СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist


yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот yavorescu » 18 юни 2015 12:24

Alexandrov93 написа:Ще правя каквото искам.

Добре, но всяка твоя нова тема създава работа на модераторите. Има си правила във форума, призовавам само да ги спазваш. Имаме си теми за новини, за трансфери, за бивши играчи, за стадиона и още няколко други.
Имам си мнение за Георги Илиев и го казвам. Няма как всички да са на твоето мнение. Повтарям - уважавам много Георги Илиев, но е факт че ни напусна заради Локо Пд и след това щеше да го направи заради Лудогорец.

Жоро винаги е бил коректен към клуба и при двата му престоя. Изкарваш го алчен наемник, а той не е такъв. И Венков ще си тръгне (и щеше да си тръгне) при подходящата оферта.

Alexandrov93
Мнения: 358
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот Alexandrov93 » 18 юни 2015 12:32

yavorescu написа:
Alexandrov93 написа:Ще правя каквото искам.

Добре, но всяка твоя нова тема създава работа на модераторите. Има си правила във форума, призовавам само да ги спазваш. Имаме си теми за новини, за трансфери, за бивши играчи, за стадиона и още няколко други.
Имам си мнение за Георги Илиев и го казвам. Няма как всички да са на твоето мнение. Повтарям - уважавам много Георги Илиев, но е факт че ни напусна заради Локо Пд и след това щеше да го направи заради Лудогорец.

Жоро винаги е бил коректен към клуба и при двата му престоя. Изкарваш го алчен наемник, а той не е такъв. И Венков ще си тръгне (и щеше да си тръгне) при подходящата оферта.


Да, но в чужбина, както виждаш. А Жоро с цялото ми уважение ни напусна, за да премине в ....... ЛОКО ПЛОВДИВ (с цялото ми уважение и към тях), а след това щеше да премине и в Лудогорец. Ако Жоро Илиев се върне сега на "Тича", аз ще съм първия който ще го посрещне, но фактите са си факти и не трябва да си затваряме очите само защото е наш юноша и го обичаме ..

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот yavorescu » 18 юни 2015 12:39

Сигурно помниш как, кога и защо отиде Жоро в Пловдив? Или си бил на 10 години тогава и споменът бледнее? А Лудогорец щяха да ни платят трансферна сума за него, така че не виждам никакъв проблем.


Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4413
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот greenpeak » 18 юни 2015 12:44

Alexandrov93, стига пуска нови теми във форума на Черно море!!!!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4413
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот greenpeak » 18 юни 2015 12:50

Alexandrov93 написа:
yavorescu написа:Александров, престани да пускаш малоумни теми за щяло и нещяло, това твоето е направо болестно състояние. И да не си посмял да посягаш към Жоро Илиев!


Ще правя каквото искам. Не си ми шеф, както ти, така и приятелчето ти greenpeak, да ми забраняваш. Няма всичко да става, както вие искате. Имам си мнение за Георги Илиев и го казвам. Няма как всички да са на твоето мнение. Повтарям - уважавам много Георги Илиев, но е факт че ни напусна заради Локо Пд и след това щеше да го направи заради Лудогорец.


Ти си малоумен бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот Кролик » 18 юни 2015 13:06

Недейте така към човека, сигурно се е хванал на бас колко теми може да създаде за 1 месец :idea:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот Onq » 18 юни 2015 15:17

На идиота стрелец му издържам някак си темите от 15 години,независимо какъв ник си слага, но този глупак е крайно време да спре.Малоумнико,Жоро Илиев беше подарен на Жоро Илиев от Бацата заедно със Спалевич и Иво Михайлов.Никой ,никога не ги е питал дали искат или не,така както и теб никой не те пита за жалкото ти мнение.Понеже от години този форум е развъдник на анонимни олигофрени ,за пореден път моля-елате на Тича и се представете кои сте,за да млънете веднъж завинаги.То бива да нямаш грам усещане ама вашето е уникално.

Alexandrov93
Мнения: 358
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Мишо Венков: ЦСКА искаха да подпиша предварителен догово

Мнениеот Alexandrov93 » 18 юни 2015 16:14

Не мога да ви разбера момчета, честно. Гонихте преди ShooterMan, въпреки че той просто си даваше мнението. Гоните и kapaciteta - тук разбирам, този и аз не го харесвам, въпреки че и той си дава мнението просто, но е досаден с това че се мисли за г-н Някой. А да не говорим, че сте гонили и човек който сега ме гони мен - greenpeak, когато беше досаден с темата си за "#14". Сега и мен гоните, затова че си давам мнението. Това че мнението ми е различно от вашето, какъв ме прави? Анти-фен на ЧЕРНО МОРЕ или плебей? Стига вече! Да сте видели, някой от форума на левски да гони левскар, защото .... (каквато и да е причината). После се оплаквате, защо толкова малко хора пишат тук, ами как да е иначе? Вие не давате на човек да си изкаже мнението. И ще продължава, когато се създава тема, в нашия форум, да пишат повече левскари, а да няма кой да им отговори. Не гонете феновете на ВАШИЯ ОТБОР, а феновете на чуждия. Това е форум, всеки има право да си изразява мнението, дори то да е различно от това на аудиторията. Съжалявам, ако някого съм обидил, не съм искал.

[center]САМО ЧЕРНО МОРЕ[/center]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта