7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 25 сеп 2020 16:17

Vladislav написа:
Готвача написа:
Sole написа:
thisisthelife написа:Труден мач. От сега мога да се обзаложа, че Георгиев ще е титуляр за пореден път. Без Иса и Родриго ще е трудно, но поне ще сме с Курьор. Трудно вкарваме без него. Надявам се на победа.

Георгиев си е дошъл тук на заплата и да си поддържа формата, не го интересува дали ще паднем или ще бием и колко гола ще му вкарат.Иначе в Левски на фона на синчето даже приличаше на вратар 8-) По добре да идва Кольо Спасов,че иначе с Илиан ще си кретаме м/у 6-10 място. Едно и също се повтаря години наред тъкмо съберем и сглобим добър отбор и веднага после го разтурваме!

Хайде почна се със смяната на треньорите. :cry:

А като изгоним и Кольо... Гонзо или Вуцов да каним? Така де, в перспектива да се мисли. Конкретно за мача ми е по- интересно с кого ще нападаме, отколкото кой ще е на вратата. Денислав изглежда логичен избор и "гладен" за изява... Някой знае ли какво е положението с Родриго?

Според мен Илиан винаги успява да събере добри футболисти и явно ги тренира добре, защото винаги отборите му играят приятен за окото футбол, но нещо му куца в тактиката и състава за дадени мачове. Доста често е надигран тактически от треньори(отбори) със по слаби футболисти. Би било любопитно да видим тандем между Илиан и Кольо или Илиан и Вуцов ама това са по скоро фантасмагории :lol: . Иначе винаги ще помня състава на Вуцов (за мен най силният ни отбор откакто се завърнахме в а група). Все пак нека оставим и подкрепяме Илиан до края на сезона, той го заслужава, всичко може да се обърне ако ли не мисля че той сам ще си подаде оставката.
За мача мисля че тези ще ги бием рутинно с 2-0 и полека лека ще се настаним в обичайната златна среда на класирането.
АЙДЕ МОРЯЦИ :mrgreen:

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 25 сеп 2020 16:23

С пръдня боя не става , без пари трудно можеш да намериш добри футболисти , затова Илиян няма никаква вина според мен . Вуцов разполагаше с бюджет , които всички след него могат само да сънуват и не постигна кой знае какво ;)
ex Popeye

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 25 сеп 2020 20:15

Илиан е най-добрия треньор. Важното е, че играем хубав футбол, а предния сезон имаше период и най-добрия в България играехме. Не в 1, а в 101 мача поред не спират да ни режат, ай да не се връщам миналия сезон, ама имаше поне 5 мача къде ни отменят РЕДОВНИ голове или ни вкарват от засада - всички тези мачове бяха в поредица след най-силните ни игри! Направихме много равни така вместо победи и ни се счупи устрема. Този сезон до тук имаше 3 ключови намеси на реферите буртално в наш ущърб! и вместо 4-5 точки взехме 1 от 3 мача с Локо Пд, Берое и отбора с тирето. Нека да сме реалисти, ако се свиреше нормално нещата щяха да са съвсем други. Нас просто не спират да ни режат! Няма и 1 мач така, както на Бероето, при закучено 0:0 хоп, да си вкараме голчето от ЗАСАДА и да тръгне мача в нашето русло, или като Локо Пд - да ги надиграваме тотално, 1:1, закучен мач - хоп, голче от измислен фал! Или като онези с тиренцето - оня брадвар Гълъбов къде щеше да счупи краката на Курьор - това ако не е ЧК не знам какво е!!! Но няма!, а на нас ВСЕКИ мач се вдига ЧК за доста по-безобидни неща от ОНОВА. Стига съм ревал от реферите, ама всички го виждаме това, сякаш мишоците в БФС знаят, че сме силен отбор и ако си повярваме и ни изтърват ще е трудно да ни спират после, сещате се сами какво се случи с Агата 1:0, 2:1, Левски го изритахме от Купата и т.н.......Аз вярвам на Илиан, това, което зависи от него е на ниво - играем ли добре? Играем. Налагат ли се наши момчета? Налагат се. Другото не е в компетенцията на Илиан, а на спящото ни ръководство, аман! Няма ли един човек да излезе, като онзи каун Стоилас и да се развика! Ако брадвите по нас ги стоварят на отбора с тирето онзи ще реве 24/7. Нямаме ръководство, това е положението, а ако нямаме и Илиан - спокойно може да пакетираме багажа за Б група. Иначе съм съгласен за Георгиев. Мисля, че даже Илиан не е очаквал Дюлгера да е в толкова добра форма, не знам....смятам, че Георгиев няма да е дълго още титуляр.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 27 сеп 2020 21:53

Добре се получи. Бих казал, че победихме без напрежение, което е радващото. Аз очаквах да налеем гипса. Ако мога да отлича нещо, то това е защитата начело с вратаря Дюлгерчето и капитана Димов. Мисля, че и най-слепите видяха разликата. Никакви колебания днес, нямаше го онзи, който инкасира 7-8 гола от 4 положения за 3 мача и всичко си дойде на мястото. Дюлгера беше безупречен, макар и да нямаше много работа. Дани Димов напълно смачка Ради Василев. От там насетне беше просто изчакване на момента, а Матиас е безгрешен в това. Смятам, че Илиан Младши направи много силно първо полувреме, тогава и Касими ми хареса.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот Sole » 27 сеп 2020 22:55

Курьор е като слънцето и въздуха за Моряците :) Изключителен нюх и пласиране при завършващия удар.Могат само другите нападатели от А група да си водят записки като гледат играта на Матиас 8-)

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 27 сеп 2020 23:09

Матиас е точно от тези играчи, които от нищото могат да направят нещо. И то нещо много голямо. Иса е също такъв.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот thisisthelife » 27 сеп 2020 23:32

Доста по-стабилни в защита днес и най-важното - Дюлгеров на вратата, а не онова недоразумение Георгиев. Страхотен мач на Курьор, лошото е, че без него имаме огромни трудности да вкараме. Осем от 10-те ни гола до сега са негово дело. И за финал - много силен мач на Панайотов. Доста често е недолюбван, но е ключов играч за нас. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 28 сеп 2020 11:29

ShooterMan написа:Добре се получи. Бих казал, че победихме без напрежение, което е радващото. Аз очаквах да налеем гипса. Ако мога да отлича нещо, то това е защитата начело с вратаря Дюлгерчето и капитана Димов. Мисля, че и най-слепите видяха разликата. Никакви колебания днес, нямаше го онзи, който инкасира 7-8 гола от 4 положения за 3 мача и всичко си дойде на мястото. Дюлгера беше безупречен, макар и да нямаше много работа. Дани Димов напълно смачка Ради Василев. От там насетне беше просто изчакване на момента, а Матиас е безгрешен в това. Смятам, че Илиан Младши направи много силно първо полувреме, тогава и Касими ми хареса.

Гипса го бяхме наляли. Да, групирани в защита, но напред- Никифор. Без Патрик, Родриго и Иса трудно можем да бъдем доминиращи игрово. Шансовете ни са на контраатаки с такъв състав. Безумието на вратаря на Арда помогна много. После се отвориха повече пространства, а и Курьор е хитър футболист. В крайна сметка можеше и по- убедително да спечелим. Когато Родриго и Иса са във форма (или поне са на терена) ще изглеждаме по различен начин. На Касми му трябва малко време. Дано да падне напрежението сега и да се подготвят добре за следващия мач. Селото не са нищо повече от Арда.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Арда/ 27.09.20 Неделя 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 28 сеп 2020 12:51

Честита победа. Както очаквах лесна победа въпреки че изглеждаше че ни превъзхождат. Да владееха повече топката но до там, имахме си по чистите положения и ако бяхме по концентрирани можеше и 4,5 да им вкараме, важна победа от психологическа гледна точка.
На мен (както предполагам и на всички) ми хареса че Дюлгеров се завърна на вратата. Много силен мач на Попов, другият който ще отлича е Ангелов, много ме кефи как ги тормози напомня ми на Миро Манолов, мисля че му трябва малко хитрост която ще дойде със мачовете и ще мачка! Естествено няма как да не отличим Курьор - играчът отбор във момента.
И не мога да не отбележа и дупките в отбора.
Енчев - абсолютна муха, никакво позициониране, незнам как изкара 3 години ли колко станаха вече в отбора, с наличните футболисти които имаме е задължително до Димов да е Янчев.
Панайотов - отвратителен! Направо се чудя как може някой да го харесва(включително и Илиан), значи освен асистенцията която е по скоро на вратаря тоя само усираше пасове и атаки, и каква е файдата че отнемал топки като веднага ги бърка след това, честно казано вчера Велев ми хареса повече иначе и той е същият тип футболист ама поне подава по добре.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта