Марио Жардел се закани да вкарва много

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот f0rbidden » 08 авг 2010 19:07

Mussolini написа:Е какво като тича така?На мен пък ми направи впечатление, че е весел, освободен.Шегуваше се със съдията на смянат и със противникови играчи.Със вратаря на Локомотив.Другите забили глави в земята и тичат мълчаливи, замислени се едно са на война.Пък то футбола е забавление, шоу и Жардел за тея си 36 години явно го е разбрал това.Затова е освободен от всякакви предрасъдъци.Пък и той според мен нарочно си тича така.Изпъчен имам предвид.Все пак футбола е забавление.Абе хубаво е, че го взехме.Дано както казва Sagittarius да усетим ефекта от привличането му по-скоро.

Футболът е майтапчийска игра, винаги съм го казвал. Не трябва да си много сериозен. А относно бягането - нищо не съм казал, беше шега... Пълченето - това е вид самочувствие, когато е умерено е от полза. :)

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот ЧерноМореВарна » 09 авг 2010 12:00

Що за тема с име "Жардел?!" и изобщо как я виждате тая работа с бразилския клуб? Аман от евтини журналистически похвати!

Sole
Мнения: 4575
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот Sole » 09 авг 2010 16:57

ЖАРДЕЛ: Скоро ще видите много голове от Марио Жардел! Първенството ви е на прилично ниво!

varna-sport.com 09.08.2010 15:58

Марио Жардел за втори път обещава, че ще вкара много голове за "Черно море" и това ще стане скоро! Интервюто пред
варненския в-к "Позвънете Новини":
- Как усещаш българската футболна действителност след официалния си дебют?
- Доволен съм от българския футбол, на прилично ниво е. Доста време не съм играл и съм жаден за изява. За мача мога да кажа, че не съм доволен от резултата срещу „Локомотив”. Допуснахме две груби грешки и бяхме наказани. В нашия тим се работи много добре и вярвам, че скоро ще играем така, както трябва.
- Ако не беше получил офертата от „Черно море”, щеше ли да спреш с футбола?
- Искам още много да играя футбол. Не смятам, че съм толкова възрастен. Все пак съм само на 36 години и много ми се играе. Преди да дойда в „Черно море”, очаквах оферта от бразилски клуб, не съм мислил да спирам с футбола. Предложението от България обаче ме заинтригува.
- Не се ли притесняваш, че можеш да се изложиш във формата, в която се намираш в момента?
- Да, да се играе с повечко килограми е трудно, не го отричам. Но ви обещавам, че скоро ще вляза във форма и тогава ще видите много голове от Марио Жардел.

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Жардел !?

Мнениеот The Sailor Man » 09 авг 2010 17:00

Sole написа:ЖАРДЕЛ: Скоро ще видите много голове от Марио Жардел! Първенството ви е на прилично ниво!

varna-sport.com 09.08.2010 15:58

Марио Жардел за втори път обещава, че ще вкара много голове за "Черно море" и това ще стане скоро! Интервюто пред
варненския в-к "Позвънете Новини":
- Как усещаш българската футболна действителност след официалния си дебют?
- Доволен съм от българския футбол, на прилично ниво е. Доста време не съм играл и съм жаден за изява. За мача мога да кажа, че не съм доволен от резултата срещу „Локомотив”. Допуснахме две груби грешки и бяхме наказани. В нашия тим се работи много добре и вярвам, че скоро ще играем така, както трябва.
- Ако не беше получил офертата от „Черно море”, щеше ли да спреш с футбола?
- Искам още много да играя футбол. Не смятам, че съм толкова възрастен. Все пак съм само на 36 години и много ми се играе. Преди да дойда в „Черно море”, очаквах оферта от бразилски клуб, не съм мислил да спирам с футбола. Предложението от България обаче ме заинтригува.
- Не се ли притесняваш, че можеш да се изложиш във формата, в която се намираш в момента?
- Да, да се играе с повечко килограми е трудно, не го отричам. Но ви обещавам, че скоро ще вляза във форма и тогава ще видите много голове от Марио Жардел.

Сега очаквам други долни интриги за Супер марио.Иначе той работи и ще влезе във форма,ще го направи....ЦАРЯТ ОТНОВО ЩЕ СЕ СЕДНЕ НА СВОЯ ТРОН :!:
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Жардел !?

Мнениеот The Sailor Man » 11 авг 2010 12:06

Задоволство от игровото поведение на Жардел и отношението му към младите изрази треньорът на юношите Венцислав Маринов. "Марио бе пример за момчета. На терена той им даваше кураж, казваше им какво да правят и играта ни се получаваше. Изтървахме и още положения. Марио нямаше късмет при двата фаула, а веднъж не му достигна бързина за второ попадение“, заяви за "Народно дело“ Венци. Той е общувал със Жардел на английски език. "На почивката ми каза, че през второто полувреме има сили за 15-20 мин. Затова го смених. Иначе преди срещата го дръпна мускулът, но му направиха масаж, напръскаха го и излезе с настроение. Личеше, че му се играе, независимо че около него бяха само юноши“, допълни Маринов.

-----------------------------------------------------
3-разовите тренировки,зверското натоварване и адската упоритост на Жардел да влезе във форма през последния месец придадаха ново значение на думата професионализъм в клуба ни.Не съм виждал някой да тренира с такъв инат и такова желание.И това е не кой да е,а Жардел.Пример за всеки младок,а на този мач показа колко е голям,буквално вдъхнови цяло поколение младоци.Скоро ще видим истинскяи Жардел,убеден съм,този хъс и тези адски тренировки ще дадат плодовете си скоро,няма как.......
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот ЧерноМореВарна » 11 авг 2010 13:38

Не знам дали днес сутринта някой е случил да гледа сутрешния блок на Нова Тв, тия дни Витомир е във Варна и направи интервю с Марио на Тича, биха си дуспички, закачки туй-онуй, Ели им превеждаше, та Марио каза, че му прави впечатление, че напоследък много простотии се изписали по негов адрес и недоумяваше защо и вика: "Трябва да имате по-голямо уважение към мен, все пак съм голямо име в световния футбол, а и за никого не съм казал нищо лошо."
Та питам се какво ли ще се промени като осъзнае, че е попаднал в страната на злобата, завистта и пошлостта. Иначе отново потвърди, че се надява да завърши по подобаващ начин кариерата си тук и живот и здраве, след това да подхване собствена футболна школа и да проповядва футбол.

The Sailor Man, надявам се Марио да знае какво прави, защото при такива натоварвания има и голям риск. Трябва много добър кондиционен, добра програма и т.н. Имам предвид, че прекомерното желание за изява, може да му погоди някой номер. Това, че е получил схващане преди мача, най-вероятно е резултат от претрениране.

eighteen
Мнения: 168
Регистриран на: 29 мар 2009 12:14

Re: Жардел !?

Мнениеот eighteen » 12 авг 2010 22:28

Вижте пичове. То по принцип е ясно ,че няма как да се задържи дълго Жардел. Ако при престоя му при Вас обаче успее да помогне е добре. Ако не заиграе добре е ясно че ще го освободят,ако пък си върнр формата,наи-вероятно ще избяга. По-важно е да зарази с качествата си и да надъха другите момчета.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот garfild8 » 12 авг 2010 22:34

eighteen написа:Вижте пичове. То по принцип е ясно ,че няма как да се задържи дълго Жардел. Ако при престоя му при Вас обаче успее да помогне е добре. Ако не заиграе добре е ясно че ще го освободят,ако пък си върнр формата,наи-вероятно ще избяга. По-важно е да зарази с качествата си и да надъха другите момчета.

Благодаря за мнението ти.Само последното да направи,пак ще е от полза на момчетата и клуба.
Само Черно море.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Жардел !?

Мнениеот Veso1913 » 12 авг 2010 22:47

eighteen написа:Вижте пичове. То по принцип е ясно ,че няма как да се задържи дълго Жардел. Ако при престоя му при Вас обаче успее да помогне е добре. Ако не заиграе добре е ясно че ще го освободят,ако пък си върнр формата,наи-вероятно ще избяга. По-важно е да зарази с качествата си и да надъха другите момчета.

Човека си има планове за живота.Очарован от посрещането му във Варна от страна на шефове и фенове+ прекрасните условия които зса му предоставени за живот,звздата заяви че желае да остане дълго време във Варна и иска да създаде футболна школа.Имате ли идея какво значи това?Таланти от Бразилия в школата на Жардел във Варна.И то на възраст,когато могат да бъдат вкарани що годе в релси.Нямам в предвид това което сега ще започнете да ми опонирате-Час Пик и други такива култови места.Преди всичко ДИСЦИПЛИНА!Това е което им липсва на бразилците.Останалото Бог им го е дал в изобилие.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Жардел !?

Мнениеот deepblue1963 » 12 авг 2010 22:50

Veso1913 написа:
eighteen написа:Вижте пичове. То по принцип е ясно ,че няма как да се задържи дълго Жардел. Ако при престоя му при Вас обаче успее да помогне е добре. Ако не заиграе добре е ясно че ще го освободят,ако пък си върнр формата,наи-вероятно ще избяга. По-важно е да зарази с качествата си и да надъха другите момчета.

Човека си има планове за живота.Очарован от посрещането му във Варна от страна на шефове и фенове+ прекрасните условия които зса му предоставени за живот,звздата заяви че желае да остане дълго време във Варна и иска да създаде футболна школа.Имате ли идея какво значи това?Таланти от Бразилия в школата на Жардел във Варна.И то на възраст,когато могат да бъдат вкарани що годе в релси.Нямам в предвид това което сега ще започнете да ми опонирате-Час Пик и други такива култови места.Преди всичко ДИСЦИПЛИНА!Това е което им липсва на бразилците.Останалото Бог им го е дал в изобилие.

Къде е казал,че школата му ще е във Варна?Или пак "мокри сънища"?Излизам от форума,защото се срещнах с МОРСКИ-я и не искам да го нападате,заради мен!Последния ми "пост" тук за мно-о-о-го дълго време.Извинявам се,ако някой се е почуствувал лично обиден.Не съм го искал.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта