Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

orlando
Мнения: 516
Регистриран на: 25 юни 2008 12:39
Местоположение: По света и у ВАРНА
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот orlando » 08 фев 2016 18:31

Стига са събаряли...наш ,чужд...това е история..лоша,хубава..наша си е...и мавзолея събориха в София..а бяха само 4 в света..сега са 3..и за какво..да се харесаме на хората...кой не скача е червен...а и го гърмяха 2 или три пъти...и жълтите павета разбиха че ремонт правиха след това..

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот зеления » 08 фев 2016 19:50

ShooterMan написа:По-скоро цялостно разрушаване на онзи паметник трябва, за да е хубава гледката! Категорично съм против подобни чужди монументи в България


+1 000 000 000 !!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот зеления » 08 фев 2016 19:54

Орландо, в България има място за паметници само на БЪЛГАРСКИ национални герои, а не на разни вмирисани окупатори!!! Разни рязани бургии, чебурашки с промити мозъци - ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

orlando
Мнения: 516
Регистриран на: 25 юни 2008 12:39
Местоположение: По света и у ВАРНА
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот orlando » 08 фев 2016 20:42

Паметници на Наполеон има из цяла Европа....мисля си че не е бил освободител....всичко е история..не трябва да бягаме от нея или да я забравяме ...дай да бутнат и Руски паметник в София,Алъошата в Пловдив...да бутнем и Шипка...руската църква в Шейново мисля че беше....малоумниците Омърсиха и Левски и Ботев...ако питаш някой и тях да бутнем...стига .

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот зеления » 08 фев 2016 21:10

[quote="orlando"]Паметници на Наполеон има из цяла Европа....мисля си че не е бил освободител....всичко е история..не трябва да бягаме от нея или да я забравяме ...дай да бутнат и Руски паметник в София,Алъошата в Пловдив...да бутнем и Шипка...руската църква в Шейново мисля че беше....малоумниците Омърсиха и Левски и Ботев...ако питаш някой и тях да бутнем...стига .[/

Всичко изброено от теб до Шипка трябва не да се "бутне", а да се взриви!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот ShooterMan » 09 фев 2016 01:40

Не смесвай нещата. Какво общо има Шипка и Шейново (където предимно българи са се били и умирали) и някаква си българо-съветска дружба или Альоша? ВСВ ние сме противници с тях, победени сме и сме окупирани със всичките тежки последици от окупацията. Нямам нищо против героизма на ватенките през ВСВ, но нека да си преместят монументите там, в Русия където са се водили и съответните военни действия. Чужд наш....нищо лошо нямаше да кажа ако беше монумент на Владислав Ягело и Янош Хуняди примерно :idea:. Но не е много нормално във всеки град по някакво такова уродливо нещо....а никъде паметник на Симеон Велики, на Крум, на Борис Покръстител, на Аспарух, Левски и т.н.....нормално ли е това? Не мисля. А междудругото - това над Варна е и ужасно грозно, на нищо не прилича :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот Готвача » 09 фев 2016 10:06

ShooterMan написа:Не смесвай нещата. Какво общо има Шипка и Шейново (където предимно българи са се били и умирали) и някаква си българо-съветска дружба или Альоша? ВСВ ние сме противници с тях, победени сме и сме окупирани със всичките тежки последици от окупацията. Нямам нищо против героизма на ватенките през ВСВ, но нека да си преместят монументите там, в Русия където са се водили и съответните военни действия. Чужд наш....нищо лошо нямаше да кажа ако беше монумент на Владислав Ягело и Янош Хуняди примерно :idea:. Но не е много нормално във всеки град по някакво такова уродливо нещо....а никъде паметник на Симеон Велики, на Крум, на Борис Покръстител, на Аспарух, Левски и т.н.....нормално ли е това? Не мисля. А междудругото - това над Варна е и ужасно грозно, на нищо не прилича :x

Няма да пипате паметника в Чайка,че навремето се изгърбих да мъкна кофи с бетон нагоре по стъпалата докато бях ученик.Като не ви харесва,гласувайте да го трансформират на нещо друго,да му сменят името,да го облече Кристо например...Има 1000 начина нещо построено веднъж да се използва по друго предназначение.А че е грозен,спор няма.Но според мен,нещо веднъж построено не трябва да се бута НИКОГА!По тази логика дай да съборим всичко византийско и римско,че и те са били поробители.Мислите с гъзовете си да ме извинявате.Като се имате за толкова големи родолюбци,хванете се и направете паметник на крал Владислав примерно,или поне внесете някаква подписка за това в Общината.Например знам че Доктора иска да прави паметник на Мокана ,някой да прави опити да помага?А сигурно и ще има хора против.Относно стадиона-това е едно прекрасно местоположение за подобни инициативи и може да бъде доразвито с много пари и добри идеи.Там ли е мястото на разните му автокъщички,паркингчета и тям подобни?Нищо не казвате за тях,но ако се махнат и се направи една връзка с Морската...
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот ShooterMan » 09 фев 2016 18:00

Няма да пипате паметника в Чайка,че навремето се изгърбих да мъкна кофи с бетон нагоре по стъпалата докато бях ученик

Човече, някой изверг те е карал като дете да бачкаш като роб, а ти дори защитаваш построеното с робския труд на деца?! Веднъж бях пратил писмо в Общината относно това нещо там впрочем, разбира се, никой не ми е обръщал внимание. И за строежите съм им писал и на Киро, и на Портних...Ти обаче ме шокираш, сериозно! Дори в нацистките концлагери деца-евреи не са ги пращали по каменоломните, докато очевидно тука, за да се пръкне това нещо е нямало нищо свято. След признанието ти мисля, че съм напълно правилно разбран - такова нещо, построено с извращения и робския труд на деца трябва да се изрине и разруши....а ако са живи архитектите и градоначалниците, учителките и т.н. трябва да бъдат подведени ПОД СЪДЕБНА ОТГОВОРНОСТ!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот moreto vn » 09 фев 2016 18:14

АЙДЕ,АКО ОБИЧАТЕ ДА СИ СЪЗДАДЕТЕ ОТДЕЛНА ТЕМА ЗА ПАМЕТНИКА. :o :shock:

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот Ron Jeremy » 10 фев 2016 10:42

зеления написа:Орландо, в България има място за паметници само на БЪЛГАРСКИ национални герои, а не на разни вмирисани окупатори!!! Разни рязани бургии, чебурашки с промити мозъци - ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ!!!

макар и рядко подкрепям мнението напълно
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sole и 6 госта