Черно Море - Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот Bliu-Bliu... » 18 мар 2009 17:39

1912BOTEV написа:Няма по-голямо падение! Цял мач с човек повече и... загуба! От 270 минути през пролетния полусезон, 135 сме играли с човек повече! И още нямаме отбелязан гол! ВСИЧКИ ВЪН!!! ВЪН! ВЪН! ВЪН! ДА ГИ ВЗИМА ХРИСТОЛОВ И ДА СИ ГИ ВОДИ У ТЯХ!

Не си съвсем точен.
За 135 минути с човек повече нямаме удар към вратата, нямаме положение за гол.
Е тва е срам, не че падаме.
Ето това е най-слабия БОТЕВ в историята.
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

Потребителски аватар
кан72
Мнения: 225
Регистриран на: 29 юли 2008 19:55
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот кан72 » 18 мар 2009 17:40

мъка,мъка,мъка,каквито и да са поне ЕДНО положение да създадат,а те НИЩО.Незнам нямам думи......


Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот Ticha » 18 мар 2009 18:02

Ето ме и мен, макар и още в еуфория от мача. Искам да изкажа огромна благодарност към момчетата за показания дух и характер на тежкия наводнен терен, особено през второто полувреме под проливния дъжд, който се изсипваше. Въпреки, това че почнахме мача без Данчо Юруков и Жоро Илиев, които явно се пазеха за мача срещу Черноморец, защото играем 3 мача за 6 дена.. не се прибраха нито за миг след злопоучния червен картон в началото на срещата и търсеха гола до самия му край. Особено през второто полувреме Ботев се бранеше с 11 души и не си личеше кой от двата отбора е с човек по малко на терена.Търсехме гола до последно...уникален пропуск на Дани Георгиев на празна врата, последва един отменен гол, който признавам си от моето място не можах да видя дали имаше засада, за да се стигне до гола в края на мача!!! Бих написал тези думи дори и да не бяхме победили, просто момчетата се раздадоха с човек по-малко през целия мач и заслужават дълбок поклон...незнам какво повече да кажа...това е моят отбор!!!

P.S Пожелавам успех на Ботев!

Потребителски аватар
Тракиец 1912
Мнения: 532
Регистриран на: 08 мар 2009 19:57
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот Тракиец 1912 » 18 мар 2009 18:36



Какво искаш да кажеш? Разбира се, че съм се надявал на победа ! Може манталитета на играчите да се е променил през годиините в Ботев, но публиката на Ботев винаги ще мисли само и единствено за победа ! Поне ние. А що се отнася за вас, двете калитарски победи, които взехте не бива да ви заблуждават, защото имате много трудни мачове и скоро ще се видим в зоната. Ние сигурно няма да се спасим и ще изпаднем, ще се радвам и вие да ни последвате.

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот thebully » 18 мар 2009 21:21

бъркате с изказванията си относно мача-отбора ви игра отлично през първото полувреме относно съдията-това е тема на друг разговор :mrgreen: черноморец съм спирам дотук с писането-проблема ви е в Селския успех в начинанието което сте подхванали :mrgreen:
HASTA DE LA VICTORIA

Потребителски аватар
kanar
Мнения: 39
Регистриран на: 25 мар 2008 09:17
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот kanar » 19 мар 2009 09:27

Мисля, че няма да е излишна и гледната точка на фен на Ботев присъствал на мача.
1.Нарушението на Илчев срещу Краси беше поне на един метър вътре в нак. поле.... дуспа няма???
2.Цяло първо полувреме нашите владееха топката и разиграваха учудващо добре.
3.Още от началото на второто, Антон Генов взе мача в свои ръце, като даде над 20 фала около пеналта.
4.Най-наглото е че при нарушението за гола, имаше фал, но в наша полза. При борба за висока топка нападателя на ЧМ подложи и изхвърли на 2м. нашия бранител ( абсолютен фал в нападение).
5.Перфектен Павел Станев. Боксира и извади всички преки свободни удари, както вече казах около 20, с изключение на последния, който си беше неспасяем. Проливен дъжд и хлъзгава топка.
6.Вярвайте ми този мач нямаше как да го вземем. Ветеринарят щеше да продължи мача до гол ( разбирай дуспа ).

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот botev_1912 » 19 мар 2009 22:33

http://vbox7.com/play:b9463a8c

Ето малко видео от мача - за мен при червения картон - чиста дузпа - Кръстев прави 2 крачки в наказателното поле преди да го отнесе вратарчето!

п.с. не ги защитавам тези нещастници - никой не може да ги оправдеа че 81 минути с човек повече нямат атака!!!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
frenzy
Мнения: 43
Регистриран на: 10 мар 2009 11:48
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот frenzy » 19 мар 2009 23:33

kanar написа:Мисля, че няма да е излишна и гледната точка на фен на Ботев присъствал на мача.
1.Нарушението на Илчев срещу Краси беше поне на един метър вътре в нак. поле.... дуспа няма???
2.Цяло първо полувреме нашите владееха топката и разиграваха учудващо добре.
3.Още от началото на второто, Антон Генов взе мача в свои ръце, като даде над 20 фала около пеналта.
4.Най-наглото е че при нарушението за гола, имаше фал, но в наша полза. При борба за висока топка нападателя на ЧМ подложи и изхвърли на 2м. нашия бранител ( абсолютен фал в нападение).
5.Перфектен Павел Станев. Боксира и извади всички преки свободни удари, както вече казах около 20, с изключение на последния, който си беше неспасяем. Проливен дъжд и хлъзгава топка.
6.Вярвайте ми този мач нямаше как да го вземем. Ветеринарят щеше да продължи мача до гол ( разбирай дуспа ).


1.Как видя че нападателят е в наказателното поле като вие седяхте зад другата врата ??? Аз дето бях под козирката не видях каде беше извършено нарушението
2.Прав си ,добро първо полувреме но без положения и за двата отбора ,като вие владеехте топката по-продължително ,като изключим атаката в 9 мин.
3.Това че тебе не те устроиват решенията на рефера не значи че е взел нещата в свой ръце.На този тежък терен при по-класните футболисти в нашия отбор и при положение че натискахме повече през второто полувреме нормално да свири повече фалове за нас.
4.За фала как разбра че е подлагане ,при положение че нашия играч скочи ,а факта че вашия беше зад него и го виждаше и въпреки това направо го згази като валек не казваш нищо.
5.С корнерите може и да са били 20 2 на Алекс ,2 На Данчо и ест 1 на Г.Илиев !!!
6.Хах това че вие не успяхте да направите 1 чисто голово положение при 80 мин игра с човек повече...не говори добре за играта ви и не можете да се сърдите на рефера !!!

щом на единия ви тъмнокож играч почнаха да му се схващат краката още от 65 мин ,си направете сметка за подготовката на играчите.

На мене "Ботев" ми харесват като отборче,забелязал съм винаги ще спънете някои от грандовете ,за което предишни години ви симпатизирах !!!

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Черно Море - Ботев

Мнениеот ivo77 » 21 мар 2009 04:01

Имаше дузпа тва е !Нарушението бе в наказателното поле. Генов направи груба грешка като не я отсъди и заслужава наказание.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта