Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот BEROE_StZ » 01 фев 2019 20:16

https://topsport.bg/cherno-more/vasil-p ... evski.html
Подаваш му ръка в труден момент...(храни куче да те лае)....Като Малтинчо....
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 415
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Батстанчо » 02 фев 2019 00:12

Не съм писал отдавна, но точно заради тази новина влязох и ми се иска честно казано такива като този(не искам да му споменавам името) да си отиват от където са дошли! По цял ден тръбят по интервюта, че са професионалисти, а в крайна сметка са едни ментаци с големи незаслужени заплати, които при първа възможност се изкензват там където се хранят! Не мога да повярвам, че здраво мислещ млад човек ще се обяснява в любов на друг отбор, при положение, че има договор и си получава заплатата редовно в "Черно Море"?!?! :evil: :evil: :evil:
Как може после феновете на стадиона да му се радват и да са сигурни, че се раздава на 100% за отбора и най-вече в мачовете срешу любимия му "Левски"???? Нека аз да отговоря на този въпрос задочно- НИКАК!!!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ticha i vladislav » 02 фев 2019 13:42

Още сега могат спокойно да му разписват на Васко Панайотов и по-далеко от Черно море.
Последна промяна от ticha i vladislav на 02 фев 2019 18:19, променено общо 2 пъти.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Hietzing
Мнения: 61
Регистриран на: 10 авг 2014 19:45
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Hietzing » 02 фев 2019 15:21

Жалко че му дадоха шанс на този неблагодарник. Абсолютно неуважение към клуб и публика.

Да си ходи, няма да липсва на никого!
Черно море е Варна

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Sole » 02 фев 2019 22:53

Това тъп@ г@ведо Панайотов не престана да реве за сините откакто е дошъл в Черно море. На момента трябва да бъде изритан! И без това играта му е в стил "муха без глава". А в мачовете с подуенци си игра откровено срещу нас! Не знам какво толкова му харесва толкова Илиан, че го наложи като несменяем титуляр!?

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Ron Jeremy » 03 фев 2019 08:56

Sole написа:Това тъп@ г@ведо Панайотов не престана да реве за обора откакто е дошъл в Черно море. На момента трябва да бъде изритан! И без това играта му е в стил "муха без глава". А в мачовете с подуенци си игра откровено срещу нас! Не знам какво толкова му харесва толкова Илиан, че го наложи като несменяем титуляр!?

+1
ex Popeye

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот rodman » 03 фев 2019 18:12

Добре се, това "тъпо говедо" (цитат) е все още действащ футболист на Черно море! "Тъпото говедо" взе, че вкара една от дузпите в мача за Купата... Хайде малко да мислим (или както се казва в класическия виц: "... мийте ги малко тез п***и"), преди да се изкажем! Ами помислете с кого играем на старта на пролетния полусезон и дали тази "новина" не е част от хибридната война... Аре, само Черно море!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Ron Jeremy » 04 фев 2019 10:38

rodman написа:Добре се, това "тъпо говедо" (цитат) е все още действащ футболист на Черно море! "Тъпото говедо" взе, че вкара една от дузпите в мача за Купата... Хайде малко да мислим (или както се казва в класическия виц: "... мийте ги малко тез п***и"), преди да се изкажем! Ами помислете с кого играем на старта на пролетния полусезон и дали тази "новина" не е част от хибридната война... Аре, само Черно море!!!

тука има по големи католици и от папата ... нямам нищо против Васил , но след като не е в Левски е крайно време да се съсредоточи върху представянето си в настоящия отбор , от който получава заплата , мен лично ме дразни неуважението !
ex Popeye

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот Vladislav » 04 фев 2019 13:22

Хубаво де, къде видяхме че от устата му са излезли тези неща? Дали не може някой да си е направил свободно съчинение ей така да има кой да чете. В Турция ли ги е давал тези интервюта? Аз лично не съм видял звук и картина от събитието. Не ми се вярва и Васил да не си дава сметка какво може да последва след такова нещо. Нас феновете ни остави, но има треньори, съотборници, ръководство... Не вярвам на български журналисти и това е. Дали целта не е да се разстрои някак климата в отбора.
Сега видях че дописката е на Топспорт. Питам, те специално изпратиха журналист в Турция да взима интервю на Панайотов ли? Не се чудете защо Домуса ги нарича олигофрени. Те са си такива.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12501
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот TristaNNN » 05 фев 2019 14:56

Още малко и очаквам конспирация, че злите сини журналисти са изфабрикували това интервю, с цел да изритате Панайот, за да го вземем без пари. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта