8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08.19 петък 18.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08.19 петък 18.00ч.

Мнениеот ogrizko » 23 авг 2019 22:24

Все тая как ще свърши мача. Достатъчно ме изнервиха футболистите. Най-лошото е, че имаме възможности, обаче от лигавщини и простотии сега вместо да сме в челото на класирането взехме да отиваме към дъното :idea: До тук всички мачове до един можеше да ги спечелим! Всички до един! :!: Вместо това последните 5 мача - 4 равенства и 1 загуба :evil: Качествата ги има, играта я има ....ама топките ги няма, явно е страшно да си в челото, направо голям страх да не вземе да си спечелим всичките мачове.... да падаме и от Дунав направо, че поне след туй като отидем вече надолу в класирането, може да решат пак да почнат да печелят.....
Изображение

Delija
Мнения: 343
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Delija » 24 авг 2019 03:59

Гледах студиото след мача Царско село - Берое, гостът изказа много вярна теза - манталитетът на победител се изгражда в ранна възраст!
Ето защо юношите ни се представят на такова високо ниво и изпъкват пред останалите!

За мача, най-вероятно няма да мога да го гледам, но прогнозата ми е 1-ца !!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Радо » 24 авг 2019 22:21

1 - ца.


Време е да започнат да печелят.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот tornadooo » 25 авг 2019 11:31

Дунав е сред най трагичните гости в историята на футбола :) мисля да сложа някой лев на единица, ако не можете и тях да биете, не знам.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Marlboro » 30 авг 2019 05:09

Мачо е задължителен,което може да го направи лесен или труден,което пък го прави трудно предсказуем.Много психология има,да видим обаче футболистите ще покажат ли нужния характер .

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Sole » 30 авг 2019 14:29

След като ни разяха 5 мача подред - сега ЧУДО невиждано! За пръв в историята на футбола ни свири съдия от Варна! Тези от БФС нещо са се объркали. :) Порочната практика в България е само софийските отбори да си ходят със софийски съдии!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Iceberg » 30 авг 2019 17:03

Sole написа:След като ни разяха 5 мача подред - сега ЧУДО невиждано! За пръв в историята на футбола ни свири съдия от Варна! Тези от БФС нещо са се объркали. :) Порочната практика в България е само софийските отбори да си ходят със софийски съдии!


Би свирил спорните моменти в полза на гостите, за да не бъде после упрекнат, че ни е подпирал. Но, ако и за домакинството на Дунав съдията ще ни е фактор.. смешна работа. Излизаме днес, показваме си играта, която си играем досега, ВКАРВАМЕ СИ ПОЛОЖЕНИЯТА този път и си вземаме мача убедително. Нека направим мача лесен за съгражданина. ;) Всичко друго ще е неприемливо за мен, без да омаловажавам отбора от Русе.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

На линия
Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Vladislav » 30 авг 2019 21:14

За съгражданина мача беше лесен, но нашите изиграха най- слабия си мач. Няма какво да се коментира. Без Родриго ни липсват идеи. И доста пасивни бяхме първото полувреме.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Onq » 30 авг 2019 21:47

Vladislav написа:За съгражданина мача беше лесен, но нашите изиграха най- слабия си мач. Няма какво да се коментира. Без Родриго ни липсват идеи. И доста пасивни бяхме първото полувреме.


Идеите и головете липсват заради отсъствието на Жоро. Родриго не е лош футболист, но както редовно се случва, обичате да величаете бързо и да забравяте бързо. Радостното е, че малкия Илиан вкара. Дано видим в игра и други юноши! Лично аз бих искал да видя Янчев да изиграе един мач. 3-4 години само пълни бройката. Или да му дадат шанс, или да го пращат да се развива другаде!

На линия
Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Дунав/ 30.08 петък 18.00

Мнениеот Vladislav » 30 авг 2019 23:00

Onq написа:
Vladislav написа:За съгражданина мача беше лесен, но нашите изиграха най- слабия си мач. Няма какво да се коментира. Без Родриго ни липсват идеи. И доста пасивни бяхме първото полувреме.


Идеите и головете липсват заради отсъствието на Жоро. Родриго не е лош футболист, но както редовно се случва, обичате да величаете бързо и да забравяте бързо. Радостното е, че малкия Илиан вкара. Дано видим в игра и други юноши! Лично аз бих искал да видя Янчев да изиграе един мач. 3-4 години само пълни бройката. Или да му дадат шанс, или да го пращат да се развива другаде!

Къде точно видя величаене и отричане? Жоро е със статут на легенда за нашия клуб и едва ли някой от сегашния отбор ще се доближи до него. Той е от най- можещите не само за Черно Море, а и за България като цяло. А какво значи Родриго за настоящия ни отбор се видя в мача с Лудогорец. Докато беше на терена онези сами си приказваха. После влезе Джелял Касапина (разбирай Дяков) и после без него играта ни увяхна. Далеч съм от мисълта да го сравнявам със Жоро.
За Янчев съм съгласен, стана три години е в отбора, а не знам дали има и толкова мача ( дори като резерва). Няма го и човека за головете, с Жоржиньо не става. Радващо е че започнахме мача с четирима наши юноши.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 25 госта