Тема за Добрин Добрев – Дробеца

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 апр 2009 22:11

АБЕ РАЗБЕРЕТЕ БЕ,КВИ СА ТИЯ БЕ.......................................ДА ГИ ИЗРИНЕМ ,,,ТИЯ НЯМАТ МЯСТО В НАШИЯ КЛУБ!!!!!!!!!!!!!!!ВЪН ВЪН ВЪН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот plan-2012 » 06 апр 2009 22:27

накратко:

Дробеца е бивш ВИС-2, перничанин, чорбар в червата.
по всяка вероятност основната му работа в клуба ще е да изгони ДХ-С и да подготви нещата за "новия собственик". поне такава му беше ролята в заверата Сашо Апашо-Титан АС. предполагам същия сценарий се готви и сега за нас. със сигурност само може да се каже, че няма Титан да ни купуват.


срещата днес е била между Дробеца и човек от Клуб 1912. какво точно са си говорили тва може да каже нашия човек или да идете да питате конкретно в студиото на ул. "Марин Дринов"...

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот Fallen_Angel » 06 апр 2009 22:42

plan-2012 написа:
накратко:

Дробеца е бивш ВИС-2, перничанин, чорбар в червата.
по всяка вероятност основната му работа в клуба ще е да изгони ДХ-С и да подготви нещата за "новия собственик". поне такава му беше ролята в заверата Сашо Апашо-Титан АС. предполагам същия сценарий се готви и сега за нас. със сигурност само може да се каже, че няма Титан да ни купуват.


срещата днес е била между Дробеца и човек от Клуб 1912. какво точно са си говорили тва може да каже нашия човек или да идете да питате конкретно в студиото на ул. "Марин Дринов"...


А, бе, май "В" група не е чак толкова лоша идея... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот STENLI » 06 апр 2009 22:44

ok,дробеца против селскиа ли е , или е с него. ако има постановка да се изхвърли селяка-ок, супер , не трябва да му пре4им

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 549
Регистриран на: 22 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот sorcererals » 06 апр 2009 23:39

Всичко е за далавера, за пари и селския да получи още малко спокойствие. Дробеца е в комбина със селския, а не против него.
Война до край. За какво изгоряха толкова хора през годините, ако сега пак го оставим да диша.

Дробец, хващай си парцалките и да те няма.

ЯШАР, ЕНИЧАР МАЗЕН, МАРШ ПРИ ЗЕКИДА ТЕ ШИБА!!!

Ако някой се продаде, парите, които ще вземе, за ковчези и свещи на цялото си гадно племе да ги даде!!!

Дробеца абсолютно никъква роля не изигра в купуването на ЦСКА,от къде е извади тази теория незнам.Това,че е роднина с някой от собствениците на Титан не го прави фактор.
Цялата тазаи схема е измислена от селския с цел да си поеме въздух,всичко е лъже да те маже с цел туширане на напрежението.
Заверата между селския и Дробеца освен до наредени мачове и пари в джобовете до друго няма да доведе.
Чух ме се с всички хора които все още милеят за каузата и няма да приемем никакви условия от Дробеца,а най-вече Яшар Курвата за треньор.
Последна промяна от sorcererals на 07 апр 2009 00:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
whitesnake
Мнения: 436
Регистриран на: 03 мар 2009 22:07
Контакти:

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот whitesnake » 06 апр 2009 23:40

Дробеца се мотаеше с охраната на Жоро Илиев преди години.
Най-старият футболен клуб в България е:
Славия Сф -1913г
Черно море -1913г
Доростол-1902г

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот botev_1912 » 09 апр 2009 21:51

Днес е имало пак среща между въпросния Дробец о фенове - някой знае ли какво е станало?
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Къв е този Дробец и за какво ще решава[среща с феновете]

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 09 апр 2009 22:09

Абе дробец мробец ВСИЧКИ ВЪН!!!!!!!!!!! СЕЛЯНИ ПРОСТИ ОСТАВЕТЕ БОТЕВ НА МИРА!!!!!!!!!!!!!!!!МИТЬО ЗАМИНАВАЙ СИ ГОВЕДО!!!!!!!!!!!!!

toni petrov
Мнения: 273
Регистриран на: 15 юли 2008 22:25
Контакти:

За кратко Добрин Денев -Дробеца е собственик на Локо Пд

Мнениеот toni petrov » 09 апр 2009 22:57

Футболната му биография е свързана с „Вихрен” (Сандански), където е спуснат от кумеца на Георги Илиев Константин (Коко) Динев и с Локо Пловдив. През 2003-a, на един мач между „Левски“ и „Локомотив" Пловдив феновете на пловдивския отбор съзират уговорка и скандират срещу Георги Илиев. Босът приема лично нещата и обявява, че напуска клуба. Илиев звъни на Дробеца и му подарява акциите си в „Локо" (Пловдив).
повече в ***
http://www.***.bg/news-24/info-2081

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: За кратко Добрин Денев -Дробеца е собственик на Локо Пд

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 09 апр 2009 23:03

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ЩЕ ПРАВИ ТОЯ В БОТЕВ ПЛОВДИВ???????????


Дробеца е стара дружка на Михалев, но връзката им става неразрушима покрай епичната за борческите години престрелка при хотел „Севастопол”. Преди това Дробеца и Маджо са имали общи дела, заедно са купонясвали и са помпали мускули, но не са били чак такива приятели. Това се променя от раз. Паметливи източници от ъндърграунда припомнят, че именно Дробеца е шофирал джипа, от който Маджо е стрелял по хотел „Севастопол”.
- Наско, наскоро ЦСКА беше купен от сметопочиствателна компания “Титан АС”. Сред новите босове на “червения отбор” е и Добрин Денев - Дробеца, който е в управителното тяло на “Титан”. Той допреди години беше дясна ръка на Коко Динев във футболен клуб “Вихрен” – Сандански. С него сте стари познайници...
- Дробеца ми дължи около половин милион лева. Но аз съм му ги простил! Дробеца от Горна баня беше изпратен навремето от Васил Илиев в най-голямата бригада на ВИС на Огнян Алексиев – Охо. Това беше като реванш, загдето Васил му взе приятелката Кристина. Опростил съм на Дробеца поне 10 пъти по 50 000 лева, които той е изиграл на моите покер машини в “The Joy Club”.
Заради Охо му ги опрощавах... Двамата, на които съм опрощавал пари, това са Илийката, борецът, който изигра главната роля във филма за Дан Колов и Дробеца... Илийката изиграваше по 4-5 хиляди лева, постоянно ми звъняха в 4-5 часа сутринта: “Тук има един борец, Илийката, и иска да му опростиш парите!”
При Дробеца ставаше дума за по 40-50 000 лева на вечер. Той играеше комар и с Венци Върха, със Светльо Гиганта и компания в задната стаичка в ресторант “Кошарите” на Коко Динев... Там много се играеше...
Някъде 95-та, 96-та година се напивам много сериозно в “Джони”, това е едно кафене на столичната ул. “6-ти септември”... В един момент 15 кратуни ме заобикалят... Изваждам си пистолета “Браунинг”, който бях купил от консула на венецуелското посолство за 100 долара... А съм много пиян... Ставаше дума за една Албена, манекенка... Хората са на Калоян Владайски... Удрят ми едно кроше, аз падам.... Взимат ми пистолета и международния паспорт...
На другия ден отивам в заведението... Там бяха Дробеца, Светльо Гиганта и Румен Нарциса. Обърнах се към Дробеца и му казвам: “Дробец, помогни ми, братле, да си взема паспорта и пистолета!..” А той ми вика: “Ама, ти кой си? Ти не си ни никакъв на нас, за да те защитаваме!” Тогава Румен Нарциса, който беше загубил веднъж 10 000 долара на една моя покер машина, но си ги беше платил, стана и каза: “Ние трябва да му помогнем на Наско!” А Нарциса не ми е никакъв, даже не ми беше приятел... Докато Дробеца, който всеки ден е ял и пил при мен, опростил съм му толкова много пари, не пожела да ми помогне... Нито пистолета си взех, нито паспорта... Нямало ги вече...
Дробеца спасил живота на Младен Михалев Маджо
Дробеца е стара дружка на Михалев, но връзката им става неразрушима покрай епичната за борческите години престрелка при хотел „Севастопол”. Преди това Дробеца и Маджо са имали общи дела, заедно са купонясвали и са помпали мускули, но не са били чак такива приятели. Това се променя от раз. Паметливи източници от ъндърграунда припомнят, че именно Дробеца е шофирал джипа, от който Маджо е стрелял по хотел „Севастопол”. Всеизвестно е, че Маджо прави курбан всяка година на печалната дата, на която е щял да сдаде Богу дух след почти смъртоносно улучване с куршум. Дробеца именно го е спасил, като го е откарал в „Пирогов” след прострелването. Малко след това Дробеца изневерява на сикаджиите. Предателството му е простено именно заради спасения живот на Маджо.Малко известен факт е, че прословутото нахълтване на Жоро Илиев в БИАД и шамарът, който Слави Бинев получава от Главния, са предизвикани от Дробеца. Дни преди екшъна в БИАД Добрин Денев е изгонен от чалга заведението заради „непристойно поведение" - Дробеца желае сервитьорите да му сервират пиенето голи. Денев се оплаква на Георги Илиев и съобщава на покровителя си, че Слави Бинев разпоредил нито един висаджия да не влиза в БИАД и че даже планирал да разлепи снимката на Главния на входа като нежелан клиент. Честолюбивият подземен бос, естествено, отговаря подобаващо на обидата, заради което бе съден до дупка от Слави Бинев.

Футболната му биография е свързана с „Вихрен” (Сандански), където е спуснат от кумеца на Георги Илиев Константин (Коко) Динев и с Локо Пловдив. През 2003-a, на един мач между „Левски“ и „Локомотив" Пловдив феновете на пловдивския отбор съзират уговорка и скандират срещу Георги Илиев. Босът приема лично нещата и обявява, че напуска клуба. Илиев звъни на Дробеца и му подарява акциите си в „Локо" (Пловдив). По-късно висаджията е убеден от дясната си ръка Николай Цветин и от Емил Наков да не напуска футбола и година по-късно „Локо" (Пловдив) стана шампион. За последно той работи в “Локомотив” (Мз), където друга фирма, свързана с някогашната група - "Надин", издържа клуба.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта