Левски - Черно море XIII кръг

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6874
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот icko65 » 19 окт 2015 13:07

Дано позная:2-2!
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот stefani » 19 окт 2015 13:23

2-1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13866
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Pichichi » 19 окт 2015 14:07

Директен мач за 3-тото място в крайното класиране е това-> 1 : 1.

Потребителски аватар
Nemanja.Vidic91
Мнения: 129
Регистриран на: 30 авг 2013 20:06
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Nemanja.Vidic91 » 19 окт 2015 14:10

2-0 за Левски

orkata8106
Мнения: 213
Регистриран на: 22 ное 2008 18:29
Местоположение: до караваната :)
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот orkata8106 » 19 окт 2015 14:39

Мисля, че няма по-категоричен доминиращ домакин при гостуване на Черно море ако се гледат статистики назад във времето! Искрено се надявам на успех на моряците ,..... а както се очертава може да ги подкрепям и на стадиона, което би направило радостта ми два пъти по-голяма!
Само Черно море!!! :)

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Заклет Левскар » 19 окт 2015 14:53

1:0
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Vladislav » 19 окт 2015 15:21

Левски като цяло играят хубав футбол този сезон- бързо, агресивно (след първите 5-6 кръга). Снощи не изглеждаха добре и реално си заслужаваха даже и да паднат- като цяло имаха късмет. Ние като гости сякаш се представяме по- добре (като игра говоря). Статистиката е изцяло в полза на Левски. При толкова много равенства и победи с минимална разлика в първенството тази година всичко може да се очаква. Те ни биха тук след един подарен от нас гол в много слаб като цяло мач. Всичко може да се случи. Аз и на Х ще съм доволен, но същото го казах и преди мача в Разград, а там ги изпуснахме единствено и само заради съдията. Успех, МОРЯЦИ!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот rodman » 19 окт 2015 15:46

Първото, което ми дойде на ум, след като прочетох мненията до тук - поздравления за всички за нормалния тон! Дано продължи така и до края, в което се съмнявам - ще напълзят и не толкова коректни мнения :)
За предстоящата среща - очаквам битка и надхитряне, на терена и от скамейките. "Левски" наистина заиграха приятен футбол, ние "Черно море" също стоим нелошо в повечето мачове, особено при гостуванията. Дано стане хубав двубой! В петък се срещаме на два фронта - 18:15 в зала "Триадица" III кръг от НБЛ и в 19:45 на стадион "Г. Аспарухов" XIII кръг във футболната А група. Иска ми се да вземем две победи, но ако трябва да избирам - предпочитам успех на "Герена" :)
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот ticha i vladislav » 19 окт 2015 16:31

Този мач пак ще го гледам на Mute.Не мога да издържам пристрастните софийски коментари по Диема,които са само в една посока,сякаш Черно море задължително трябва да падне за да не се откъсне Литекс пред Левски.Пак ще има неадекватни думи,както тази събота въпроси след мача на Тича"С какво Славия надигра Черно море?"Всяко не отсъдено нарушение от очакваният софийски съдия Ники Йорданов в наша полза,ще бъде отминавано с мълчание или с разубеждаваща тирада oт болните коментатори и обратното в полза на Левски ще бъде за задължителен червен картон .
Последна промяна от ticha i vladislav на 19 окт 2015 21:54, променено общо 2 пъти.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта