Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Мнениеот pasaden » 24 май 2009 13:41

Тук и не само в този форум, можеш да се сблъскаш с уникални идеалисти, които нахлуват по 4 пъти на мач, прекъсват , купуват ,продават ,знаят новини които никой незнае,обикновено от "човек дето е вътре в нещата" и т.н. и т.н, но основното което правят е да си чешат езиците.

Щяли да подкрепят Ботев.....вие знаете ли изобщо какво е БОТЕВ ПЛОВДИВ.Това в момента със сигурност не е.
Тия путки дето се водят футболисти ,ако показваха поне малко желание за игра, малко спортна злоба, аз щях да съм на всеки мач.Ама не би!
Да ходя да подкрепям бездарници ,които им е през хуя за Ботев, които само гледат как да си вземат париците и да направят някоя врътка с някой мач и по този начин да ти се изплюят директно в муцуната за "подкрепата ти".....мерси,няма нужда!

Ако бяха мъже ,щяха да бойкотират отбора и тва е.Селския щеше да ги изгони и щеше да се опита да доиграе сезона с юношите....както предния път.Обаче дали щеше да стане е друг въпрос.
Онази мастия с лаптопа и той много лаеше ,а накрая се надупи на селяка и му стои на пейката.
Кво печелиш като останем в А група? Тази година ще вземем ли лиценз а?Медиите щяли да отразяват....на медиите им писна,а и не виждам какво ново може да направи.Протести с по 200 човека?Шарене на целия град?Транспаранти на възлови места?Нов концерт?Или направо да снимаме филм.....
Или вие имате някви нови идеи ,които ще реализирате?Фракциите да измислили стратегия.....и като се измисли нещо, колко от вас го правят, че да ми говорите за единност.
На мача с Миньор видях ясно как тези 10 години са разказали играта на публиката.Ние в момента сме много ниско като оргазнизация и единност.
Ако не са една група от 100-150 човека, на които свалям шапк аза всичко което правят, щяхме да сме на хала на Беласица.
А тук седнали да ми говорят за единност и стратегии....ХА!

Някъв даже искал с буферите да бъде пак като при 4:0.....Аз пък искам да бъде като при 5:0 и всички други мачове когато наистина е имало дерби ,а не да сме бръшнян чувал.

Щом ви се гледат пародии - моля.Отивайте, скандирайте си "Христолов -курво " и си мислете че с това променяте нещо.
100 години символ на Пловдив

PB-1912
Мнения: 87
Регистриран на: 22 дек 2008 21:08
Контакти:

Re: Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Мнениеот PB-1912 » 24 май 2009 13:50

[quote="pasaden"] Браво ! Намери се някой редовен в форума :idea:

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Мнениеот trakia » 24 май 2009 14:26

Стратегията по-ясна никога не е и била.

Празна ТИ!

Мизиерии при всеки удобен случай!

някой ми се обясняваше веднъж ,че всички сме били равни ...да ама тоя Някой никога не е бил с белезници .(като говоря за араести не значи ,че аз съм прославен хулиган,просто искам да подкрепя момчетата ,които са жервали себе си с криминално досие) Нека бъдем плътно зад тях ,ако футболистите не го заслужават то феновете го заслужават.
В Криза Демокрацията е нищожна,ако искате промени застанете на 100% зад топ момчетата в агитката и ги подкрепяйте в всяко едно действие.
В противен случай Сельо печели от нашето разединение .
Фракциите са едини "ПРАЗНА ТИ"
Ся ще ме заклеймите тука вие историците на отбора но ,Стига с тва кой кога сме били и кво било тогава ,стига стравнения със миналите ни славни години и сегашното състояние на отбора ни .Концентрирайте енергията която хабите в мъдри приказки тук в действия срещу Селяка и пак повтарям 100%-ва подкрепа на Топ Момчетата в агитката ,от тях тръгва всяко дело извършено срещу селския.
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
Тракиец 1912
Мнения: 532
Регистриран на: 08 мар 2009 19:57
Контакти:

Re: Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Мнениеот Тракиец 1912 » 24 май 2009 16:26

trakia написа:Стратегията по-ясна никога не е и била.

Празна ТИ!

Мизиерии при всеки удобен случай!

някой ми се обясняваше веднъж ,че всички сме били равни ...да ама тоя Някой никога не е бил с белезници .(като говоря за араести не значи ,че аз съм прославен хулиган,просто искам да подкрепя момчетата ,които са жервали себе си с криминално досие) Нека бъдем плътно зад тях ,ако футболистите не го заслужават то феновете го заслужават.
В Криза Демокрацията е нищожна,ако искате промени застанете на 100% зад топ момчетата в агитката и ги подкрепяйте в всяко едно действие.
В противен случай Сельо печели от нашето разединение .
Фракциите са едини "ПРАЗНА ТИ"
Ся ще ме заклеймите тука вие историците на отбора но ,Стига с тва кой кога сме били и кво било тогава ,стига стравнения със миналите ни славни години и сегашното състояние на отбора ни .Концентрирайте енергията която хабите в мъдри приказки тук в действия срещу Селяка и пак повтарям 100%-ва подкрепа на Топ Момчетата в агитката ,от тях тръгва всяко дело извършено срещу селския.


Тук повечето са за празна ТИ. И какво ще постигнем с това? Ще покажем едва ли не незаинтересованост. Колкото по-празен остава стадиона, селския ще си мисли, че на толкова по-малко хора им пука какво става с този отбор. Какво ще стане като покажем този непукизъм. ОК, отбора изпада. Отиваме в Б, а може и би и във В, защото това не е и професионален футболен клуб и какво? Написал си си го отдолу: "You`ll never walk alone!", а сега говириш за една пълна противоположност. Едва ли не "Върви си сам,щото един селски тумор те тормози последните 10 години". Подкрепа на тарторите в агитката? Че къде бяха те на последните мачове? Нямаше дори кой да ни даде тон за едно "Христолов-курво!". Както и да е, аз ще се присъединя към мнозинството, както е правилото в уж демократичната ни държава, стига тези "Топ момчета в агитката" да знаят, и да са сигурно,че това наистина ще има ефект.

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Ботев Пд - Звездата трябва да продължи да грее!

Мнениеот veseo » 24 май 2009 19:42

Правиш ли разлика между празна ТИ и празен стадион?
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта