълти картона и пропуска мача иначе за мача очаквам да се завърне Иса и естествено на победа за средата опции са Янчев и Лъчо Ѝорданов

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 17 сеп 2019 21:59

Jeymzz написа:Отчаяно се нуждаем от победа! Противно на всички с розовите очила, според мен отбора не е в никак добро състояние и това се дължи, на факта че нямаме достатъчно класни играчи, най-вече в защита. Имаме 4 футболисти, които се представят силно - Родриго, Панайотов, Андраде /въпреки, че понякога задържа прекалено и дава начало на опасни контраатаки за противника/, и Иса, който е първия нападател от години в Черно море, който не играе с гръб към вратата, а напротив, бърз и с поглед върху играта. Защитата ни е слабото място и това се вижда във всеки един мач. На вратата Дюлгеров има супер рефлекси, но увисва при центирания. Новия вратар се справя добре при високите топки, но се видя, че няма игрова практика и не се позиционира добре. Хантакиас е много смел, но хазартен играч. Димов изглежда сърцат и стабилен. Попов е много добър за годините си, но и той пропуска доста атаки през него. На Панов oчевидно мястото не е на тази позиция.Новия ляв защитник е пълна трагедия, поне от видяното в мача срещу Левски. Ключът към успеха е по фланговете. До момента там не ни върви играта особено. Ндонгала винаги се позиционира добре, но завършващият му удар е отчайващ. Видя се и при гола му срещу Локо как замалко да не намери добре топката, но паса и позицията му бяха прекалено добри, за да пропусне. Кардосо се включи силно като резерва, при изморен противник, но като титуляр не показа нищо кой знае какво. Най-важното според мен е Мартин Минчев да започне да прави силни мачове. Това момче има страхотни качества, но до момента не се представя на нивото, на което е способен да играе. Въпреки, че е млад, трябва да се нагърби с по-активна и водеща роля в отбора.

С Ботев Пловдив не знам какво се случва. Имат едни от най-силните и класни футболисти в първенстното, имат си супер фенове, но играят зле. И двата отбора ще искат победата на всяка цена в този мач.
Лично аз се надявам триото в полузащитата да продължи със стабилните си и добри изяви /Панайотов, Андраде, Родриго/, Иса да се завърне и да е в добра кондиция, да си оправим играта в защита и най-вече Мартин Минчев да се отпуши.

Прогноза 1Х.

PS: Този час за мач в делничен ден е скандален!

Тъкмо си правя план как да си настроя нещата,че да съм на стадиона.Страшна тъпотия ни обикаля.За какво имаме осветление?Абе нямам думи.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот Готвача » 18 сеп 2019 11:01

Май ще я караме без Иса и този мач.Ако и Патрик не играе,ще ни е много трудно.Може Иса според вас да не е нещо особено,но за Морето е клюов играч,както се вижда от представянето ни с него и без него.Изключително важен мач и дано публиката ги вдигне достатъчно за победа,защотоо сме опряни до стената.От тозии мач зависи посоката която ще поемем.Нагоре,или надолу,като това ще е тенденцията в следващите кръгове.Успех и САМО ЧЕРНО МОРЕ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 20.09 петък 17.30

Мнениеот Jeymzz » 18 сеп 2019 11:32

Готвача написа:Май ще я караме без Иса и този мач.Ако и Патрик не играе,ще ни е много трудно.Може Иса според вас да не е нещо особено,но за Морето е клюов играч,както се вижда от представянето ни с него и без него.Изключително важен мач и дано публиката ги вдигне достатъчно за победа,защотоо сме опряни до стената.От тозии мач зависи посоката която ще поемем.Нагоре,или надолу,като това ще е тенденцията в следващите кръгове.Успех и САМО ЧЕРНО МОРЕ!


В случая и публиката не може да помогне особено, заради ранния час на мача в делничен ден, което според мен е голяма глупост.
Иса е най-подходящия нападател за стила на Черно море!
ЧЕРНО МОРЕ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта