Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Vladislav » 08 мар 2023 22:43

TheSailor написа:Хем взимаме пари за Босанчич, хем си заздравяваме защитата, тъй като Влатко е много по-добрият. С един удар, 2 заека. Иначе успех на хърватина за напред, за малкото си време при нас се раздаде момчето, за разлика от много други хора, минавали през клуба.....

Аз също нямам нищо против Босанчич. Влезе веднага, представяше се добре. Много бързо свикна с отбора. Всеки прави грешки, ако не правеше щеше да отиде не в Рига, а в Реал. Жив и здрав да е и успех! Радвам се че Влатко е пак при нас.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот greenpeak » 21 мар 2023 10:45

КОНТРОЛНА СРЕЩА
ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА - СОЗОПОЛ
22.03 сряда от 14.00 часа
Созопол гостува в сряда / 22.03. / на Черно море за контролна среща от 14 часа на стадион „Младост“ във Варна.


https://www.facebook.com/SozopolFC/post ... hKTn4C7LDl
Последна промяна от greenpeak на 21 мар 2023 14:35, променено общо 1 път.

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Vladislav » 21 мар 2023 11:57

greenpeak написа:КОНТРОЛНА СРЕЩА
ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА - СОЗОПОЛ
22.03 сряда от 14.00 часа
Созопол гостува в сряда / 22.03. / на Черно море за контролна среща от 14 часа на стадион „Младост“ във Варна.


https://www.facebook.com/SozopolFC/post ... hKTn4C7LDl

Някъде мернах че на "Тича" ще е мача.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот greenpeak » 21 мар 2023 14:31

Vladislav написа:
greenpeak написа:КОНТРОЛНА СРЕЩА
ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА - СОЗОПОЛ
22.03 сряда от 14.00 часа
Созопол гостува в сряда / 22.03. / на Черно море за контролна среща от 14 часа на стадион „Младост“ във Варна.


https://www.facebook.com/SozopolFC/post ... hKTn4C7LDl

Някъде мернах че на "Тича" ще е мача.



ОТ НАШИЯТ САЙТ: Черно море приема Созопол в контрола на “Тича

"Черно море ще играе контрола срещу тима на Созопол. Спарингът между “моряците” и втородивизионния тим ще се проведе в сряда, 22 март от 14 часа на стадион “Тича”."

https://chernomorepfc.bg/cherno-more-pr ... -na-ticha/

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Летни премеждия 2023 - контроли, трансфери, спекулации

Мнениеот ogrizko » 26 май 2023 23:52

Понеже загубихме шансове да се борим за Европа, като цяло може да се каже, че сезонът за нас приключи - дали пети или шести няма голяма разлика. В тоя смисъл май е време да се пусне една тема да мислим вече за следващия сезон :)

Лично за мен отборът ни е толкова добре окомплектован, че идея нямам къде трябва да се подсилим и с кого трябва да се разделим. Чак ми се иска всички да останат и с една добра подготовка и без футболисти дето чакат цял сезон визи - да видим есента докъде са ни силите. За мен много добра игра показваме, ако покажем такава игра от първи кръг може да се борим и за топ 3 :)

Ама все пак ще е интересно да чуя и други мнения - искате ли с някои играчи да се разделим и къде трябва да се подсилим?!
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Летни премеждия 2023 - контроли, трансфери, спекулации

Мнениеот ogrizko » 27 май 2023 00:30

всъщност сега като се замисля не знам дали не е време да се разделим с Виктор Попов ако има някаква добра оферта към него ..може да се каже, че имаме бекове, а пък и може да почне да тъпче на едно място - а потенциал за още развитие има според мен :)

от друга страна се замислих и че 2024г може да стане стадиона, и съответно ако се класираме да играем на новия стадион.... т.е. дали не е време вече за някакво сериозно надграждане?! още 1 халф дето умее да задържа добре топката в центъра и да дава хубави пасове... да може Алекс и Сула да имат алтернатива и да се правят ротации... да се опитаме да сме още по-доминиращи?!
Изображение

deadlock
Мнения: 135
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот deadlock » 27 май 2023 09:26

ogrizko написа:всъщност сега като се замисля не знам дали не е време да се разделим с Виктор Попов ако има някаква добра оферта към него ..може да се каже, че имаме бекове, а пък и може да почне да тъпче на едно място - а потенциал за още развитие има според мен :)

от друга страна се замислих и че 2024г може да стане стадиона, и съответно ако се класираме да играем на новия стадион.... т.е. дали не е време вече за някакво сериозно надграждане?! още 1 халф дето умее да задържа добре топката в центъра и да дава хубави пасове... да може Алекс и Сула да имат алтернатива и да се правят ротации... да се опитаме да сме още по-доминиращи?!


Стадионът има да се строи още поне 3 години минимум. Няма да има никакво ''надграждане'', а задържане на златната среда. На Виктор му е време да ходи в чужбина, защото единственото нещо, което може да прави тук е да тъпче на едно място. Въпросителни за Димов и Панайотов, най-вероятно продаваме Алекс/Сула и според зависи другите отбори кои играчи освободят ще вземем някои от тях плюс някакви чужденци.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот ti4a » 27 май 2023 09:30

според мен Ангелов трябва да се освободи имаме много крила и Велев а на техните места двама халфа дефанзивен и атакуващ на другите позиции сме ок освен ако не продадем някой и Г.Георгиев може да си ходи имаме Григоров а за трети вратар някой от школата

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Eastern » 27 май 2023 10:47

При условие че задържим основните футболисти, смятам че имаме нужда от един халф(тип Андраде,Клементе) и един ЦЗ, защото Живко с цялото ми уважение, този сезон направи страшно много фрапантни грешки от които допуснахме голове. Всъщност Росен Стефанов е прекрасна алтернатива, стига да му се гласува доверие.
За мое съжаление, въпреки потенциала с който разполагат и приноса във ключови срещи, Ангел Ангелов и Николай Златев, явно не могат да убедят треньора че заслужават повече игрово време. За тях е по добре да потърсят късметът си на друго място! Доколкото знам към Златев има сериозен интерес от отбор от ефебет лига.
Последна промяна от Eastern на 27 май 2023 13:06, променено общо 1 път.

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Ent » 27 май 2023 11:35

Очаквам всички юноши да бъдта преотстъпени, но първо хвърлени срещу Лудогорец За да загубят и да се каже как не са готови и не стават. Тови филм Илиан го предлага вече няколко пъти. Уникален егоцентрик е той. Усети ли, че някой е обичан повече от него откача. И Виктор би закотвил на пейката ако можеше, но той е половин отбор. Следва гоненето-продажбата на Златев и Ангелов. Но ние нищо не разбираме, той просто гради отбора, вече ента година го гради. Пачеко ще задмине по мачове всички в следващите 2 години. Той Варела без гол стоя толкова, какво остава за недовиждащия. Стефан Велев ще бъде обявен за клубна легенда, а на Пачков ще му се построи паметник. Очаквам мрънкане от първи кръг какви са лоши съдиите и колко са ни тежки пътуванията. Не очкавам никакво надграждане. Ще редуваме слаб със силен мач, ще живуркаме и ще изпълним целта си ВЛИЗАНЕ В ШЕСТИЦАТА.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта