Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Eastern » 12 май 2021 12:15

ti4a написа:а Ен4ев за титуляр ли го гласим

Аз този го бях забравил :)
Време е да му прекратим социалните помощи :)

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ti4a » 12 май 2021 14:40

Eн4ев, Стан4ев , Вилела твърдо аут нови/ цент. защитник ,ляв бек , крило . Велев , Иса и Г.Георгиев са на кантар за гонене

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот зеления » 13 май 2021 16:31

ogrizko написа:.....ами на мен лично и Денислав ми харесва как се включва с хъс и желание, има и бързина.... смятам, че трябва да му се даде повече шанс и на него следващия сезон. Лично аз предпочитам Дюлгеров ..хубаво, направи една грешка и не можа да отиграе с крак една топка и стана гол, но тогава според мен защитника не я върна както трябва, така че за мен не беше само негова вината ..а и е нормално млад играч да допуска грешки. Но ми се стори, че имаше израстване при него и го предпочитам пред Георгиев. Дичевски обаче не мога да го коментирам, кога го бях гледал стори ми се неуверен. Сега не знам как е. Но така или иначе смятам, че и на другите юноши трябва да им се дава шанс и да се работи психологически с тях. Както на чужденците им трябва време за аклиматизация, и на юношите им трябва понякога малко повече време при преминаването към мъжкия футбол. Ето Илиан-мл. е титуляр и се развива момчето... Виктор мисля, че мина през някакъв по-труден период ама като играе титуляр и взе да си връща доброто ниво. Лично аз искам Виктор и Илиан-мл. да изиграят няколко мача в Европа тоя сезон и тогава да ги продадем ама някъде дето си заслужава. Ако не си заслужава може да се изчака и следващия сезон. Но ние Европа няма да видим кой знае колко преди да се построи стадиона, каквато беше идеята - като се направи стадиона тогава да се борим за челните позиции. А стадиона вече се строи 20 години.... така че по-добре да ги продаваме като има подходящ отбор и подходяща оферта :roll:



И какво печели отбора от продажбата им? НИЩО!!! Пълнят се гушите на групировката.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Готвача » 13 май 2021 16:34

Подочух че Иса е преподписал.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ogrizko » 14 май 2021 11:21

зеления написа:
ogrizko написа:.....

И какво печели отбора от продажбата им? НИЩО!!! Пълнят се гушите на групировката.

от продажбата печелят самите играчи и българския футбол като цяло.... какво печели Черно море? 2 места нагоре или надолу ...демек нищо, пак ще сме в средата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ще е яко да има наши юноши, но поне на мен ми изглежда тия момчета да имат много по-голям потенциал и е добре да отидат на запад да го развият...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ShooterMan » 17 май 2021 10:34

Лятото ако се продаде Младши ще е голяма грешка, и за него, и за клуба. На тази позиция в Европа такива младоци няма, камо ли пък и чужденци. Илиан тепърва тази пролет започна да влиза в ролята на диригента тук и за мен му трябва поне още 1 година на домашна сцена, защото излезе ли - сяда на пейката и край с развитието му. Смятам, че и Виктор не трябва да излиза по същите причини. Прогнозирах, че Мартин Дичев е много близо до титулярно място - мисля, че се оказах прав, 2 мача в които показа, че е по-добре от Панов. Аз съм против преотстъпвания и точно Дичев е показателния пример, че ОТ ТУК се израства, не по селата - и Виктор така от тук, и Младшия, и преди тях - Минчев. Изобщо отидеш ли на село при овцете - там и ще си останеш, да не изреждаме пак примерите. Тук, в конкуренция на качествени футболисти и качествен специалист се става футболист, а не да те учи някой цървул в Б група по селата да раздаваш ритници и балтии. Няма какво изобщо да го коментираме. Хубавото е, че с израстването на Дичев ще решим проблема с левия бек. Ако намерим и един централен защитник до Дробаров - нещата ще са супер, защото ще мръднем Димов напред, където за мен е супер полезен с ръст и физика, такъв дефанзивен халф трябва да има всеки и тази фигура се патентова от Гуардиола преди петнадесетина в Барса с Яя Туре и особено Серхио Бускетс. Ние много страдаме от липсата на силен и ръстов играч там. Ако можем да върнем Наско Илиев - става отбор за медал. Заминаващи - определено португалците и най-вече Вилела. Пълна дупка. Иса - абсолютно е свършил поне за нас.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ogrizko » 17 май 2021 19:37

абе, ние може младите и другия сезон да ги задържим, но след това трябва да се махат си мисля :roll:

според мен другия сезон трябва да сме нещо такова:

------------------Дюлгеров-------------------------
Попов - Димов - Дробаров - Дичев
--------Панайотов---Пабло----------------
Андраде----Илиев-------------Родриго
-------------Зе Гомеш--------------------

демек трябва да са титуляри Дичев и Дюлгеров задължително :!: Денислав не съм сигурен дали е крило или нападател, но трябва да му се дава повече шанс ....а за другите не знам дали ще са готови да играят повече, но трябва да подобряват поне като резерви да се пускат повече :roll: и предпочитам ако ще вземаме чужденци да са само наистина някакви класни ...фалшивия Родриго да се маха и така.... ако запазим ядрото ще е добре.... и младите ако надграждат :P
Изображение

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот moreto vn » 18 май 2021 20:41

Николай Минков е добра опция в предната линия,наш юноша да не стане като Наско Илиев след дъжд качулка,да се сетим за него.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот ShooterMan » 18 май 2021 23:29

Минков не показва нищо от това, което показва Наско Илиев. Аз за Наско се застъпвах още по времето на Гонзо, макар и да ми се подиграваха тука някои спецове си спомням. Все пак, мисля, че и малко дете е наясно, че Николай Минков е 10 пъти повече футболист от клоуни като Вилела и Леандро и по нищо не отстъпва на Касми.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Лято 2021 - морски трансфери, мачове и вълнения :)

Мнениеот Eastern » 20 май 2021 13:01

Един от приоритетите в лятната селекция на Черно море ще е привличането на централен защитник. Илиан Илиев държи отборът му да бъде подсилен в тази зона.

Влатко Дробаров се вписа добре в тази зона, но опитните Стефан Станчев и Даниел Димов вече губят бързина и на моменти допускат колебания. Мирослав Енчев дълго време лекува контузия и не беше опция за отбора, пише "Мач Телеграф".

От "Тича" следят ситуацията със защитника на Ботев (Враца) Венцислав Керчев. Неговият договор изтича и към момента не е подновен. Към него имаше интерес от страна на Локомотив (Пловдив), но "смърфовете" са се отдръпнали от този вариант за подсилване на отбора си.

Илиан Илиев също няма да предложи контракт на играча, ако намери по-добър вариант от чужбина.

Някой има ли наблюдения за Керчев ?
Иначе играчи които на мен ми харесват от нашето първенство и мисля че имаме нужда на такива позиции са вратарят на Царско село Пласид на който му изтичал договорът и халфът им Мертенс .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта