Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 29 ное 2014 06:56

slavia_forever написа:
slash1912 написа:
slavia_forever написа:
slash1912 написа:
slavia_forever написа:0:3 е малко. Между 0:5 и 0:8. Ботев са класа, та класа, че знае ли се! :oops: :lol:

Що,вие за Реал Мадрид ли се имате?

Че аз къде съм се имал за голямата работа и съм прогнозирал разгроми, както някои от вашите с по 3:0+?! Аз си знам колко сме зле и сме място над изпадащите, но така или иначе никой от водачите в класирането не е успял да ни победи в момента, нито Лудогорец в Разград, нито ЦСКА на Армията, нито Берое в Стара Загора. Въпреки това аз приемам за нормално, че може би Ботев Пд са фаворит в този мач, но ми идват малко в повече някои непремерени изказвания за разгроми с 0:3+, все едно видиш ли Ботев Пд са цъфнали и вързали.

Е всеки може да си прогнозира преди мача каквото иска. Аз на такива неща не обръщам внимание,иначе трябваше да ви оспамя темата във вашия форум,налазена от едни НЕкъпани индивиди :mrgreen:
Утре ще се види кой крив и кой прав.

Не знам кой крив и кой прав, но аз преди мача вече съм писал и приел за съвсем нормално ако ни биете. Кой крив и кой прав може да демонстрираш, ако докажеш с факти кой е основателят на Ботев през 1912 г. и на каква възраст е бил тогава. Мачът на Славия не се очертава да е нещо генерално важно за крайния резултат в първенството.

Ботев е създаден от ученици на 1 българска гимназия и Френският Колеж.Гимназията е дала диплома на много родолюбиви българи сред които изпъква Васил Иванов Кунчев.За вековният юбилей Ботев беше поздравен от всички български отбори включително и от ръководството на добрата стара Славия.Заяждането ти е детинско както и баннването на някои мнения.Мача на овчата купел е троен,както и да го разглеждаш.Успех в оцеляването ви.

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот ivan40 » 29 ное 2014 12:07

Аз не съм оптимист и си мисля че след този мач ще сменяме треньора!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Балкански Орел » 29 ное 2014 15:13

ми това е Вилито с мотивация и надъхвация 2-3 макс 4 месеца, след това започва падението.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Red_Neck » 29 ное 2014 15:16

Обръщалка ли да чакаме :)
... има 7-8 минути още, колко са 3 гола когато си фаворит? :)

едит: Ай, честито :) Рошавият е пътник (според мен). Мястото в първата шестица - мираж! Поне ще има още 2 градски дербита с Локомотив.
Последна промяна от Red_Neck на 29 ное 2014 15:32, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 29 ное 2014 18:15

Bate_Mitko написа:0-3

Абе позна резултата, ама като гледам си сбъркал отбора. :lol:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Preparator19
Мнения: 184
Регистриран на: 20 окт 2014 12:03

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Preparator19 » 29 ное 2014 18:22

slavia_forever написа:
Bate_Mitko написа:0-3

Абе позна резултата, ама като гледам си сбъркал отбора. :lol:


Умираш си от кеф, нали? Ще се напиеш ли от щастие? Не се и съмнявам.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 29 ное 2014 18:52

Preparator19 написа:
slavia_forever написа:
Bate_Mitko написа:0-3

Абе позна резултата, ама като гледам си сбъркал отбора. :lol:


Умираш си от кеф, нали? Ще се напиеш ли от щастие? Не се и съмнявам.

Удоволствието ми не идва толкова от разгрома над Ботев, колкото от това, че самозабравата и липсата на респект понякога се наказва, а комплексите когато ги има си остават. Не бих се напил от щастие след победа над Ботев, след като Лудогорец, ЦСКА и Берое не можаха да си вземат домакинските мачове срещу нас. Въпреки това аз запазих уваженителен тон, даже написах безпристрастно, че в този мач според мен Ботев Пд са фаворити, изхождайки от лошите ни игри в домакинските мачове напоследък. Е, някои не проявиха същото уважение (защо ли не се учудвам?!). Сега се надявайте обжалването на набедения за национален герой Цв.Василев да съживи КТБ :) и да не се окаже в един момент, че Д.Христолов е бил по-малкото зло. ;)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slash1912 » 29 ное 2014 19:02

Първото полувреме играхме добре,имахме 4 положения,които не вкарахме,а Славия отбеляза при единствената си атака,като останаха съмнения за фаул при отнемането на топката.
Второто-трагедия,можехме да получим и още голове,а и пак пропуснахме 2 пъти.
Загубата си е загуба,мен повече ме боли за контузията на Алекс :cry: Жалко за момчето,тъкмо започна да бележи...
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Preparator19
Мнения: 184
Регистриран на: 20 окт 2014 12:03

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Preparator19 » 29 ное 2014 19:11

slavia_forever написа:
Preparator19 написа:
slavia_forever написа:
Bate_Mitko написа:0-3

Абе позна резултата, ама като гледам си сбъркал отбора. :lol:


Умираш си от кеф, нали? Ще се напиеш ли от щастие? Не се и съмнявам.

Удоволствието ми не идва толкова от разгрома над Ботев, колкото от това, че самозабравата и липсата на респект понякога се наказва, а комплексите когато ги има си остават. Не бих се напил от щастие след победа над Ботев, след като Лудогорец, ЦСКА и Берое не можаха да си вземат домакинските мачове срещу нас. Въпреки това аз запазих уваженителен тон, даже написах безпристрастно, че в този мач според мен Ботев Пд са фаворити, изхождайки от лошите ни игри в домакинските мачове напоследък. Е, някои не проявиха същото уважение (защо ли не се учудвам?!). Сега се надявайте обжалването на набедения за национален герой Цв.Василев да съживи КТБ :) и да не се окаже в един момент, че Д.Христолов е бил по-малкото зло. ;)


Ти да ми говориш за уважение? Точно ТИ? Ще се спра до тук, защото до болка са ми познати приомите ти! Още ли не си разбрал, че неуважението към белия отбор идва главно заради ТЕБ! Ако не си, време е да го осъзнаеш!
Последна промяна от Preparator19 на 29 ное 2014 19:31, променено общо 1 път.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта