30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот Iceberg » 16 апр 2019 19:06

Ако искаме четвъртото място.. и този мач трябва да го вземем! ;) Мисля, че можем, колкото и трудно да бъде. Успех от мен! :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот action66 » 17 апр 2019 00:27

Можем да бием,можем и да паднем.Може и някое равенство,че отдавна не сме завършвали наравно.Но като колко важна да е тази цел 4-то място?!
Това все пак е спортно състезание и съм на мнение,че спортистът винаги трябва да се стреми към победа.Но като си вън от тройката и си отпаднал за Купата, цели просто няма.Играе се за спортната чест.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот bsz1916 » 17 апр 2019 06:02

action66 написа:Можем да бием,можем и да паднем.Може и някое равенство,че отдавна не сме завършвали наравно.Но като колко важна да е тази цел 4-то място?!
Това все пак е спортно състезание и съм на мнение,че спортистът винаги трябва да се стреми към победа.Но като си вън от тройката и си отпаднал за Купата, цели просто няма.Играе се за спортната чест.

Съдиите вероятно ще добутат отбора на ЦСКА - София до купата , което означава че 4 - тото място осигурява бараж за ЛЕ . И този бараж е в 1 мач на свой терен срещу 7 - мия , което прави шансовете за класиране за ЕКТ големи . Затова и след четвъртфинала за купата писах , че отпадането може би е по - добър вариант от класирането на полуфинал срещу прекръстения и преместил се в София отбор .

gihuelo
Мнения: 5900
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот gihuelo » 17 апр 2019 07:38

bsz1916 написа:
action66 написа:Можем да бием,можем и да паднем.Може и някое равенство,че отдавна не сме завършвали наравно.Но като колко важна да е тази цел 4-то място?!
Това все пак е спортно състезание и съм на мнение,че спортистът винаги трябва да се стреми към победа.Но като си вън от тройката и си отпаднал за Купата, цели просто няма.Играе се за спортната чест.

Съдиите вероятно ще добутат отбора на ЦСКА - София до купата , което означава че 4 - тото място осигурява бараж за ЛЕ . И този бараж е в 1 мач на свой терен срещу 7 - мия , което прави шансовете за класиране за ЕКТ големи . Затова и след четвъртфинала за купата писах , че отпадането може би е по - добър вариант от класирането на полуфинал срещу прекръстения и преместил се в София отбор .

Егати логиката :) Даже може и нарочно да сте паднали за да играете евентуално бараж , за които обаче трябва да се борите 9-10 кръга с Черно Море и Ботев :)

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот shoma » 17 апр 2019 07:45

"Доволен съм от момчетата, имаха желание. Незаивисимо от резултата им казах да се наслаждават на футбола, защото това е най-хубавото нещо, да играеш футбол. Липсват ни детайлите, а те струват пари."

ъъъ, сори, т'ва беше от предните мачове, ама не очаквам нещо по-различно и след този. Х2 е този мач, освен ако след нашия рев, че са ни заклали в София, което не беше вярно, не ни пратят Кабака да ни свири дуспичка и да изгони някой моряк.

Реалните футболни аргументи са на страната на Черно Море. За нас ще остане притежанието на топката и желанието :)

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот bsz1916 » 17 апр 2019 09:18

shoma написа:"Доволен съм от момчетата, имаха желание. Незаивисимо от резултата им казах да се наслаждават на футбола, защото това е най-хубавото нещо, да играеш футбол. Липсват ни детайлите, а те струват пари."

ъъъ, сори, т'ва беше от предните мачове, ама не очаквам нещо по-различно и след този. Х2 е този мач, освен ако след нашия рев, че са ни заклали в София, което не беше вярно, не ни пратят Кабака да ни свири дуспичка и да изгони някой моряк.

Реалните футболни аргументи са на страната на Черно Море. За нас ще остане притежанието на топката и желанието :)

Вероятно САШКО ПЪТЯ е изръсил поредните глупости които цитираш под влияние на ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ , които му носи всяка поредна загуба от ЦСКА - София ( София ) ,

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот Onq » 17 апр 2019 12:05

action66 написа:Можем да бием,можем и да паднем.Може и някое равенство,че отдавна не сме завършвали наравно.Но като колко важна да е тази цел 4-то място?!
Това все пак е спортно състезание и съм на мнение,че спортистът винаги трябва да се стреми към победа.Но като си вън от тройката и си отпаднал за Купата, цели просто няма.Играе се за спортната чест.


Отдавна не сме правили равен? Верно ли? От 3 кръга, а преди тва два поредни хикса. Имам чувството, че изобщо не следиш отбора, а говориш по инерция. Отписа ни 15 пъти вече от всички турнири.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2019 16:41

Iceberg написа:Ако искаме четвъртото място.. и този мач трябва да го вземем! ;) ...

Абсолютно! По някое време битката на върха ще се завърже на финалната права и дори да окажете някакъв отпор на оранжеви и зелени, то чернодрешковците ще ви охладят набързо. Следователно трябва да вземете някакви точки от мачовете с Берое и Ботев.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот action66 » 19 апр 2019 00:24

Най-притеснително ми се струва,че Камбуров отдавна не е вкарвал.А всяка серия си има своя край.Но с Берое в годините имаме много шарени резултати,без изявено предимство на някой от двата отбора.Така че ние ще чакаме позитивен резултат.Такъв ще чакат и заралии.В края на хубавия неделен праздник ще разберем за кого са цветята...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Берое - Черно море/ 21.04 неделя 20.00

Мнениеот Iceberg » 19 апр 2019 17:26

Трио отпадна от групата на Черно море за мача с Берое
http://varnautre.bg/2019/04/19/111082/% ... -3LiHlF-Xg

Ради Василев, Мехди Фенуш и Кононго аут за гостуването в Стара Загора
Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за гостуването на Берое от 30-ия кръг на Първа професионална лига. От нея заради наказание отпадна Радослав Василев, както и Мехди Фенуш и Юго Кононго.

Аут са и младите Петър Вуцов, Мартин Дичев, Виктор Попов, Лъчезар Йорданов и Иван Дичевски, които ще играят за юношите до 19 години в Елитната група в събота срещу Янтра Габрово в отложен мач от 16-ия кръг на шампионата.

В групата се завръща централният бранител Пламен Димов, който изтърпя наказание от две срещи заради натрувани картони.

Тимът отпътува за Стара Загора утре сутрин, а последното занимание на “моряците” преди срещата със заралии ще е под Аязмото.

Мачът между Берое и Черно море е в неделя от 20 часа.

Групата на Черно море: Иван Дюлгеров, Георги Китанов, Пламен Димов, Стефан Станчев, Мартин Костадинов, Виктор Генев, Мирослав Енчев, Цветомир Панов, Жоаким Балми, Георги Илиев, Дани Кики, Петър Витанов, Родриго, Патрик Андраде, Васил Панайотов, Аристот Ндонгала, Жоржиньо, Мартин Минчев.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта