ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот ShooterMan » 18 окт 2016 01:23

Да, ще е уникално креативна идея...нападател и 2 дефанзивни халфа да ти правят играта...За тази роля ти трявба някой като Дзола, излезем ли без Жоро Илиев/човек с подобна роля сигурно ще си броим точни пасове на двете ръце за целия мач...Добре е, че не е контузен. И в Стара Загора пихме валидол, после пак...Гозо вика, че сме балансиран отбор и сме имали пейка, но аз мисля точно обратното - никакъв баланс, никаква пейка нямаме
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот DarkPsy » 18 окт 2016 06:12

Този мач ще го вземем с публика!

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот HEATSEEKER » 18 окт 2016 08:44

С тази игра срещу '''Верея'' не виждам какво може да отмъкнем, не защото от Пловдив са силни , а защото ние сме на моменти трагични. Разбира се топка е, и всичко може да се получи.
В другата тема нещо подхвърлиха пак нещо там за история.Не така бе колега, нали е достатъчно да ви се припомни, че вие също сте ГМО.Не трябва с лошото да се тръгва :lol: :lol: :lol: :lol:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот black sea » 18 окт 2016 13:44

HEATSEEKER написа:С тази игра срещу '''Верея'' не виждам какво може да отмъкнем, не защото от Пловдив са силни , а защото ние сме на моменти трагични. Разбира се топка е, и всичко може да се получи.
В другата тема нещо подхвърлиха пак нещо там за история.Не така бе колега, нали е достатъчно да ви се припомни, че вие също сте ГМО.Не трябва с лошото да се тръгва :lol: :lol: :lol: :lol:


Много слабо играем от началото на сезона, това си е неоспорим факт. Доволен съм, че ние като фенове сме обективни (поне повечето от нас) и си го признаваме откровено. Ние сме едни от най-обективните фенове в България, все пак. Лошото е, че ръководството на отбора (спортно-техническо и административно) сякаш живеят в някакъв друг свят, ръководят някакъв друг отбор. Гонзо и играчите твърдят, че играем все по-добре, качествен и интересен футбол. А аз честно да ти кажа, почти на всички наши мачове до момента, умирах си от скука, човече. Направо заспивам, толкова ми е интересно и интригуващо. Административно ръководство...то просто няма такова. Причината да сме толкова напред в класирането (според играта, която показваме) е, че другите отбори са по-зле и от нас, пълна трагедия. Много малко са първенствата по света, които са по-слаби от нашето.
Най-лошото е, че не виждаме никакво желание и мотивация за добра игра в нашите футболисти. А това е изненадващо, защото мотивацията е едно от големите предимства на Гонзо, уж. Имам едно такова мое си мнение, че виждайки какво става в любимия му Левски (добро класиране, финансова стабилност, спокойствие - поне засега), цялото му внимание е насочено към Герена и как евентуално да се върне по-бързо там. Уж е професионалист и това ще кажеш, че са тъпотии, ама като го знаем какъв е маниак на тема Левски, не знам, може и да съм прав.
И накрая - това да казваш истината, не означава, че злобееш, мразиш и плюеш. А някои може би ще ме обвинят точно в това. Колкото сме по-обективни и реалисти, толкова по-силен и добър ще става отбора. Просто трябва да се учим от грешките си и да не ги повтаряме.
Колкото да предстоящия мач - може би равен или минимална загуба, пак повтарям имайки в предвид неубедителната и на моменти слаба игра на нашия отбор.

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот Vladislav » 18 окт 2016 14:32

Гонзо едва ли ще се върне повече в Левски. Не знам той какво иска, но него не го искат. А отбора ни просто няма качество. Да, намерихме вратар, който е стабилен. Защитата греши по- рядко. Но напред е скръб. Няма изненада, няма импровизация. Срещу така наречените "по- силни" стоим по- добре (вероятно защото нападаме по- рядко и в по празни пространства). Но срещу такива като Верея, Монтана и т.н. и колосална мъка. Едно- две стойностни неща се случват на мач, а това е твърде малко. На всичко отгоре отбора ни е стар и тромав. Да, вероятно ще влезем в шестицата, може и 4-5 да завършим. Но това не променя нищо. Не е добре да разчиташ в средата на футболист на 35 години да ти решава всичко. И ако стане нещо с него какво правим? Ами видяхме- срещу Верея половин час не можем да вържем два паса. Не ми се мисли ако Жоро отсъства дълго време как ще изглеждаме. Сега ако спечелим срещу Ботев може да завършим полусезона даже трети. Ебаси и първенството ако с игра като нашата си трети.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот thisisthelife » 18 окт 2016 17:34

Труден мач за нас. Ботев са е подем, а ние по традиция сме зле в Пловдив. Че нищо не играем, не е тайна, но поне намерихме стабилен вратар и се възвърна увереността на защитата. Нещата се случват, но бавно. Прибрана и защитна игра и чакаме възможност на контри. Това ни е шанса срещу Ботев.
Truth is hate for those that hate the truth.

Aleks_Ru
Мнения: 54
Регистриран на: 03 сеп 2016 20:31

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот Aleks_Ru » 18 окт 2016 18:32

Значи ако завършим наравно ще е назаслужено отсега да се знае, а ако случайно победим пък ще е с късмет, защото сме бездарници, да се знае. Аз мисля, че като пълни некадрници ще вземем трета късметлийска поредна победа. Това, че сме на една точка от 3-тото място е плод на бездарието на футболистите ни, ако практикувахме футбол, щяхме да сме с 10 точки предниха на върха, да се връща Вили Вуцов и оставка.
Последна промяна от Aleks_Ru на 18 окт 2016 18:41, променено общо 3 пъти.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот ShooterMan » 18 окт 2016 18:34

Само АПЛАУЗИ за Гонзо и това, което прави! Същите тези играчи и с плюсовете на качествени играчи като Клок, Стенио и Курьор предния сезон не само играеше слабо, но и редовно си падаше, а по едно време и половин година нямаше победа. Не само това, същите играчи замалко не изпаднаха. Предвид това, че същитеи грачи сега са отново на терена сегашното ни представяне си е истински хит! Да, не играем добре, ама поне точки имаме и поне има желание на терена, което събрано заедно прави нелошо представянето...особено на миналогодишния ЦИРК! Нека не забравяме и, че НЕ играем на собствен терен по вина не на спортно-техническия щаб, един немалък минус в точки идва от там. Целта беше 6-цата, ние сме 5-ти и на 3 точки от 3-ката...предния сезон бяхме на 3 точки от долната 3-ка...Не знам кой какво е очаквал след 1 година ритане нагоре с боца, 1 година тотален амок и селения, 1 година в която играчите от нападатели играеха бекове, халфовете-защитници и общо взето всеки забрави не само позицията си, ами даже и да играе футбол!!! Ние трябваше да изпаднем предния сезон, бяхме най-слабия отбор цяла пролет с най-безобразния футбол...сега някой се опитва да обясни, че очакванията са били с Гонзо (и никаквата селекция по никое време за без пари) да настигнем Барселона ли? Или поне Лудогорец :roll: , няяя стане тая работа. Не налагал юноши, най-големия му грях! Ми Спасов колко юноши наложи предния сезон? Ако някой не можеше да играе, то следваше ротация - левия без в атака, десния в деф. халф, но юноша така и не помириса терена! А в интерес на ОБЕКТИВНОСТТА - пуснахме 5 юноши титуляри срещу отборчето от В група Розова Долина и видяхме, че замалко да отидем в продължения със селски отбор! Да, не са виновни момчетата, но те толкова могат и повечето от тях НЕ СА на нивото на А група - Илиан е много малък, Йосков може би ще става за А група, Минков - едва ли...Неделчев и Костадинов едва ли ще играят и професионален футбол повече от нивото на Созопол. Това е положението. Първия отбор НЕ Е училище да се учат младите да се позиционират и т.н., това е отбор, който търси класиране, точки, цели! Юношите се учат на футбол в юношеските формации и ако не са готови да придават класа на първия отбор (а ние виждаме, че 60% от тях не са) си отиват по пътищата на живота.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот зеления » 18 окт 2016 19:12

Aleks_Ru написа:Значи ако завършим наравно ще е назаслужено отсега да се знае, а ако случайно победим пък ще е с късмет, защото сме бездарници, да се знае. Аз мисля, че като пълни некадрници ще вземем трета късметлийска поредна победа. Това, че сме на една точка от 3-тото място е плод на бездарието на футболистите ни, ако практикувахме футбол, щяхме да сме с 10 точки предниха на върха, да се връща Вили Вуцов и оставка.


+ 1 000 000!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ХI кръг - "Ботев" Пд - "Черно море" - 22.10.16 / 15:00 ч

Мнениеот guglata » 18 окт 2016 23:01

Да си призная не го разбирам това, да пуснеш половин отбор юноши и резерви срещу мъжки отбор пък бил той и от Щ група и като не се получи да казваш, че не стават. По-правилно е да ги адаптираш в първия отбор първо за 15-20 минути , после за полувреме и накрая цял мач и не петима накуп, а един по един или по двама. Друг е въпроса ако някое момче има голям талант,тогава и от 16 годишен трябва да играе.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта