Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 21 май 2009 21:32

Живата легенда на Ботев Лилчо Арсов днес преустанови тренировките с „канарчетата”. Близо месец вратарят се бори с болките от скъсания менискус, но отказва да легне под ножа. Обезболяващите вече не помагат, а 37-годишният ас настоява да участва в битката за оцеляване на Ботев.

„Две инжекции му бих, но резултатът е почти никакъв. В случая медицината е категорична - трябва оперативна намеса. Лилчо иска операция след края на сезона, но дотогава може да стане по-голяма беля”, предупреди именникът и лекар на Ботев д-р Константин Павлов.

В събота срещу Пирин ще пази изтърпелият наказание вратар Павел Станев. За резерва на Павката треньорите подготвят 20-годишния Христо Радков. Младокът напоследък впечатлява с добрите си изяви в дублиращата формация на клуба. В мъжкия тим Радков няма дебют, но няколко пъти попадна в разширения състав за шампионатните срещи.

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот ivo77 » 21 май 2009 21:39

Крайно време беше.

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот yasen_ov4arov » 21 май 2009 21:58

Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот kanar4o » 21 май 2009 22:00

ЙЕС ,ЙЕС , ЙЕС !!!!!!!!!!!!! Най-сетне добра новина !!! Празнувайте !!! Ае наздраве !!!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот smash_the_reds » 21 май 2009 22:15

Ще ми бъде малко мъчно без него :cry:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот botev_1912 » 22 май 2009 09:17

yasen_ov4arov написа:Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .


?!?!? сигурно си на 14 годинки за да имаш такава слабост!!!

п.с. Свинята е най-големият предател в отбора!!!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот hetfield » 22 май 2009 11:31

Мишките на селския един по един се изнасят.Може би ерата му свършва

niki_96
Мнения: 109
Регистриран на: 17 яну 2009 19:39
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот niki_96 » 22 май 2009 12:27

botev_1912 написа:
yasen_ov4arov написа:Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .


?!?!? сигурно си на 14 годинки за да имаш такава слабост!!!

п.с. Свинята е най-големият предател в отбора!!!

Ще отмине малко време и ще се помни само доброто за Лилчо
botev_1912 Щом си голям значи помниш Че сме плюли много повече, други играчи на Ботев
дори едни от най добрите

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот botev_1912 » 22 май 2009 13:02

niki_96 написа:
botev_1912 написа:
yasen_ov4arov написа:Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .


?!?!? сигурно си на 14 годинки за да имаш такава слабост!!!

п.с. Свинята е най-големият предател в отбора!!!

Ще отмине малко време и ще се помни само доброто за Лилчо
botev_1912 Щом си голям значи помниш Че сме плюли много повече, други играчи на Ботев
дори едни от най добрите


Верно е - на Панчо му викахме, че няма живи набори - футбол е тръгнал да играе и т.н.

Но Свинята отиде в Локото каза че кръвата му е чрно бяла, изказваше се как искал жълтурите да изпаднат, ходеше в ТВ предавания-спорове между агитките на БПФК и Локо и заставаше на страната на Локо!

Вие ако можете забравяйте, да си беше отишъл при буферите - да играе и да си мълчи, но да ги разправя всички тези неща и след това да ми се пише голям Ботевист - мерси съм! За мен той е най-голямата п.у.т.к.а в отбора!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот yasen_ov4arov » 22 май 2009 13:45

botev_1912 написа:
yasen_ov4arov написа:Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .


?!?!? сигурно си на 14 годинки за да имаш такава слабост!!!

п.с. Свинята е най-големият предател в отбора!!!

Хах ,нека позная ти пееше след мача с говедата "Лилчо,Лилчо,Лилчо" нали?Вече 3 или 4 пъти съм го писал:обвиненията срещу Лильо,че продал мача с Литекс и турците са смехотворни.Най-малкото без него изобщо нямаше да стигнем до този прословут мач срещу ловчанлии ,нито тия пишлимета щяха да имат самочувствието тотално да смачкат кюстендилци.Лильо беше едно от най-качествените и като игра и като дух попълнения на Христоловия Ботев и да го мразиш ,при все резили от които ни е изкарвал е смешно.И не не съм на 14 годинки ;)
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта