Николай Гигов с интереси към стадион Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот емо73канар » 22 май 2009 22:48

ХА ХА ХА стига сте спорили за глупости ,как го виждате това шопите (БФС) да позволи в Пловдив да има по модерен стадион от София. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

OBICHAM_BOTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 11 фев 2009 14:26
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот OBICHAM_BOTEV » 23 май 2009 00:05

Ботев - Барселона е бил 62 000 , но стадиона се е пукал по шевовете пистата е била пълна с хора. За жалост не съм бил на този велик мач , но със сигурност е имало повече от официалната статистика !!! И малките деца знаят че това е най-посетения мач в историята на българския футбол.
Стадион Пловдив е уникален по рода си в България и ако го направят ще се радвам страшно много !! Пловдив го заслужава, защото е най-футболния град в България ,дал най-много най -добри футболисти . Нормално е селяните да ги е яд , за всичко което е Пловдив. Дано да го направят стадиона пък тогава да видите какви мачове ще има на него!

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот birabecks » 23 май 2009 00:38

Имах късмета да бъда на мача Ботев-Барселона.Бил съм и на доста дербита,на този стадион.Включително и онова 7:3.Беше уникално.За мача Локо-Ботев хората започваха да влизат на стадиона 3-4 часа предварително.За последно бях там за концерта на Металика.Страхотно място.Гигов си е направил добре сметката.
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот Don Rumen » 23 май 2009 04:45

Не бързайте няма да му го дадат толкова лесно, мисля че не е истина ще има обжалване. Нали знаете какво става в България с хубавите неща ......

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот Fallen_Angel » 23 май 2009 08:12

Don Rumen написа:Не бързайте няма да му го дадат толкова лесно, мисля че не е истина ще има обжалване. Нали знаете какво става в България с хубавите неща ......


Това беше обжалването. Поживем-увидем :)

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот Don Rumen » 23 май 2009 11:40

Дано да е така, не разбирам много, но един юрист ми каза, че пак ще обжалват. Успех, Пловдив го заслужава да има такъв комплекс!

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот vhpvhp » 23 май 2009 17:40

Нищо против феновете на Ловеч ,били сме не веднъж там и отношенията ни са доста коректни. Но просто тука не е място да ни тикат 100 пъти проекта за стадиончето ,което ще правят.Видно е ,че използват суперпосещаемостта на темите за БОТЕВ ,за да прокарата малко реклама... ;) Китно е проектчето,симпатично е ,но няма нищо общо със стадион ПЛОВДИВ. Да дискутираме пловдивския стадион ,щото това е раздел за БОТЕВ. Да си пуснат в раздела за Литекс темата за тяхния си проект.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта