Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2013 19:56

Изобщо не ми пука на кого е удобен Ботев Вр.Просто момчетата от този беден край на България нищо лошо не са направили на Черно Море в цялата му история.Освен това смятам,че след изпадането на Монтана хората там не заслужават и Ботев да изпадне,не стига,че живота им е тежък,ами и това отгоре.А Локо Сф с*а,не,СРА върху нас години наред,накрая и от ЕКТ ни изкара измекярски!И всичко това на фона на 2 (ДВЕ) ТИТЛИ,които Черно Море им сервира в ръчичките за сметка на големите шопи от Подуене!Ето това направиха те.И не само,че го направиха измекярски,ами си и отвориха мръсните усти,сдушиха се с циганите на Варна,с една шепа помияри дето биха деца и дядки на собствения си стадион викащи за собствения си отбор от който ПОМИЯРИТЕ се бяха отцепили....И мазния боклук Гигов със самодоволна МАЗНА,ПРЕСТЪПНА УСМИВКА да ми се кикоти в ложите след дузпата...НЕЩАСТНА ПАЧА!А като случайно опря до титлата през 2007 в мач насред Надежда демонстративно се хвана за палците на краката тая МИЖЕТУРКА и подари титлата на братята си от Подуене.Оставим ли ги сега ще берем най-горчивите плодове от това решение в бъдеще.Дори и да тръгнем към медалите същия този МЪРШЛЯК Гигов нас ще спъва с хиксове в София,а на братята си шопи ще си подава задника.Не,не и пак НЕ.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот FLANKER » 23 май 2013 20:13

ShooterMan написа:Изобщо не ми пука на кого е удобен Ботев Вр.Просто момчетата от този беден край на България нищо лошо не са направили на Черно Море в цялата му история.Освен това смятам,че след изпадането на Монтана хората там не заслужават и Ботев да изпадне,не стига,че живота им е тежък,ами и това отгоре.А Локо Сф с*а,не,СРА върху нас години наред,накрая и от ЕКТ ни изкара измекярски!И всичко това на фона на 2 (ДВЕ) ТИТЛИ,които Черно Море им сервира в ръчичките за сметка на големите шопи от Подуене!Ето това направиха те.И не само,че го направиха измекярски,ами си и отвориха мръсните усти,сдушиха се с циганите на Варна,с една шепа помияри дето биха деца и дядки на собствения си стадион викащи за собствения си отбор от който ПОМИЯРИТЕ се бяха отцепили....И мазния боклук Гигов със самодоволна МАЗНА,ПРЕСТЪПНА УСМИВКА да ми се кикоти в ложите след дузпата...НЕЩАСТНА ПАЧА!А като случайно опря до титлата през 2007 в мач насред Надежда демонстративно се хвана за палците на краката тая МИЖЕТУРКА и подари титлата на братята си от Подуене.Оставим ли ги сега ще берем най-горчивите плодове от това решение в бъдеще.Дори и да тръгнем към медалите същия този МЪРШЛЯК Гигов нас ще спъва с хиксове в София,а на братята си шопи ще си подава задника.Не,не и пак НЕ.

Не ти ли приседна,излагаш готините фенове на Морето. И не се с.ри върху покойниците,защото отиваш към едно съвсем различно нещо!!!
П.П. Гигов си го плюй колкото си искаш,даже се радвам,но Котков и Михайлов не НАМЕСВАЙ!!!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2013 20:17

Я малко се СПРИ,нищо лошо не съм казал нито за Котков,нито за Моначко!!!Какво си ЗАПЕЛТЕЧИЛ на тема покойници и се опитваш да ми вмениш нещо,което не съм казал???Я МИ ПОКАЖИ КАКВО ЛОШО СЪМ КАЗАЛ ЗА ТЯХ!!!ЦИТИРАЙ....ИЛИ СЕ ИЗВИНИ ВЕДНАГА!!!.Казах единствено,че изобщо е нямало да са шампиони,ако не е бил Черно Море!!!Факт!Да вадя ли цифрите,за да го ДОКАЖА и ПОКАЖА :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот FLANKER » 23 май 2013 20:23

ShooterMan написа:Но нека кажем и 2 думи за мача през 1965 г.,когато екзекутираме Дузпомотив.При резултат 3:1 великия отбор,очевидно шашардисан от отказа на Черно Море да му легне...напуска терена!!!Колко трогателно,колко тъй типично на шопите поведение - не ти ли изнася нещо пиши доноси(демек жалби),купувай мачове,съдии и евентуално - бягай от терена като нас*ан!!!За съжаление на Илиянци в битката с Подуене те се явяват малкото братче и БСФС с лекота присъжда 6:0 на Черно Море."Геройската постъпка" на Котков и сие обаче влиза в историята.ДОСТОЙНО ПОВЕДЕНИЕ НА ДЕЙСТВАЩ ШАМПИОН НАЛИ?НОРМАЛНО,ОБАЧЕ,СЛЕД КАТО СА СТАНАЛИ ШАМПИОНИ НЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА СЕБЕ СИ,А БЛАГОДАРЕНИЕ САМО НА ЧЕРНО МОРЕ!!!След години ще забравят кой им даде 2-те титли,кой е отборът благодарение на който тиумфира и Моначковци и Котковци...

Моначковци и Котковци -Ти кой си бе,та да ги наричаш така,а??? Ти ,ти трябва да се извиниш за цялата свинщина,която бълваш черногледецо!!! Пак ти повтарям-спри се вече!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2013 20:39

Е,че какво лошо съм казал бе звездоброец?Едното ви поколение го наричам на името на едната фигура,другото-на другата.А дали съм черногледец....просто се забавлявам с вас :mrgreen: .Пиша и се забавлявам като ви дразня с истини,точно така,както дразня и подуенските и панчаревските ми приятели.С факти,с истини.Само да ми се изпречат тука и ги правя на 2 стотинки,знам историята им от А до Я,бия ги по тиквите и се гавря с тях.И вашата я знам прфектно.Отново ще ти повторя,че с вас се забавлявам,забавлявам се да ви дразня и да ви гледам сеира,така както си правя ГАРГАРА с аверките ми от Подуене и Панчарево :mrgreen: .Както се ВИДЯ не можа да изкараш черно на бяло къде съм обидил легендите ви покойници,аз обиждам Гигов,обиждам такива,като каменарските МАНГАЛИ Цоко,Дарко,Голубович и сие БОКЛУЦИ долни дето размахваха средни пръсти след подаръците от съдиите....на всичките каменарски УТАЙКИ дето акостираха при вас бих купил по едно билетче за съботния мач,да гледат :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот FLANKER » 23 май 2013 20:45

Маревци отличнико, как ти звучи не те ли обижда? Или не е легенда,ако не е прощавай!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 23 май 2013 20:49

FLANKER написа:Маревци отличнико, как ти звучи не те ли обижда? Или не е легенда,ако не е прощавай!

Ами не ме обижда хич,ако всички бяха Маревци Черно Море щеше да е станал шампион 2-3 пъти през неговата епоха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот FLANKER » 23 май 2013 20:55

Е мен ме обижда.Виждаш ли,че когато поискаш може да се води нормален диалог с теб.Спокойна нощ!
П.П.Бъдете достойни мъже в събота и не опетнявайте името на голям клуб като Черно море! Ние(Гигов) го оцапахме нашето.Ако е писано изпадаме ОК.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот зеленобелия » 23 май 2013 21:01

Няма ги вече Каубоя и А.Генов,които бяха подлога на Гигов, така че изпадате. :lol: .В събота юношите до 17 години ще мачкат Ботев-Вц.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Мнениеот blue avalanche » 23 май 2013 21:47

Onq написа:Локо Сф празнува 35 години от титлата с мач срещу Левски
23 май 2013 16:59 Размер на шрифта: T- | T | T+
Локо Сф празнува 35 години от титлата с мач срещу Левски

В сряда, на 29-ти май от 18.00 ч. на ст. „Локомотив“ футболистите на Локомотив Сф, станали Шампиони на България през сезон 1977/1978 г. ще отбележат 35 години от спечелването на титлата с приятелски мач срещу ветераните на Левски.

„Червено-черните“ легенди канят всички, които искат да се насладят на непреходното футболно майсторство на играчите от близкото минало да дойдат на ст. „Локомотив“ в сряда следобед и да усетят шампионският дух, неспиращ да витае в сърцата на истинските локомотивци.


Знаете ли как стават първи ? Правим равен с говедата и надежденци стават шампиони.Това което им дадохме тогава,сега ще си го вземем :evil:

Дрън-дрън-дрън...Пуснахме на Локо Сф хикс в последния кръг,за да прецакаме ЦСКА,които по това време биеха "полегналата" Славия. ;)
ПП.Мачът Ч.море-Левски 1-1 е 10(десет) кръга преди края.И друг път да си "пишеш домашното".


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта