3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07.19 събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.00

Мнениеот anihilator » 21 юли 2019 23:06

Споре спортал мача е на 26.07.2019 от 18:30 часа :?

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.00

Мнениеот icko65 » 21 юли 2019 23:33

anihilator написа:Споре спортал мача е на 26.07.2019 от 18:30 часа :?

Мача е от 18:45 часа на 27.07
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

TBRays
Мнения: 88
Регистриран на: 12 авг 2016 00:32
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.00

Мнениеот TBRays » 22 юли 2019 00:19

След видяното днес срещу другия митичен гранд, съм спокоен че в този мач изненада не може да стане. Симпатичен отбор са Етър, но за съжаление тази година ще са основен кандидат за изпадане. Адски безидейни в нападение и добре подредени в защита. Така ще играят и срещу нас. Но за разлика от милиционерите, ние нямаме изкуствено надутите от журналистите балони като Марияна, Иванов, Костов и сие и би трябвало бързо да се справим с тази защита, а след това ще е лесно.
Прогноза 3:1 отново

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.00

Мнениеот Готвача » 22 юли 2019 11:29

TBRays написа:След видяното днес срещу другия митичен гранд, съм спокоен че в този мач изненада не може да стане. Симпатичен отбор са Етър, но за съжаление тази година ще са основен кандидат за изпадане. Адски безидейни в нападение и добре подредени в защита. Така ще играят и срещу нас. Но за разлика от милиционерите, ние нямаме изкуствено надутите от журналистите балони като Марияна, Иванов, Костов и сие и би трябвало бързо да се справим с тази защита, а след това ще е лесно.
Прогноза 3:1 отново

Етър са корав отбор,особено в защита.Не трябва подценяване дори и за секунда.Ще е изключително труден мач,защото досега играхме два мача в които отборите срещу нас си мислеха че сме нов и несработен отбор,който могат да бият без усилие и си играеха основно в нападение.Но Етър -първо че стила им е по скоро дефанзивен,второ са гледали нашите мачове и знаят какво да очакват в атака,трето-не съм съвсем сигурен,дали няма ни пратят съдии,докато е още рано и не сме набрали инерция,превръщайки се в заплаха за челните места.А те са резервирани от години,както добре знаем.Смятам че ще е най изгодно за останалите,ако ни добутат до хикс,или загуба.Така че,много отговорно подхождане към мача и с особено внимание в защита,където все още не сме съвсем сработени.Само Черно море и ПОБЕДА с красива игра!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.45

Мнениеот Кролик » 22 юли 2019 14:06

Етър са симпатичен и опасен отбор. Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.00

Мнениеот Радо » 22 юли 2019 16:12

anihilator написа:Споре спортал мача е на 26.07.2019 от 18:30 часа :?


livescore.com дават точни прогнози кога е мача.

Може и в сайта на БФС.

Успех на " моряците ".

Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.45

Мнениеот Радо » 22 юли 2019 16:14

През 2017/2018 - 0:0 във Варна;

през 2018/2019 2:0 за " Моряците ".

1 - ца.


Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.45

Мнениеот Clarion » 22 юли 2019 18:39

дотук - много добре, но трябва да сме се научили през годините, че класирането до 5 кръг не е определящо :-) в офанзивен план сме много добре и дори имаме още опции, в средата положителното е, че играем много по-директно и бързо, но колкото и да сме добри дотук - няма как да не отбележим, че ни липсва и ръст, и позициониране, и бързина в защита. ако някой ми беше казал, че резервните ни десни бекове ще са титулярна двойка централни ... :-) иначе откъм старание и себераздаване са уникални! не че не може и така да си караме - посто трябва да изпълняваме всеки мач план А - да вкараме повече от противника ... и тук стигаме то следващите два мача ... или дори следвашите 3, които трябва просто с лекота да ги решаваме още в началото (или с бързи обрати в най-лошия случай). като цяло програмата ни е много добра - срещу всички от "нашата (предварителна) черга" - Локо Пд, Ботев и Берое сме домакини и ако затвърдим следващите мачове добра домакинска форма срещу по-... недоказалите се, защото Етър след тези два кръга не можем да го определим като слаб отбор - ще имаме сериозно предимство на крепостта Тича :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

TBRays
Мнения: 88
Регистриран на: 12 авг 2016 00:32
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Етър/ 27.07 събота 18.45

Мнениеот TBRays » 22 юли 2019 20:53

Clarion написа:Етър след тези два кръга не можем да го определим като слаб отбор - ще имаме сериозно предимство на крепостта Тича :-)

Етър СА слаб отбор в нападение. За цял мач вчера минаха два пъти центъра и нито веднъж наказателното поле. Образно казано, разбира се. Но играха срещу елементарен отбор все пак.
В защита са тип Бистрица - с 11 в опълчение. Все пак съм сигурен, че Илиян знае как да се справи и победи тактически поредния си опонент. Дотук се справи без проблем с Босненския анонимник и квартета от алкохолизиран дядка, изкуфяло старче, недоказано юпи и още един наглец дето не го знам какъв е.
И още нещо, трябва всички да стискаме палци и за... Лудогорец. Имам лошото предчувствив че като бият шута на Стойчо, Илиян ще бъде първата им опция. А много добре знаем, че нашите собственици обичат да подаряват. Не, че Илиян би ни напуснал по средата на сезона, но сигурно никой няма да го пита. Дано не съм прав.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта