Да спрем за малко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот SHYNE » 31 мар 2009 18:10

plovdivram питах те нещо , и се надявам да ми отговориш . защо всяка втора ваша песен е посветена за жълтите ? ей това ми отговори .....
но не бях аз този, който зачекна темата... което пък ми напомня да кажа и на SHYNE, че преди да постне размислите си е добре да проследи и попрочете темата и кой-какво твърди!!!

да така е . но за къв *** му се връзваш и почваш някви генерални заключения ,кой колко злобен бил . за някви сайтове ми говориш ....
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 549
Регистриран на: 22 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот sorcererals » 31 мар 2009 18:28

рам, точно в момента ни е през оная работа за вашата история. Както ти казах и преди, ще се коментира като прочетем всичките ви доказателства и има над какво да размишляваме. Приказките за доказателства сме ги чували, странно защо обаче не приемате доказателствата от Държавен вестник за истински, а си тълкувате пак както на вас ви изнася?! И защо точно на Спортклуб историята си припознавате, а не на Парчевич, Левски, ЖСК или някой от останалите ви ................................предшественици да ги наречем?! Не ми отговаряй моля те в тази тема. Като му дойде времето ще го коментираме. Сега е важно селския да се разкара, а и си подложете отдалече, че Галка си е точно втори селски. Да не се окажете изненадани в един момент.

П.С. По отношение на озлоблението, не си заравяй главата в пясъка. Просто си погледнете репертоара от песни на агитката, там всичко си личи. Въпреки, че си от свестните локомотивци, няма да се промениш и ще продължаваш да тълкуваш "както дявола чете евангелието". 8-)

Модератор Ботев

Re: Да спрем за малко

Мнениеот Модератор Ботев » 31 мар 2009 19:15

Модератор ЛокоПД написа:Първо ,да се извиня на колегата,модератор на Ботев,за това ,че пускам тема тук.Искам да помоля феновете на Локо ПД - пичове,няма смисъл да се заяждате с канарите.В момента те си имат сериозни проблеми,изнервени са до крайна степен и няма смисъл да наливате допълнително масло в огъня.Защото те в момента са в много кофти положение,положение от което никой не е застрахован :idea: Селяка ги докара до тук.Сега,кой какъв е...кой бил АФД,кой бил ЖП - това са неща ,за които вечно ще има спор.И няма смисъл от допълнително обиди,псувни...Нито те ще станат по-малко ботевисти,нито ние - по-малко локомотивци !Ясно е,че не се харесваме,не искам да кажа,че се мразим...Мисля,че малко уважение,в момента,няма да е излишно.Оставете жълтите фенове да си решат проблемите сами,защото и без това положението им е "на кантар"! А всички искаме да има Дерби,нали? Поне аз така мисля.


Колега, благодаря за подкрепата.

Само да допълня - както всеки ботевист, отишъл да се заяжда във форума на Локо си е за негова сметкa, така и всеки черно-бял, дошъл тук, за да ни дразни, ще бъде баннат.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 01 апр 2009 10:13

sorcererals
рам, точно в момента ни е през оная работа за вашата история.


Сигурен съм, че е точно така, но в случая не бях аз повода за повдигането на този въпрос тук!

sorcererals
Както ти казах и преди, ще се коментира като прочетем всичките ви доказателства и има над какво да размишляваме.


И с това съм съгласен... Даже много!!! Но... тук въпроса беше - как така обявявате някой за "лъжец" и "болен мозък" без да сте прочели не само неговите доводи, ами и въобще без да сте си направили и малко-от-малко труда да се запознаете повече по темата! т.е. можеш ли да твърдиш, че нещо е лъжа като незнаеш нищо за т'ва?! Звучи абсурдно... Нали?!

sorcererals
Приказките за доказателства сме ги чували, странно защо обаче не приемате доказателствата от Държавен вестник за истински...


Не си спомням някой да е твърдял /поне за мен със сигурност/, че не приема написаното в ДВ... Това би било също толкова абсурдно, колкото и вашите действия, за които говоря по-горе... Обаче съвсем друго е КОМЕНТАРА на това нещо... И коментара винаги ми е бил, че ако говорим за "формалната част" от историята на БГ футбола и да разглеждаме автентичността на клубовете ни от тази гледна точка мо га да ти кажа, че съвсем спокойно в БГ клубовте ни трябва много сериозно да преразгледат годините си на основаване и произхода си... Това важи в голяма степен и за вашият клуб!!!

sorcererals
И защо точно на Спортклуб историята си припознавате, а не на Парчевич, Левски, ЖСК или някой от останалите ви ................................предшественици да ги наречем?!


Знам, че ме помоли да не ти отговарям тук, но ако не искаше отговор... по-добре да не бе задавал въпроса си... затова ще ти отговоря!!!
Ами това е все едно да се запиташ защо вие не сте наследници на "Бай Ганьо", "Борислав", "Тракиец", "Шипка", "Стефан Кираджиев", ДНА или някой измежду останалите........ както искаш ги наричай?!!... А колкото до това, защо ЧАК СЕГА започва ТОЛКОВА УСИЛЕНО да се говори за Спортклуб като начало на Локо Пловдив... Това е друг въпрос, който уверявам те /колкото и да не ви се иска да вярвате/ не е нещо, което е започнало с Ангел и мен, а си има доста сериозна ПРЕДИСТОРИЯ... НО да не разводняваме тема още-и-още... т.е. като му дойде времето ще разберете какво имам предвид!!!

sorcererals
Сега е важно селския да се разкара, а и си подложете отдалече, че Галка си е точно втори селски. Да не се окажете изненадани в един момент.


Ами колкото и невероятно да ти се струва искрено ви желая да се отървете, защото едно положително развитие при вас може да е един вид катализатор за решаването на подобни проблеми и при другите клубове със сходни проблеми в БГ!!! 'дето се вика Дай Боже!!!

sorcererals
П.С. По отношение на озлоблението, не си заравяй главата в пясъка. Просто си погледнете репертоара от песни на агитката, там всичко си личи. Въпреки, че си от свестните локомотивци, няма да се промениш и ще продължаваш да тълкуваш "както дявола чете евангелието".


Виж за "репертора на песните" какво тярбва да кажа... Едва ли е по-различен от вашия по отношение на нас... или въобще на който и да е отбор, който си има дерби съперник... Навсякъде това специално е едно и също!!! Виж друг е въпроса, че понякога се прекалява и за щяло и нещяло се пее против вас... Незнам при вас как положението, защото освен от дербитата нямам други преки впечатления!!! Но пък от друга страна човек ако погледне как стоят нещата точно на дербитата... Ами незнам... То през години не бяха огромни букви "СБОГОМ К**ВИ"... Не бяха огромнио картонени кукли на смъфиета обладана :lol: от голям уй... "Декори", които трябваше да представляват един вид възстановки на един черни събития придружени с едни доста странни за христиани песни подиграващи мъртви хора.... Издигане на турско знаме, което много странно бе обявено, че е насочено срещу нас... Интересно защо ли?! При положение, че към онзи момент никой на Лаута не бе чувал ни за Левент - ни за Зеки... т.е. по нищо не можеш да ни свържете с Турция камо ли пък да ни подигравате с това!!! До онзи момент от ВАС ние само "знаехме" :lol: , че сме "цигани" :lol: ... Ами поне от обща култура да се бяхте поинтересували че те циганите нямат нищо общо с турците и си имат знаме бе де'а... :lol: 'ма кой ли... Нали трябва някой да седне и да почете?!! :lol: ... После издигнахте някакво огромно знаме на което имаше някакво странно митично /може би/ същество, което бе нещо средно между орел, канарче и грифон, което е готово да смаже някакъв смърф... и т.н.... и т.н.... т.е. с няколко думи... Все действия, които едва ли са били инспирирани от някакви благородни спрямо нас чувства...

Така че... В заключение мога да кажа само че... да си говорим при кой злобата е повече или по-малко е направо СМЕШНО!!!

п.с. Дано някой все пак е имал нерви и време да го прочете цялото... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 549
Регистриран на: 22 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот sorcererals » 01 апр 2009 12:08

Ти си ебати "досадника" по някои въпроси :lol: :lol:

Както и да е

Честит ти професионален празник, селски. Ега не дочекаш края му.

К.У.Р. за селския. Кога и да умре, все ще е късно. :evil:

Потребителски аватар
bultrasa
Мнения: 281
Регистриран на: 14 мар 2009 11:21
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот bultrasa » 01 апр 2009 12:13

plovdivram написа:sorcererals
рам, точно в момента ни е през оная работа за вашата история.


Сигурен съм, че е точно така, но в случая не бях аз повода за повдигането на този въпрос тук!

sorcererals
Както ти казах и преди, ще се коментира като прочетем всичките ви доказателства и има над какво да размишляваме.


И с това съм съгласен... Даже много!!! Но... тук въпроса беше - как така обявявате някой за "лъжец" и "болен мозък" без да сте прочели не само неговите доводи, ами и въобще без да сте си направили и малко-от-малко труда да се запознаете повече по темата! т.е. можеш ли да твърдиш, че нещо е лъжа като незнаеш нищо за т'ва?! Звучи абсурдно... Нали?!

sorcererals
Приказките за доказателства сме ги чували, странно защо обаче не приемате доказателствата от Държавен вестник за истински...


Не си спомням някой да е твърдял /поне за мен със сигурност/, че не приема написаното в ДВ... Това би било също толкова абсурдно, колкото и вашите действия, за които говоря по-горе... Обаче съвсем друго е КОМЕНТАРА на това нещо... И коментара винаги ми е бил, че ако говорим за "формалната част" от историята на БГ футбола и да разглеждаме автентичността на клубовете ни от тази гледна точка мо га да ти кажа, че съвсем спокойно в БГ клубовте ни трябва много сериозно да преразгледат годините си на основаване и произхода си... Това важи в голяма степен и за вашият клуб!!!

sorcererals
И защо точно на Спортклуб историята си припознавате, а не на Парчевич, Левски, ЖСК или някой от останалите ви ................................предшественици да ги наречем?!


Знам, че ме помоли да не ти отговарям тук, но ако не искаше отговор... по-добре да не бе задавал въпроса си... затова ще ти отговоря!!!
Ами това е все едно да се запиташ защо вие не сте наследници на "Бай Ганьо", "Борислав", "Тракиец", "Шипка", "Стефан Кираджиев", ДНА или някой измежду останалите........ както искаш ги наричай?!!... А колкото до това, защо ЧАК СЕГА започва ТОЛКОВА УСИЛЕНО да се говори за Спортклуб като начало на Локо Пловдив... Това е друг въпрос, който уверявам те /колкото и да не ви се иска да вярвате/ не е нещо, което е започнало с Ангел и мен, а си има доста сериозна ПРЕДИСТОРИЯ... НО да не разводняваме тема още-и-още... т.е. като му дойде времето ще разберете какво имам предвид!!!

sorcererals
Сега е важно селския да се разкара, а и си подложете отдалече, че Галка си е точно втори селски. Да не се окажете изненадани в един момент.


Ами колкото и невероятно да ти се струва искрено ви желая да се отървете, защото едно положително развитие при вас може да е един вид катализатор за решаването на подобни проблеми и при другите клубове със сходни проблеми в БГ!!! 'дето се вика Дай Боже!!!

sorcererals
П.С. По отношение на озлоблението, не си заравяй главата в пясъка. Просто си погледнете репертоара от песни на агитката, там всичко си личи. Въпреки, че си от свестните локомотивци, няма да се промениш и ще продължаваш да тълкуваш "както дявола чете евангелието".


Виж за "репертора на песните" какво тярбва да кажа... Едва ли е по-различен от вашия по отношение на нас... или въобще на който и да е отбор, който си има дерби съперник... Навсякъде това специално е едно и също!!! Виж друг е въпроса, че понякога се прекалява и за щяло и нещяло се пее против вас... Незнам при вас как положението, защото освен от дербитата нямам други преки впечатления!!! Но пък от друга страна човек ако погледне как стоят нещата точно на дербитата... Ами незнам... То през години не бяха огромни букви "СБОГОМ К**ВИ"... Не бяха огромнио картонени кукли на смъфиета обладана :lol: от голям уй... "Декори", които трябваше да представляват един вид възстановки на един черни събития придружени с едни доста странни за христиани песни подиграващи мъртви хора.... Издигане на турско знаме, което много странно бе обявено, че е насочено срещу нас... Интересно защо ли?! При положение, че към онзи момент никой на Лаута не бе чувал ни за Левент - ни за Зеки... т.е. по нищо не можеш да ни свържете с Турция камо ли пък да ни подигравате с това!!! До онзи момент от ВАС ние само "знаехме" :lol: , че сме "цигани" :: ... Ами поне от обща култура да се бяхте поинтересували че те циганите нямат нищо общо с турците и си имат знаме бе де'а... 'ма кой ли... Нали трябва някой да седне и да почете?!! :lol: ... После издигнахте някакво огромно знаме на което имаше някакво странно митично /може би/ същество, което бе нещо средно между орел, канарче и грифон, което е готово да смаже някакъв смърф... и т.н.... и т.н.... т.е. с няколко думи... Все действия, които едва ли са били инспирирани от някакви благородни спрямо нас чувства...

Така че... В заключение мога да кажа само че... да си говорим при кой злобата е повече или по-малко е направо СМЕШНО!!!

п.с. Дано някой все пак е имал нерви и време да го прочете цялото... (





А бе чистокръвна Пумо!.......Историята не се наглася а се доказва........защо си трайкате ами не излезнете със неуспоримите ти доказателства :?: Аз ще ти кажа защо.........защото чакате да се споминат :x .... последните от без това малкото активисти,железничари от началото на клуба............Тогава може и да излезне,че емисари на Ливърпул са ви основали :idea: ..........Ако има кой да ви слуша :|
А........това със злобата от нас към вас.........аз бих го нарекъл повече черен хумор.......е.....има си е и спортната злоба :lol: :D
РАМ дай да си гледа всеки бакиите.........защото си ги имаме в изобилие на размер и големина :( Успех за цял Пловдив
100 години ПЛОВДИВСКИ футбол

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 01 апр 2009 12:42

bultrasa
А бе чистокръвна Пумо!.......


Как?!...как?!ха-ха-ха :lol:

bultrasa
Историята не се наглася а се доказва........защо си трайкате ами не излезнете със неуспоримите ти доказателства Аз ще ти кажа защо.........


Ами не е нужно да ми казваш, защото аз много добре знам отговора?! И понеже виждам, че за поред път не сте наясно във вашите среди, но пък иначе доста .... Та... Ако все пак незнаеш "доказателствата" /както ги наричаш/ са подредени в книга, която е готова и чийто насипен вид ако незнаеш бе показан на последната "Черно-бяла Коледа"... В момента се прави предпечата й... и всичко свързано с поготовката и за излизането й на пазара!!! Обема и в насипен вид е точно 1314 /хиляда триста и четеринадесет/страници... Ако се чудиш защо е толкова обемиста ще ти кажа, че тази книга обхваща събитията в периода от възникването на футбола в страната до края на 50-те години... Всичко е разгледано предимно година-по-година и обхваща събития свързани с историята както на БГ футбола като цяло така и с градската ни такава...Отделно има глави, разказващи историята на всяка една организация или спортен клуб, които имат връзка с историята на днешния Локомотив Пловдив....

bultrasa
Аз ще ти кажа защо.........защото чакате да се споминат .... последните от без това малкото активисти,железничари от началото на клуба............Тогава може и да излезне,че емисари на Ливърпул са ви основали ..........Ако има кой да ви слуша


Абе дайте ги насам тези хора бе майна... :lol: Кои са тези активисти... За 5 години срещнахме само един и съм на 99% сигурен, че и ВИЕ и аз говорим за ЕДИН-И-СЪЩ човек, който не само че посещава доста често мачовите ви, но е и в прекрасни отношения с човека, който от години пише нещата около вашата история... Та този човек МНОГО СТРАННО всеки път казва, че не е съгласен с това, което правим, но ВСЕКИ ПЪТ отказва да се срещне с нас и да каже защо.... От 2006-та година насам имаме поне 10-ина покани към него, последната, от които е от преди две седмици... всичките досега ги е отакзал поради здравни проблеми... В същото време посещава не само нашите, но и вашите мачове както всички организирани празненства... т.е. човека се чувства здрав за всичко друго, но не и за нас... Нека си е жив и здрав още дълги години, но според мен не е коректно това, което прави... т.е. да говори зад гърба ни какви лъжци сме били /защото и това го прави/, а де не казва ЗАЩО!!! Питайте Румен Минков, който също на 99% съм сигурне, че ви предава неговите думи и това ви кара да сте толкова сигурни в определнията си спрямо нас дали е така?!!!
Така, че момчета... Нека не се заблуждаваме... Който иска нещо да казва по въпроса нека го казва, но нека НЕ СЕ КРИЕ!!! Така не става!!! Та нали ако смяташ, че си прав и можеш да го покажеш на всички няма от какво да се притесняваш да го направиш... Още повече за кауза, за която уж иначе си много загрижен!!! Няма логика.... Няма логика да не го направиш... Освен ако и ти самият не си сигурен в собствените си твърдения... Тогава можеш само да плюеш... И то най-вече ЗАД ГЪРБА... и ако може АНОНИМНО!!!




sorcererals
Ти си ебати "досадника" по някои въпроси :lol: :lol:


Ами кЪт сЪ "заяждате"... :lol: шЪ ви "дУсаждам"!!! :lol: Нема 'а вЪ Уставим!!! Както и вий нази де... :lol: НиВгЪ!!! :D
Изображение

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот rumbata » 01 апр 2009 13:21

plovdivram
Искаш да се запознаем с историята на твоят отбор. Затова направих огромното усилие да вляза във вашия сайт и да разгледам родословното дърво на локото. Като толкова държите на историята си, защо в това родословно дърво липсва велбъжд кюстендил??????????
Повече няма какво да добавя, само ще те помоля да спреш да пишеш за твоя отбор в нашия форум... Не, по-добре ще е изобщо да не пишеш в нашия форум.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот plovdivram » 01 апр 2009 13:50

plovdivram
Искаш да се запознаем с историята на твоят отбор. Затова направих огромното усилие да вляза във вашия сайт и да разгледам родословното дърво на локото. Като толкова държите на историята си, защо в това родословно дърво липсва велбъжд кюстендил??????????
Повече няма какво да добавя, само ще те помоля да спреш да пишеш за твоя отбор в нашия форум... Не, по-добре ще е изобщо да не пишеш в нашия форум.


Специално за "Родословнотро дърво" ти си поредния, който задава този въпрос и на който ще кажа, че това е ПЪРВАТА му версия... т.е. тази до 50-те години... То беше направено във връзка с работата ни по книгата и касаеше периода, за който ще пише в нея... Доказателство за това, което говоря е и факта, че в него не е само обединението с Велбъжд, което липсва... Няма го е това с Марица от 60-те... А ако намекваш, че се опитваме да премълчаваме нещо по отношение на събитията от 2001-ва и Велбъжд... Ами да беше прочел и секцията ИСТОРИЯ!!! Виж там и тогава пак ще поговорим!!! И за да не се мъчиш да правиш нещо, което явно няма да ти е много приятно ще ти изкарам и цитат от съответното място:

http://www.loko-pd.com/historical/page/5
...........................................................
През 1991/92г. Локомотив печели бронзовите медали, а през 1998/99г. изпада за две години в "Б" РФГ, откъдето се завръща в елита по административен път посредством лиценза на кюстендилския Велбъжд..................................................
Изображение

Потребителски аватар
krasistent
Мнения: 91
Регистриран на: 17 дек 2008 10:28
Контакти:

Re: Да спрем за малко

Мнениеот krasistent » 01 апр 2009 14:14

Канари не хабете енергията си да се карате с твърдоглави локомотивци, ами я насочете към постигането на главната ни цел, а именно вечно изгнание на селската душа (изобщо ако има такава)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта