16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Iceberg » 20 ное 2021 17:24

След еуфорията по тези, така заслужено и с добър футбол спечелени 3 точки на Коматево срещу Ботев, да видим докъде и как ще я докараме пак у дома?! Навън бием и играем добре, а у дома после.. не ни се получава. Е, дано сега пък ни изненадат срещу Берое момчетата и победят. Успех от мен. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 20 ное 2021 17:36

2 неща могат да объркат сметката. По-малкото е ако Леандро е контузен, макар, че приличаше на схващане. По-неприятното е теренът, който помага на по-слабите отбори и гостите. Примерно видяхте как едни пълни дърводелци като Левски вместо да ги размажем с 3-4:0 терена им помогна да загубят само с 1:0 и даже да са близо до незаслужено равенство. Припомняме и 1:1 със Славия, 1:1 с Локо Сф, 1:1 с Царско село - всичко това беше плод на скапания терен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот ogrizko » 20 ное 2021 17:48

Това с терена още първия път като видях колко е ужасен предрекох, че ще е голям проблем. След това и Илиан взе да се оплаква и е очевидно, че заради безхаберието на някои хора в клуба губим шансове да постигнем нещо тоя сезон. За мен е цяло чудо работата на Илиан до тоя момент и мястото на което се занираме. Отиват си супер класни играчи - Патрик, Курьор, Илиан-мл ...и пак като феникс възкръсваме и изглеждаме добре. Предните сезони единствено съдиите ни пречеха да сме по-напред, което също го предрекох ...с ВАР, че ще сме доста точки напред в класирането. Трябваше да се въведе ВАР и да има малко повече феър-плей нещата да се решават повече на терена, за да отидем на мястото дето трябваше да бъдем и по-рано. Въпреки че и ковид и какво ли още не не беше на наша страна. Сега малко късмета ни обръща гръб в доста мачове, но как да е. Имаме всички шансове за 3 място, но ако трябва да съм честен не вярвам особено засега в третото място. Просто с тоя терен....... мача с Берое ще ни е много по-труден от тоя с Ботев Пд или пък тоя с Берое в СтЗ... а пък и все пак нямаме достатъчно дълга скамейка и реализатори освен Жеката дето току-виж пък си заминал зимата :oops: И все пак надеждата умира последна, така че се надявам да изкопчим някак си победата срещу Берое, те ни биха за купата, сега пък ние за първенство да речем... :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 21 ное 2021 00:58

Пропусна и най-класния заминал си - Мартин Минчев. Няма 2 мнения какъв отбор щяхме да сме днес с Минчев, Патрик, Курьор и Илиан младши. Към настоящ момент само на Младшия не сме намерли подходяща смяна, Родриго е на приливи и отливи, но той никога не е бил постоянен във формата си, може би затова Илиан искаше да вземе Кристиян Илич. Според мен е време да направим силен мач и във Варна. Берое не са нищо особено, за Купата им върза, Леандро се контузи и т.н. Вземем ли този мач - вземаме много сериозно надмощие в борбата за призовите места (докато Берое изпада по-надолу).
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот saract » 21 ное 2021 11:34

Не знам кой ви води играчите от Португалия но оттам почти нямате грешка.Сердюк въобще не е лош и явно ще бележи доста.Като се има предвид че и школата си ви вади играчи Илиян Илиев винаги си намира материал за работа.

Ent
Мнения: 459
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Ent » 21 ное 2021 18:02

saract написа:Не знам кой ви води играчите от Португалия но оттам почти нямате грешка.Сердюк въобще не е лош и явно ще бележи доста.Като се има предвид че и школата си ви вади играчи Илиян Илиев винаги си намира материал за работа.


Това само фен на друг отбор може да го напише. Реално на десет докарани двама стават и 8 ги хрантутим. Поредният е Непоносимо, за който съм сигурен, че по трибуните има поне 30 човека, които са по-добра опция от него. От тези 8 половината имат по 20 минути на сезон, но заплатката тече. Иначе школата си е топ, въпреки всичко и всички.

Delija
Мнения: 338
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Delija » 21 ное 2021 18:36

Ent написа:
saract написа:Не знам кой ви води играчите от Португалия но оттам почти нямате грешка.Сердюк въобще не е лош и явно ще бележи доста.Като се има предвид че и школата си ви вади играчи Илиян Илиев винаги си намира материал за работа.


Това само фен на друг отбор може да го напише. Реално на десет докарани двама стават и 8 ги хрантутим. Поредният е Непоносимо, за който съм сигурен, че по трибуните има поне 30 човека, които са по-добра опция от него. От тези 8 половината имат по 20 минути на сезон, но заплатката тече. Иначе школата си е топ, въпреки всичко и всички.


Непомосимо пак е по-добре от Сами Сиго Набих и оня третия Жирафи :)
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Delija
Мнения: 338
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Delija » 21 ное 2021 18:41

Между другото, кво стана с Набил Еженати :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Mirosvel » 21 ное 2021 20:40

Берое е абсолютно равностоен съперник и най-резонния резултат е равния. Само късметът може да наклони везните в някоя от двете посоки. Или някой неадекватен чернодрешко.

Nobody007
Мнения: 373
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Берое/ 26.11.21 петък 16.45ч.

Мнениеот Nobody007 » 22 ное 2021 14:46

Delija написа:
Ent написа:
saract написа:Не знам кой ви води играчите от Португалия но оттам почти нямате грешка.Сердюк въобще не е лош и явно ще бележи доста.Като се има предвид че и школата си ви вади играчи Илиян Илиев винаги си намира материал за работа.


Това само фен на друг отбор може да го напише. Реално на десет докарани двама стават и 8 ги хрантутим. Поредният е Непоносимо, за който съм сигурен, че по трибуните има поне 30 човека, които са по-добра опция от него. От тези 8 половината имат по 20 минути на сезон, но заплатката тече. Иначе школата си е топ, въпреки всичко и всички.


Непомосимо пак е по-добре от Сами Сиго Набих и оня третия Жирафи :)



Искрено се смях на мненията Ви относно новите в отбора - Непоносимо, Сами Сиго Набих ... и Жирафи... :) но и ме натъжиха в същото време, защото са абсолтно точни мненията Ви...
Нормално е добри играчи да поемат към други по-големи отбори, но засега се вижда, че липсват заместниците им. Добре е поне, че младите в отбора наистина показват, че може да се разчита на тях.

Междувременно - незнам как в БФС редят програмата на мачовете, но в делничен ден - 16.45ч. предполагам поставя в невъзможност много хора (като мен) да са на стадиона... и да подкрепят отбора в този труден (според мен) мач с Берое.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта