6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот КироВарна » 18 сеп 2020 18:45

[quote="mursusaid"]Везните определено клонят към домакините. Лично за мен ако спечелим ще е изненада.С отсъствието на Димов отзад,и влизането на Станчев или Енчев до Янчев ще сме доооста зле.Янчев е стабилен, но тук е по-голям терена и трудно ще догонва,с извинение, печките на Берое напред.А до него нестабилните и винаги рискови Енчев и Станчев...не ми се мисли.Въпреки това имаме можещи футболисти от защитата напред и ако имат ден и играта върви са способни на всичко.Надежда ми вдъхва и това ,че е време Иса да се отпуши този сезон и отново да дърпа отбора с головете си.
Интересен мач,да си пожелаем късмет и успех[/quote
Последна промяна от КироВарна на 19 сеп 2020 00:30, променено общо 1 път.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот КироВарна » 18 сеп 2020 21:05

КироВарна написа:
mursusaid написа:Везните определено клонят към домакините. Лично за мен ако спечелим ще е изненада.С отсъствието на Димов отзад,и влизането на Станчев или Енчев до Янчев ще сме доооста зле.Янчев е стабилен, но тук е по-голям терена и трудно ще догонва,с извинение, печките на Берое напред.А до него нестабилните и винаги рискови Енчев и Станчев...не ми се мисли.Въпреки това имаме можещи футболисти от защитата напред и ако имат ден и играта върви са способни на всичко.Надежда ми вдъхва и това ,че е време Иса да се отпуши този сезон и отново да дърпа отбора с головете си.
Интересен мач,да си пожелаем късмет и успех

Избягвам да давам мнения от доста време, но ми се струва малко наивно да се говори за "Станчев, или Енчев"!?При сегашния хал на нещата в продънената ни защита, по мое скромно мнение до ЕМИЛ ЯНЧЕВ, ще излязат едновременно и двамата!!!Обезателно ще играем с трима централни защитници и два бека..........повтарям това е мое много скромно мнение!!!Предполагам, че така ще играем, но се съмнявам, че това ще ни помогне.........дано да не съм прав!!!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 18 сеп 2020 21:57

Без Димов и Курьор шансовете ни намаляват драстично. Берое са доста ръстов и физически силен отбор(на мен лично не ми допада стратегията на Херо да играе само с чужденци ама той си е хванал схемата и не разчита на български играчи, те нямат и добра школа де), според мен ни очаква най трудният ни мач от началото на сезона но със сигурност не са непобедими. Все пак се надявам да не повтаряме грешките от предишните мачове и на вратата да видим Дюлгеров, другата ми надежда е във Родриго. Ако той влезе във формата от миналия сезон имаме шанс срещу всеки отбор без значение дали сме домакин или гост! И последно искам да видя Ангелов поне 60-70 мин. в игра.
АЙДЕ МОРЯЦИ

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот TNT » 19 сеп 2020 10:09

Eastern написа:Без Димов и Курьор шансовете ни намаляват драстично. Берое са доста ръстов и физически силен отбор(на мен лично не ми допада стратегията на Херо да играе само с чужденци ама той си е хванал схемата и не разчита на български играчи, те нямат и добра школа де), според мен ни очаква най трудният ни мач от началото на сезона но със сигурност не са непобедими. Все пак се надявам да не повтаряме грешките от предишните мачове и на вратата да видим Дюлгеров, другата ми надежда е във Родриго. Ако той влезе във формата от миналия сезон имаме шанс срещу всеки отбор без значение дали сме домакин или гост! И последно искам да видя Ангелов поне 60-70 мин. в игра.
АЙДЕ МОРЯЦИ

За школата за съжаление си прав.Има 4 момчета в първия отбор,единия от който е със скъсани коленни връзки...И още 4-5 преотстъпени в Бгр за обиграване.Иначе Херо понечи да вземе няколко БЪЛГАРСКИ играчи още зимата,ама от Арда и ЦЕКА48 не можа да се вреди...Явно там плащат по-добре.Друга причина не виждам да предпочитат тия селски отбори. :roll: Дето се казва невероятно,но факт. :) Очаквам нещо от сорта 2-1;3-1. Или поне така ми се иска. :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот ti4a » 19 сеп 2020 18:00

КироВарна написа:
КироВарна написа:
mursusaid написа:Везните определено клонят към домакините. Лично за мен ако спечелим ще е изненада.С отсъствието на Димов отзад,и влизането на Станчев или Енчев до Янчев ще сме доооста зле.Янчев е стабилен, но тук е по-голям терена и трудно ще догонва,с извинение, печките на Берое напред.А до него нестабилните и винаги рискови Енчев и Станчев...не ми се мисли.Въпреки това имаме можещи футболисти от защитата напред и ако имат ден и играта върви са способни на всичко.Надежда ми вдъхва и това ,че е време Иса да се отпуши този сезон и отново да дърпа отбора с головете си.
Интересен мач,да си пожелаем късмет и успех

Избягвам да давам мнения от доста време, но ми се струва малко наивно да се говори за "Станчев, или Енчев"!?При сегашния хал на нещата в продънената ни защита, по мое скромно мнение до ЕМИЛ ЯНЧЕВ, ще излязат едновременно и двамата!!!Обезателно ще играем с трима централни защитници и два бека..........повтарям това е мое много скромно мнение!!!Предполагам, че така ще играем, но се съмнявам, че това ще ни помогне.........дано да не съм прав!!!

позна с трима централни защитника излизаме дано да е за добро ще ни е нужен и късмет

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 19 сеп 2020 18:29

Черно море: Георги Георгиев, Виктор Попов, Мирослав Енчев, Стефан Станчев, Илиан Илиев-младши, Васил Панайотов, Родриго Енрике, Емил Янчев, Стефан Велев, Исмаил Иса, Цветомир Панов
Пу остана ми надеждата само в Родриго.
Мачкай ТИЧА

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Vladislav » 19 сеп 2020 18:36

Нищо добро не ни чака, силата на Илиан никога не е била дефанзивния футбол. Ще люскаме безразборно напред и ще правим глупости отзад.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот sandi74 » 19 сеп 2020 19:26

Гооооооооооллллллллллллл Кукуригуууууууууууууу направо ви скъса мрежата.ФАКТ

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 19 сеп 2020 19:29

Първо, чиста засада на Крум Стоянов, после чисто нарушение срещу Виктор Попов /изблъскване в гръб/ и накрая.. пълна глупост в защитата ни - оставен сам човек на стрелкова позиция.. :(
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот thisisthelife » 19 сеп 2020 19:35

sandi74 написа:Гооооооооооллллллллллллл Кукуригуууууууууууууу направо ви скъса мрежата.ФАКТ


Чиста засада при гола - факт
Чисто нарушение срещу Попов - факт

2-1. Your move.
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта