5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 Събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 събота 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 13 сеп 2020 13:03

Eastern написа:Голяма тъпотия на Димов ,100% червен картон! Незнам какво ревете от съдията, имаше си неточности но е смешно да се оправдаваме със него. Въпреки изпуснатата дуспа Панайотов направи добър мач, да не кажа че беше най добрия на терена. Но само сметнете щом Васко е бил най добрия на какво ниво ни е играта в момента!Ужас и трагедия , цял мач изритани топки напред и там НИЩО.
Ще си позволя да продължа с критиките към Илиан. Защо отново на вратата беше статиста, симулант бавещ постоянно играта Георгиев? Мача го гледах на стадиона но ми се стори че при центрирането за гола можеше да излезе и да пресече топката, отделно тоя не можа един път да подаде топка всеки аут я изритваше или в тъч или някаде където няма никой. Във защита се видя че като махна едната дупка(Станчев) и го замени с Янчев нещата бяха по добре. Въпреки че Панов игра добре този мач , продължавам да твърдя че там трябва да се налага Дичев!
Във центъра и Васко и Велев играха добре само че те и двамата са рогачи и разбивачи , еми със такива халфове във центъра ще гледаме такъв футбол - грозен със изритани топки.
Във нападение само си сменят местата и пак хаос и чудо , добре че Мат е много умен и можещ футболист!
Иса - пълна дупка от началото на сезона! Тук треньора особенно като останахме със човек по малко трябваше да го замени със нахъсания Ангелов който щеше да ги пресира и тормози.
Касми - пълна дупка , поредният чужденец който идва във отбора и веднага започва НАЛАГАНЕТО му. По принцип не искам да го съдя от два мача, още повече че ми изглежда повече на вътрешен халф отколкото на крило, ама явно Илиан няма топки да пусне на крилото Василев, примерно( е първо трябва да го включи в групата де)
За Илиев младши съм раздвоен има си качества ама през по голямата част от мача се криеше а играе на позиция която изисква да търсиш топката и да организираш играта.Явно няма да се даде шанс на Лъчо Йорданов който играе на същата позиция (поради семейни причини). Много грешки , грозен футбол това е което аз видях. А селската публика на оранжевите е за разтрел защото щеше да стане голяма беля (замалко да уцелят дете със запалена факла) , трябва солена глоба да им сложат ама едва ли.


Този път не съм съгласен с теб.Малко си краен в случая.Да,има неща които са верни,но и с доста от нещата не съм съгласен.Но всеки има право на мнение и уважавам това,затова няма да влизам в спор.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 събота 18.45ч.

Мнениеот TristaNNN » 13 сеп 2020 14:09

Kaкво толкова е ставало на полувремето вчера, та отборът на четири годинки е излязъл с цяла декларация? :roll:
И понеже техните писаници обикновено са пропити с много безсмислен патос и ненужен драматизъм, а често и с откровени лъжи, се надявам някой от вас да разкаже какво що, безпристрастно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7169
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 събота 18.45ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 сеп 2020 14:48

TristaNNN написа:Kaкво толкова е ставало на полувремето вчера, та отборът на четири годинки е излязъл с цяла декларация? :roll:
И понеже техните писаници обикновено са пропити с много безсмислен патос и ненужен драматизъм, а често и с откровени лъжи, се надявам някой от вас да разкаже какво що, безпристрастно.

Никъде в декларацията на ЦСКА няма обвинения към феновете на домакините за хвърлените бомби, а претенциите са за осигуряването на реда около стадиона и на него.
Явно почерка е на пропадналите наркоманизирани фенове на Динамо, за които хвърлянето на бомбички по човек е въпрос на чест.
Националният клуб на феновете на Черно море излезе с позиция по повод вчерашните ексцесии на домакинския мач на тима срещу ЦСКА-София. Варненци отричат да имат нещо общо с хвърлената в сектора на гостите бомба, насочвайки вниманието към запалянковците на "другия "столичен" тим.

Ето какво пишат феновете на Черно море:

"Във връзка с появилите се още снощи обвинения в медийното пространство целящи злепоставянето на сектора ни категорично заявяваме, че крайните организирани привърженици на Черно море Варна нямаме нищо общо с възникналите по време на почивката между полувремената ексцесии и хвърлената в сектора за гости бомба. Необяснимо за нас е как, дали от страх, дали от откровена незапознатост някои хора пропускат да отбележат очевидното. За вторите поясняваме, че по същото време, в непосредствена близост до гр. Варна се провежда национална среща на феновете на другия "столичен" тим. За съжаление, губещ от "тежкия" хулигански сблъсък се оказа явно доста коравата двумилиметрова ламарина, ограждаща стадиона.

Благодарим на всички, които бяха на стадиона и не спряха да подкрепят отбора през целия мач. Благодарим и на отбора, който не спря да се бори, дори и с човек по-малко. Битката продължава! Заедно можем!

УЛТРАС ЧЕРНО МОРЕ"
Последна промяна от Ozzimozzi на 13 сеп 2020 15:17, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 събота 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 13 сеп 2020 15:00

ShooterMan написа:Васката според мен направи отличен мач. Дузпа, колкото и важна да е не е критерия за показаното на терена. От началото на шампионата Панайотов е най-добрия ни играч, но смятам и аз, че с дузпата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябваше да се занимае Иса, Курьор или Младшия. Добър мач направи и Касими, хареса ми днес . При нормален съдия определено ги разгромявахме. Не им мърдаше 3:0, твърдо сме по-добрия отбор от тея, не знам какво се заблуждават със съдийски или късметлийски точки, пълни ЖАЛКАРИ са и от все сърце желая успех а БАТЕ заради гнусотията свършена от полу-ръстта да подкупи Тодоров

Касими тепърва ще разгръща потенциала си.Изглежда много умен играч и просто трябва време повече на съотборниците му да свикнат с идеите му,отколкото на него.Видях няколко изключително перспективни решения,които просто оставяха нашите играчи замислени.Определено не е крило,но схемата с която излязохме,не предполагаше игра с крила.Не може играч с предишна цена около 1 млн евро да не става за България.Единствения който може да достигне и надмине тази цена в момента е Попов.Очаквам Касими да е новия ни водещ играч.Само този лилипутски ръст малко ме учудва,ноо иначе им бе страшно неудобен на високите играчи.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 събота 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 13 сеп 2020 16:40

TristaNNN написа:Kaкво толкова е ставало на полувремето вчера, та отборът на четири годинки е излязъл с цяла декларация? :roll:
И понеже техните писаници обикновено са пропити с много безсмислен патос и ненужен драматизъм, а често и с откровени лъжи, се надявам някой от вас да разкаже какво що, безпристрастно.


На полувремето стана това,че бомба извън стадиона бе хвърлена вътре в сектора на червените.Бомба,която бе хвърлена не може да се твърди все още от кой е,но със сигурност не е от домакинските фенове,а кой друг само може да се досещаме(онези които съвсем наблизо В Албена имат сбор, или както там му викат).
След тази бомба обаче последва реакция на друго безмозъчно същество от гостуващия сектор, което запрати факла ли ,ракета ли (някой друг може да го определи ) към сектора на домакини ,която обаче смея да твърдя ,защото с очите си видях как наистина на падайки на косъм се размина от главата на дете, стоящо до майка си.Падна върху чантата на майката и само бързата намеса на фенове на ч.море предотврати да се запали.Така че тия в червено колкото скачат като ощипани,толкова и да се видят себе си,защото дори и провокирани ,те правят след това същата простотия.
Колкото и да не ни е най хубавия и красив стадион,но той си е наш и наша собственост и нямат право разни индивиди да идват веднъж в годината ,идвайки от села и паланки ,гледайки "любимия" си отбор,червен или оранжев веднъж в годината в техния район и да го трошат и си избиват разни "селски" комплекси тук.
Същото се отнася и за онези сините ,които ясно защо са били около стадиона.Сини и червени ли оранжеви да си избиват комплексите някъде другаде.Нямат място на Тича!
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот thisisthelife » 13 сеп 2020 19:44

Панайотов изпусна дузпа, но беше един от най-добрите играчи на терена. За мен по-голяма глупост извърши Димов - не може да си капитан на отбора и да си вадиш такива малоумни картони. И двата му картона си бяха кристално чисти. Минало, заминало. Изтървахме победата, но поздравявам момчетата за играта. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 13 сеп 2020 22:26

thisisthelife написа:Панайотов изпусна дузпа, но беше един от най-добрите играчи на терена. За мен по-голяма глупост извърши Димов - не може да си капитан на отбора и да си вадиш такива малоумни картони. И двата му картона си бяха кристално чисти. Минало, заминало. Изтървахме победата, но поздравявам момчетата за играта. Напред, Моряци!


Съгласен съм,но Димов също беше много стабилен в играта си.Двата му картона бяха заслужени спор няма.Първия му правилно направи фаул било то и в противниковата половина, но спря опасна атака.По-скоро втория му бе по-глупав,но в нея ситуация просто грешна преценка и малко прегоря,след като добре се намеси и първо отне топката, после по-дълго си я поведе и в стремежа и желанието си да я догони закъсня за секунда и просто не трябваше да посяга.Въпреки това аз не го виня,защото се представи добре,а тази ситуация също е показателна за желанието да се вложи в мача и да дава пример и на останалите.Да ,сбърка в преценката ,но кой не греши понякога.По-лошо ще е да сбърка от нежелание или нещо друго.Доволен съм аз от желанието което показаха,а сега остава да го затвърждават и в следващите мачове.
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта