Славия - Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Botev1912PlovdivFan
Мнения: 149
Регистриран на: 04 ное 2008 23:44
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот Botev1912PlovdivFan » 08 май 2009 17:50

До кога ще играем с 1 нападател ??? Какво може да направи 1 човек сам като му влезнат 4-те защитника на противниковия отбор ? До кога Пепо Печнев ще излиза с тактика, за да ПАЗИ резултата ? До кога ще търпим тази излагация ? Кога ще умре Селския ??? :evil: :evil: :evil:
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !!!

ОТ КОЙ ОТБОР СИ???

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Славия - Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 08 май 2009 17:52

ПУТКИТЕ НА СЕЛЮ ПАК ЦАПАТ ЖЪЛТИЯ ЕКИП.....
ВСИЧКИ ВЪН!
МИТЬО УМРИ ГОВЕДО ШИБАНО!

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот LPFC_36 » 08 май 2009 18:06

след това, което видях днес, чистосърдечно си признавам, че просто нямам думи....
Даже не мога да се побъзикам с познати жълтури...
Гадно ми стана да гледам как беше принуден един Лилчо Арсов да се излага на подигравките на 16-те фена на Славия...а това че ви го казва един Локомотивец не е никак добре, майна :oops:
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Славия - Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 08 май 2009 18:09

LPFC_36 написа:след това, което видях днес, чистосърдечно си признавам, че просто нямам думи....
Даже не мога да се побъзикам с познати жълтури...
Гадно ми стана да гледам как беше принуден един Лилчо Арсов да се излага на подигравките на 16-те фена на Славия...а това че ви го казва един Локомотивец не е никак добре, майна :oops:

Ти до сега вече 8-9 години в зимен сън ли беше?Това си го знаем ние ,няма смисъл да го напомняш.

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот STENLI » 08 май 2009 18:10

Трагедия е то4ната дума.

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот LPFC_36 » 08 май 2009 18:12

PLOVDIV PEE 1912 написа:
LPFC_36 написа:след това, което видях днес, чистосърдечно си признавам, че просто нямам думи....
Даже не мога да се побъзикам с познати жълтури...
Гадно ми стана да гледам как беше принуден един Лилчо Арсов да се излага на подигравките на 16-те фена на Славия...а това че ви го казва един Локомотивец не е никак добре, майна :oops:

Ти до сега вече 8-9 години в зимен сън ли беше?Това си го знаем ние ,няма смисъл да го напомняш.

Може би единствените ви мачове,които съм гледал в последно време да са тези срещу нас
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Славия - Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 08 май 2009 18:13

LPFC_36 написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:
LPFC_36 написа:след това, което видях днес, чистосърдечно си признавам, че просто нямам думи....
Даже не мога да се побъзикам с познати жълтури...
Гадно ми стана да гледам как беше принуден един Лилчо Арсов да се излага на подигравките на 16-те фена на Славия...а това че ви го казва един Локомотивец не е никак добре, майна :oops:

Ти до сега вече 8-9 години в зимен сън ли беше?Това си го знаем ние ,няма смисъл да го напомняш.

Може би единствените ви мачове,които съм гледал в последно време да са тези срещу нас

Ми то в общи линий няма друго какво да се види.

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот vhpvhp » 08 май 2009 19:52

Интересен феномен. Буфер гледа мач на БОТЕВ /макар и по Ринг ТВ/ , а самите канари ги няма на мача... Интелигентният наблюдател може да се досети - къде са приоритетите на жълтите ;) Иначе докато не свалим Селския Изрод ,докато играчите са тия БУКЛУЦИ , няма никакъв смисъл да се коментират мач след мач , мач след мач , мач след мач... и всеки следващ мач да се констатира ,че БОТЕВ били "много слаби" :idea: с идеята на откривателя на топлата вода. :evil: И докато за говеда и буфери , да се навират и чоплят в тази тематика е балсам за комплексираните им душици , за жълто-черните фенове това е губене на време :!: Задачата е само една - война със ЗЛОТО - бряговския Урод :evil:

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот LPFC_36 » 08 май 2009 21:16

vhpvhp написа:Интересен феномен. Буфер гледа мач на БОТЕВ /макар и по Ринг ТВ/ , а самите канари ги няма на мача... Интелигентният наблюдател може да се досети - къде са приоритетите на жълтите ;) Иначе докато не свалим Селския Изрод ,докато играчите са тия БУКЛУЦИ , няма никакъв смисъл да се коментират мач след мач , мач след мач , мач след мач... и всеки следващ мач да се констатира ,че БОТЕВ били "много слаби" :idea: с идеята на откривателя на топлата вода. :evil: И докато за говеда и буфери , да се навират и чоплят в тази тематика е балсам за комплексираните им душици , за жълто-черните фенове това е губене на време :!: Задачата е само една - война със ЗЛОТО - бряговския Урод :evil:

олеква ми след такова изказване :D
ровим се при вас защотото тук е майтапа :mrgreen:
явно съдбата ви го връща, заради такива като теб :?:
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев

Мнениеот Fallen_Angel » 08 май 2009 21:21

LPFC_36 написа:
vhpvhp написа:Интересен феномен. Буфер гледа мач на БОТЕВ /макар и по Ринг ТВ/ , а самите канари ги няма на мача... Интелигентният наблюдател може да се досети - къде са приоритетите на жълтите ;) Иначе докато не свалим Селския Изрод ,докато играчите са тия БУКЛУЦИ , няма никакъв смисъл да се коментират мач след мач , мач след мач , мач след мач... и всеки следващ мач да се констатира ,че БОТЕВ били "много слаби" :idea: с идеята на откривателя на топлата вода. :evil: И докато за говеда и буфери , да се навират и чоплят в тази тематика е балсам за комплексираните им душици , за жълто-черните фенове това е губене на време :!: Задачата е само една - война със ЗЛОТО - бряговския Урод :evil:

олеква ми след такова изказване :D
ровим се при вас защотото тук е майтапа :mrgreen:
явно съдбата ви го връща, заради такива като теб :?:

...което показва колко ви е акъла (на такива като теб). Явно няма никакво значение какво става с Локо, важното е майтап с Ботев да има...


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта