Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
koki950
Мнения: 400
Регистриран на: 22 мар 2009 14:09
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот koki950 » 09 апр 2010 22:03

Аз живея в Кичука до сточна гара и мисля, че квартала е 80% жълто- черен, а относно Цалапица- селото ми - там са само жълтури, един буфер не съм видял ...
Кво става с мача утре ... Мислих, че поне тема ще пуснете??

http://forum.gong.bg/lokopld/viewtopic.php?f=&t=44757
http://cdn.makeagif.com/media/12-03-2014/5vg9WV.gif
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛEМИ ОТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ-ТОВА Е ПЛОВДИВ,ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот Bliu-Bliu... » 09 апр 2010 22:03

Сербо, добре си напипал отговора - Смирненски /особено стария Смирненски/ си е чисто жълточерен. Като цяло Пловдив е предимно жълточерен.
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот dagger1912 » 09 апр 2010 22:04

koki950 написа:
Аз живея в Кичука до сточна гара и мисля, че квартала е 80% жълто- черен, а относно Цалапица- селото ми - там са само жълтури, един буфер не съм видял ...
Кво става с мача утре ... Мислих, че поне тема ще пуснете??

http://forum.gong.bg/lokopld/viewtopic.php?f=&t=44757

О аз попринцип в друг форум, освен в на Ботев не влизам и не съм е видял тази в на Локото ... Имах в предвид тука в нашият форум, защото да се види няква организация дали ще има ...

марашш
Мнения: 36
Регистриран на: 03 мар 2010 13:17
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот марашш » 09 апр 2010 22:12

fire написа:
Шврнц Тпрунков написа:
koki950 написа:Изгрев


С ваши ли? Смешник...

За да не сме голословни ще ви кажа че наистина "изгрев" е най-жълтия квартал ще ви кажа някои имена,на първо място в изгрев живеят най-големите тартори на ботев божо(пънкара)антон(лудия)милко(няма да му казвам прякора щото е не е за форум)вальо(лудия)гено(дебелия)деян(тубата)! Някои от тези хора вече не живеят там но са си родом от този квартал! Отделно като по-редови фенове ботевисти са поне 70% от "изгрев" и това го твърдят и признават самите жълти фенове! "Изгрев" е значително по-малък квартал от останалите в Пловдив и за това не знам по бройка къде са най-много но е факт че изгрев е жълто-черен!И хайде да не се обиждаме защото доколкото знам не е позволено във форума! Иначе който иска да псува или нещо подобно,да заповяда утре в 10:00 на "лаута" ще играят набор 91-ЛОКО-ПД- ботев!

Аз пък познавам няькои от феновете на локо от "ИЗГРЕВ"-асана(кривия),ахмет(кьоравия),руфет(куция),салим(лепиларя),хикмет(въглещаря) и още хиляди РОМИ начело с шопите(дето носеха шарани и сомове на бонбонев ),така че не пиши друг път че изгрев е жълт-има ли мач на доко-доко от изгрев по-чист квартал няма.Колкото по темата-моето мнение е ПЛОВДИВ Е НАШ

марашш
Мнения: 36
Регистриран на: 03 мар 2010 13:17
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот марашш » 09 апр 2010 22:16

VesMil написа:Забелязал съм че имате фенове и в квартала зад новия Кауфланд!

Как се казваш весми или РЕСМИ ?

Потребителски аватар
spartaka
Мнения: 854
Регистриран на: 22 яну 2009 11:47
Местоположение: Пловдив (Кичука)
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот spartaka » 09 апр 2010 22:18

Пичове,навсякъде има и от Ботев и от Локо,но Кичука е гладиаторски(Спартак),това е нашият квартал,друг е въпроса вече с течение на времето,най-вече след обединението на Тракия всеки се е пренасочил на някъде (скрити спартаклии са феновете от Кичука) :) ;)
http://spartakpd.info - "Гладиаторите" на България пак ще възкръснат

Потребителски аватар
Ангел
Мнения: 94
Регистриран на: 17 окт 2008 14:36
Местоположение: От "Бирената", през Токио, до Аризона, светът е ЖЪЛТО-ЧЕРНА зона!
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот Ангел » 09 апр 2010 22:22

Определено в Кичука преобладават Жълто-черните, въпреки че и тук има локомотивци. Същото е положението и в Мараша и Кършака. За другите квартали не мога да взема отношение, освен че Тракия е горе-долу 50:50.
Любов, предавана 100 години от поколение на поколение! Това е Ботев Пловдив!
http://www.botevplovdiv.bg

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот Madridist » 09 апр 2010 22:30

OBI4AM LEVSKI написа:Супер...


Не ти прави чест този коментар. Ако Пловдив за теб е провинция, явно нямаш никакви познания по история. Град обявен наскоро за петия най-стар в Европа. И няма какво да се лъжем, във всяко българско село,половината са левскари, другата половина цесекари. А за Христоловия ятаган също не е хубаво да се подиграваш, защото като гледам вашия президент, разликата им с Христолов е само в мустака ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
plovdivchanina
Мнения: 524
Регистриран на: 22 юли 2009 15:59
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот plovdivchanina » 09 апр 2010 22:37

Според мен моя квартал Тракия доста жълто-черни фенове има тука. Като ходим на мач с рейса целия рейс се пълни с ботевисти и се изпразва до Колежа.
Изображение

autoimporttet
Мнения: 23
Регистриран на: 05 яну 2010 19:44
Контакти:

Re: Кой е най жълто-черният квартал в Пловдив ?

Мнениеот autoimporttet » 09 апр 2010 22:43

То за даден мач на Локо или на Ботев повечето хора ходят с рейс и винаги са пълни.Тази тема е мн трудна за дискусиране а не разбирам защо като се каже Изгрев и се засягат всички.Те повечето роми са от другия край на ул.Ландос а и на всякъде има цигани за това че е малко неуместно да се сърдят някои от форума..


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта