Николай Гигов с интереси към стадион Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот Masaba » 21 май 2009 22:50

Личи си,че е правено с една цел-развиването на спорт.Даже мисля утре да отида до там,в това хубаво време :geek:

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот ivo77 » 21 май 2009 22:57

Кажете в крайна сметка, от къде излезе тая партенка, че нещо не ми се вярва.
Собствеността на стадиона не е изяснена между общината и държавата и не се знае кога изобщо ще се изясни.

Иначе наистина има потенциал да стане най-красивият стадион в България.
http://www.plovdivguide.com/news/3110/i ... lovdiv.jpg
Последна промяна от ivo77 на 21 май 2009 23:05, променено общо 2 пъти.

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот dvdvd » 21 май 2009 23:03

Ха сега разгледайте малко галерията и тогава кажете има ли общо със стадион Васил Левски? http://www.snimka.bg/album.php?album_id=17750

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2009 23:31

В тази скапана държава, като чуя, че има спор между община и държава и се спуквам да се хиля, все едно общината не е подчинена на държавата :)
Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 21 май 2009 23:35

PFC Litex написа:
rump_shaker написа:Виж сега! Ботев-Барселона се ограе пред 70 000 човека на стадион Пловдив. Каналето изнасят концерт на същия стадион пред 65 000 човека. В плановете за реконструкция, влизат поставяне на нови по широки седалки, които ще редуцират капацитета до 55 000. Има проекти, не си го смуча от пръстите това!

И да комплекса е уникален. Разположен е на площ, може би колкото полвината Ловеч. Най-големият изкуствен гребен канал на Балканите, може да провериш


"БОТЕВ-БАРСЕЛОНА 1:0.1981Г 62 000
Относно концерта зрителите не са само по трибуните ;)

Модернизира ли се и се поставят пластмасови седалки капацитета ще спадне на около 45 000 ;)

За другото, че района, в който се намира е много добър.

Този стадион ще гние така, докато Ботев и Локо не излезнат с общо искане за него и с помоща на общината да бъде модернизиран.

Тотално модернизиране заедно с прилежащата инфраструктора ще глътна около 20 милион евро.

Абе литрех ,ти изобщо стъпвал ли си на тоя стадион та да даваш компетентно мнение по въпроса??????????????????????????????????
Стадион Пловдив е НАЙ ГОЛЕМИЯ СТАДИОН в България на , който след евентуална реконструкция ще има над 55000 седящи места!
Как си личи ,че си от някое забито село и изобщо нямаш представа за какво говориш.
Стадиона е доста по модерен като конструкция от така наречения национален стадион."Неуспешния" опит за втори етаж е доста удачен ,защото само на него има над двайсет входа/изхода което позволява масата от посетители да се изтегля и сътветно предвижва до тибуните.
Моето момче ,не се занимавай с далечни за теб неща.

Потребителски аватар
koki950
Мнения: 400
Регистриран на: 22 мар 2009 14:09
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот koki950 » 21 май 2009 23:41

Аз много искам да гледам дерби Локо-Ботев на този стадион!!!
http://cdn.makeagif.com/media/12-03-2014/5vg9WV.gif
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛEМИ ОТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ-ТОВА Е ПЛОВДИВ,ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2009 23:41

PLOVDIV PEE 1912 написа:Абе литрех ,ти изобщо стъпвал ли си на тоя стадион та да даваш компетентно мнение по въпроса??????????????????????????????????
Стадион Пловдив е НАЙ ГОЛЕМИЯ СТАДИОН в България на , който след евентуална реконструкция ще има над 55000 седящи места!
Как си личи ,че си от някое забито село и изобщо нямаш представа за какво говориш.
Стадиона е доста по модерен като конструкция от така наречения национален стадион."Неуспешния" опит за втори етаж е доста удачен ,защото само на него има над двайсет входа/изхода което позволява масата от посетители да се изтегля и сътветно предвижва до тибуните.
Моето момче ,не се занимавай с далечни за теб неща.

Да имам представа, за какво говоря, а и информация нета, колкото искаш.
За мен ГРОЗНИЯ национален стадион преди ремонта е бил около 75 000, след ремонта е 42500.
Нещо преценката ти за пространство се губи.

Всеки стадион тип "овал" с писта става за всичко друго, но не и за футбол от зрителска гледна точка.

Тук в този форум не се търси дискусия, а на първо място е да се обижда и т.н.
Изображение

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот dvdvd » 21 май 2009 23:42

Аз за това по-горе му дадох линк със снимки,на които дори има фотоси от пълните с хора трибуни!Каквито в Ловеч не може да се види! ;)

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 21 май 2009 23:47

PFC Litex написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:Абе литрех ,ти изобщо стъпвал ли си на тоя стадион та да даваш компетентно мнение по въпроса??????????????????????????????????
Стадион Пловдив е НАЙ ГОЛЕМИЯ СТАДИОН в България на , който след евентуална реконструкция ще има над 55000 седящи места!
Как си личи ,че си от някое забито село и изобщо нямаш представа за какво говориш.
Стадиона е доста по модерен като конструкция от така наречения национален стадион."Неуспешния" опит за втори етаж е доста удачен ,защото само на него има над двайсет входа/изхода което позволява масата от посетители да се изтегля и сътветно предвижва до тибуните.
Моето момче ,не се занимавай с далечни за теб неща.

Да имам представа, за какво говоря, а и информация нета, колкото искаш.
За мен ГРОЗНИЯ национален стадион преди ремонта е бил около 75 000, след ремонта е 42500.
Нещо преценката ти за пространство се губи.

Всеки стадион тип "овал" с писта става за всичко друго, но не и за футбол от зрителска гледна точка.

Тук в този форум не се търси дискусия, а на първо място е да се обижда и т.н.

Абе не ми обяснявай за националния стадион,много ти се моля!Двете съоражения не са съпоставими по между си.Стадион Пловдив е доста по голям като капацитет.Само като проект след реконструкция,само на първия етаж ще има 38500 седящи места.Просто инфраструкторно стадиона е пригоден за голям капацитет.Влизането на втория етаж става от съвсем отделни входове от тези за първия.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Дано е истина !!!

Мнениеот PFC Litex » 21 май 2009 23:54

PLOVDIV PEE 1912 написа:Абе не ми обяснявай за националния стадион,много ти се моля!Двете съоражения не са съпоставими по между си.Стадион Пловдив е доста по голям като капацитет.Само като проект след реконструкция,само на първия етаж ще има 38500 седящи места.Просто инфраструкторно стадиона е пригоден за голям капацитет.Влизането на втория етаж става от съвсем отделни входове от тези за първия.


Къде го този проект или по точно, къде го гледа или поредната "кръчмарска" история.
Къде, какво и как пък на това ниво няма място за дискусия.

Също така от проект до реална реализация разликата е от тук до небето.

Все едно сега да почна да ти пиша, как ще изглежда стадиона в Ловеч след голямата реконструкция, която ще започне това лято, да не ти покажа нищо и да ти пиша суров материал.
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта