07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sleeper
Мнения: 3
Регистриран на: 11 юли 2010 22:29
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот Sleeper » 08 авг 2010 14:53

Велизар като разбира много къде бе6е да се светне от гре6ките и да жиде от какво има нужда отбора.Взема ми Дон4о при положение 4е има6 там Дан4о и Адемар и тея последните двама им обърква6 постовете и вси4ко се омотава.Занимаваме се цяла подготовка със Жардел и един нормален нападател трябва6е да се вземе който да влезе и да играе а не да 4акаме Жардел да влезе във форма той сезона 6те свър6и. Много точно им го обясни фурия ама кво да ги правиш.Велизар е слаб треньор как може Танка да е резева за сметка на домакинов.... при двата гола го нямаше а е ценрален бранител.Прическата така и не разбра че без центар нападател гол на вън трудно ще вкараме :cry: :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 415
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот Батстанчо » 08 авг 2010 16:38

Честиъо на Локо, бяха по-добри и логично победиха.Липсва ни само Жоро, нищо друго.Плюете безцелно Домакинов.Помислете малко за предния сезон колко беше стабилен.Защо никой не споменава нищо за Танко когато греши, че и точки си прави пред наказателното все едно сме излезли срещу отбор от "Ариана" или "Каменица".Според мен Малкия Сашко имаше някаква вина за 1вия гол а за втория Шерифа можеше да опита шпагат, но щяха да му свирят дузпа.Както и да е аз не съм треньор повече от Велизар, така че ще се надявам Жоро да се оправи по-бързо и да имаме малко повече желание за победа навън.Локото са един много сериозен отбор със сериозен треньор, така че не сме паднали от "никой" и като прибавиш и 10 годишния "късмет" в Пловдив се събират достатъчно +ве за Локомотив ПД да си ни бие дори и догодина!

Напред Моряци!!!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот f0rbidden » 08 авг 2010 16:41

Батстанчо написа:Честиъо на Локо, бяха по-добри и логично победиха.Липсва ни само Жоро, нищо друго.Плюете безцелно Домакинов.Помислете малко за предния сезон колко беше стабилен.Защо никой не споменава нищо за Танко когато греши, че и точки си прави пред наказателното все едно сме излезли срещу отбор от "Ариана" или "Каменица".Според мен Малкия Сашко имаше някаква вина за 1вия гол а за втория Шерифа можеше да опита шпагат, но щяха да му свирят дузпа.Както и да е аз не съм треньор повече от Велизар, така че ще се надявам Жоро да се оправи по-бързо и да имаме малко повече желание за победа навън.Локото са един много сериозен отбор със сериозен треньор, така че не сме паднали от "никой" и като прибавиш и 10 годишния "късмет" в Пловдив се събират достатъчно +ве за Локомотив ПД да си ни бие дори и догодина!

Напред Моряци!!!

Когато един футболист се контузи, никога повече не може да играе в ТОП формата си. :) Което е жалко, но не можем да разчитаме главно на Жорката. Юруков като капитан мисля, че трябваше да бутне отбора малко, а той нямаше верен пас...

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот Mussolini » 08 авг 2010 17:07

Добре че някой банна ФУНИЯта, че само изнервяше.Аз съшо си мисля, че цялото това плюене е безцелно, защото съм сигурен, че ако бяхме били всички щяха да са на другия полюс на настроенията си.Все пак не може да се отрече, че и при двата им гола имаха известна доза късмет.А второто полувреме ние владеехме доста повече.Само че нямаше кой да организира играта.А между другото Божилов защо го пуска второто полувреме?Да не е и той контузен, че не играе цял мач?

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот f0rbidden » 08 авг 2010 17:19

Mussolini написа:Добре че някой банна ФУНИЯта, че само изнервяше.Аз съшо си мисля, че цялото това плюене е безцелно, защото съм сигурен, че ако бяхме били всички щяха да са на другия полюс на настроенията си.Все пак не може да се отрече, че и при двата им гола имаха известна доза късмет.А второто полувреме ние владеехме доста повече.Само че нямаше кой да организира играта.А между другото Божилов защо го пуска второто полувреме?Да не е и той контузен, че не играе цял мач?

Божилов е много зле. Жардел го пускат вместо ТИАГО, а Румбата (нападател) вместо САШКО... Велизар се е побъркал.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот зеления » 08 авг 2010 17:36

f0rbidden написа:
Mussolini написа:Добре че някой банна ФУНИЯта, че само изнервяше.Аз съшо си мисля, че цялото това плюене е безцелно, защото съм сигурен, че ако бяхме били всички щяха да са на другия полюс на настроенията си.Все пак не може да се отрече, че и при двата им гола имаха известна доза късмет.А второто полувреме ние владеехме доста повече.Само че нямаше кой да организира играта.А между другото Божилов защо го пуска второто полувреме?Да не е и той контузен, че не играе цял мач?

Божилов е много зле. Жардел го пускат вместо ТИАГО, а Румбата (нападател) вместо САШКО... Велизар се е побъркал.


Ти изобщо в ред ли си бе, човече? Явно си далеч от тази игра. Може би си спец във водната топка, а? Божилов бил зле :o :o :o.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот deepblue1963 » 08 авг 2010 17:38

Имате кадърни играчи,но треньорът ви така и не можа(за цялото това време,откакто е начело на отбора) да си изясни кой къде да играе.То не бяха експерименти,то не бяха въртележки.Сигурно и самите играчи се чудят в следващия мач на кой пост ще играят(ако,изобщо,играят).И още нещо-защитата не може да е стабилна,ако вратарят зад гърба им е лабилен.А Пиргов Е лабилен.Той не е от вратарите,които вдъхват увереност на тези пред него.Не знам защо беше решено,че Илчев трябва да си тръгне,а Пиргов да остане.И това оправдаване с контузените вече става банално.Че Манолов отколко време вече е контузен?Толкова ли не му се намери заместник?За половината пари,дето ще ги взема Жардел(а той няма да дойде за "жълти стотинки") не можа ли да се намери един здрав,годен нападател,който да играе не по 15мин.,а по 90?Същото се отнася и за Г.Илиев(също спохождан от контузии твърде често).Преди сезона се радвахте,че имате по 3-ма на всеки пост(особено Стрелеца) и ще мачкате,а сега...пак старата песен.Този го нямало,онзи го нямало...Ми то беше ясно,че ги няма!Някой направи ли нещо по въпроса?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот Sagittarius » 08 авг 2010 17:42

Влизането на Божилов промени тотално играта ни към много по-добро.Това показа,че докато се оправи Жоро Божилов трябва да е нападателя,по крилата има хора много,а Юрука задължително в по-задни позиции,отпред сам е просто обречен

ПС:Дийпблуто,ние дейстително имаме по 3 играча на всеки пост.Жоро Илиев е на същия пост като Владо Костадинов и Ратников,а на мястото на Миро са Божилов,Николов,Жардел и Капитанов.Друг е въпроса,че някои са много млади,други не във форма...но вас ще ви размажем разбира се,въпроса е срещу по-слаби отбори на техен терен,че губим...но пак да кажем-вас и армията ще ви размажем който и да играе
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот deepblue1963 » 08 авг 2010 17:54

Sagittarius написа:Влизането на Божилов промени тотално играта ни към много по-добро.Това показа,че докато се оправи Жоро Божилов трябва да е нападателя,по крилата има хора много,а Юрука задължително в по-задни позиции,отпред сам е просто обречен

ПС:Дийпблуто,ние дейстително имаме по 3 играча на всеки пост.Жоро Илиев е на същия пост като Владо Костадинов и Ратников,а на мястото на Миро са Божилов,Николов,Жардел и Капитанов.Друг е въпроса,че някои са много млади,други не във форма...но вас ще ви размажем разбира се,въпроса е срещу по-слаби отбори на техен терен,че губим...но пак да кажем-вас и армията ще ви размажем който и да играе

Ама ти не можеш ли като човек да дискутираш?Стига с това "размазване".В Пловдив не видях отбор,който е готов да "размазва".Ако трябва да съм честен и в първия мач срещу Пирин(този то-о-олкова слаб Пирин в момента) не го видях.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 07-8-2010г. Локомотив Пловдив-Черно Море

Мнениеот MORSKI » 08 авг 2010 18:22

Не му обръщайте внимание на rsk- за него има една песен, много е актуална сега- бих го поздравил с нея, но няма да му падам на нивото, което всички знаем какво е... И да спре да ни баткосва и братосва, че ми омръзна :mrgreen: :?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта