СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Инженера
Мнения: 75
Регистриран на: 24 апр 2013 16:40

Re: СПАМ

Мнениеот Инженера » 08 дек 2013 00:25

cristely написа:Човеко, от комунистите не съм видял нищо хубаво и нищо хубаво не очаквам. Ако беше гледал през седмицата гласуването в парламента на бюджета за община Варна нямаше да ги напишеш тези всички глупости. Един лев няма да даде държавата (Станишев) за Варна. Ти, аз и много други хора може да се надяваме и да си мечтаем, че нещо във Варна ще се промени към по-добро, но по време на това правителство няма да го бъде. Да си заминават колкото се може по-бързо и по-добре да не ги запомним с нищо, отколкото с мизерията по времето на Виденовото. Всички управлявали до сега правителства крадоха, но като това... Нямам думи.

Бойко Борисов е охрана на Тодор Живков!Той не е ли комунист?

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот zeleno-beliya » 08 дек 2013 09:18

Какво ще стане, ако Нафтата и Пирин не завършат първенството? Това значе ли, че А група ще се раздели на две шестици, и ако е така ние каква вина имаме, че ще играем във втората шестица.

Потребителски аватар
needaweed
Мнения: 167
Регистриран на: 13 апр 2009 20:06
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот needaweed » 08 дек 2013 11:57

Аз "комунист" никога не съм бил, въпреки че съм живял през 70-те и 80-те, но тази проста и ламтяща гербаджиска шайка направи достатъчно мизерия на България.
А колкото до Варна, прочетете тук: http://www.varnautre.bg/2013/12/04/196807-borislav_gutsanov_ima_pari_za_varna_poveche_otvsyakoga. Дори и този подлистник на ГЕРБ не си криви душата.
Винаги, навсякъде !

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 08 дек 2013 13:30

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UPgny2V1UBc#t=138[/youtube]

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот cristely » 08 дек 2013 23:15

Инженера написа:
cristely написа:Човеко, от комунистите не съм видял нищо хубаво и нищо хубаво не очаквам. Ако беше гледал през седмицата гласуването в парламента на бюджета за община Варна нямаше да ги напишеш тези всички глупости. Един лев няма да даде държавата (Станишев) за Варна. Ти, аз и много други хора може да се надяваме и да си мечтаем, че нещо във Варна ще се промени към по-добро, но по време на това правителство няма да го бъде. Да си заминават колкото се може по-бързо и по-добре да не ги запомним с нищо, отколкото с мизерията по времето на Виденовото. Всички управлявали до сега правителства крадоха, но като това... Нямам думи.

Бойко Борисов е охрана на Тодор Живков!Той не е ли комунист?

Да си прочел някъде да хваля ГЕРБ и ББ?!

needaweed написа:Аз "комунист" никога не съм бил, въпреки че съм живял през 70-те и 80-те, но тази проста и ламтяща гербаджиска шайка направи достатъчно мизерия на България.
А колкото до Варна, прочетете тук: http://www.varnautre.bg/2013/12/04/196807-borislav_gutsanov_ima_pari_za_varna_poveche_otvsyakoga. Дори и този подлистник на ГЕРБ не си криви душата.


Четох статията - големи обещания и изхвърляне, а после прочете ли какво стана в парламента? Гуцанов е отказал да подкрепи Варна и дори е напуснал залата преди гласуването. Има достатъчно новинарски сайтове. Намери статията и я прочети.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот guglata » 09 дек 2013 13:35

След разделянето на 2 седмици точките остават както са си или се вземат предвид само мачовете между отборите във всяка седмица? Не че нещо, но сме някъде трети ако не се смятат мачовете с отборите от втората седмица :mrgreen:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12487
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот wolf » 09 дек 2013 13:55

http://www.varnautre.bg/2013/12/08/1974 ... e_na_varna
Най-правилното решение за мен, стига сме робували на "столицата"
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
needaweed
Мнения: 167
Регистриран на: 13 апр 2009 20:06
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот needaweed » 09 дек 2013 16:01

cristely написа:.....................
Четох статията - големи обещания и изхвърляне, а после прочете ли какво стана в парламента? Гуцанов е отказал да подкрепи Варна и дори е напуснал залата преди гласуването. Има достатъчно новинарски сайтове. Намери статията и я прочети.


Този абзац : ".....
Той призна, че предложенията на ГЕРБ за финансиране на различни обекти в града са били отхвърлени, но само защото те вече били заложени в сметките на различни министерства. По-конкретно: 5 милиона за ремонта на Спортна зала, 16 млн. за свлачището "Трифон Зарезан" и 15 млн. лева за проектиране на новото пристанище в "Максуда". По-късно, след като проектът за преместването на порта бъде готов, ще бъдат отпуснати още 90 млн. от Министерството на регионалното развитие за начало на строителните работи, уточни Борислав Гуцанов."
Винаги, навсякъде !

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот moreto vn » 09 дек 2013 18:27

guglata написа:След разделянето на 2 седмици точките остават както са си или се вземат предвид само мачовете между отборите във всяка седмица? Не че нещо, но сме някъде трети ако не се смятат мачовете с отборите от втората седмица :mrgreen:

Както са си така остават.Така че всяка точка/и от останалите два мача преди разделянето е ценна.

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот cristely » 09 дек 2013 20:47

needaweed написа:
cristely написа:.....................
Четох статията - големи обещания и изхвърляне, а после прочете ли какво стана в парламента? Гуцанов е отказал да подкрепи Варна и дори е напуснал залата преди гласуването. Има достатъчно новинарски сайтове. Намери статията и я прочети.


Този абзац : ".....
Той призна, че предложенията на ГЕРБ за финансиране на различни обекти в града са били отхвърлени, но само защото те вече били заложени в сметките на различни министерства. По-конкретно: 5 милиона за ремонта на Спортна зала, 16 млн. за свлачището "Трифон Зарезан" и 15 млн. лева за проектиране на новото пристанище в "Максуда". По-късно, след като проектът за преместването на порта бъде готов, ще бъдат отпуснати още 90 млн. от Министерството на регионалното развитие за начало на строителните работи, уточни Борислав Гуцанов."


Хайде коментирай това, ако обичаш:
http://www.varnautre.bg/2013/12/04/1968 ... ukan_balon

Вчера не ми сев търсеше статията затова го написах с едно изречение, но щом не ви се вярва четете цялата статия.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта