Двама нови във Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Alternative » 14 ное 2009 21:27

Значи останаха 3 дни до голямото чакане ;)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Fallen_Angel » 14 ное 2009 21:33

ilian12 написа:От сега нататък при всяко наше домакинство: "Бултраси на турне, съпровождани от НАП и МВР." :lol:


То може да се направи и с бележка от НАП - "Купен билет"... Или направо да отворят касите там 8-) 8-)

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Don Rumen » 14 ное 2009 21:58

todi73 написа:Don Rumen кажи нещо да ни зарадваш !

Нали ви казвам да сте спокойни и радостни!

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Alternative » 14 ное 2009 22:01

Don Rumen написа:
todi73 написа:Don Rumen кажи нещо да ни зарадваш !

Нали ви казвам да сте спокойни и радостни!

Отче ще бъдем радостни когато видим,че селяка официално няма нищо общо с Ботев.Сега можем да бъдем спокойни,щом така ни уверяваш 8-)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Fallen_Angel » 14 ное 2009 22:06

Alternative написа:
Don Rumen написа:
todi73 написа:Don Rumen кажи нещо да ни зарадваш !

Нали ви казвам да сте спокойни и радостни!

Отче ще бъдем радостни когато видим,че селяка официално няма нищо общо с Ботев.Сега можем да бъдем спокойни,щом така ни уверяваш 8-)


Има един готин синдикален термин - "стачна готовност". И още един, политически - "въоръжен неутралитет". И двата значат едно - а мръднат, а пръднат :) Това трябва да е състоянието. Има даден срок, ако не се спази - обратно на фронта.

Botevultra
Мнения: 32
Регистриран на: 08 яну 2009 00:08
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Botevultra » 14 ное 2009 23:10

Аз тази вечер ще ударя няколко ракии и ще се надявам както хилядите жълто-черни сърца. Според мен работата е толкова оплескана , че вече е прекалено късно, но дакато има и най-малка искрица надежда, ще се надявам. Всичко в момента в този отбор е на ниво по-зле от В група. Изтърпяхме всичкия възможен срам,който можехме да изтърпим, преминахме през какво ли не. Няма ли най- накрая да свърши този селски кошмар ? Искам и да благодаря от името на канарите извън БГ, на хора като Отеца и Lieberman за информацията, защото ние няма как да идем до стадиона и да видим какво става. Единственото, което ни остава е да четем помията на news 4000 и форумите. А такива хора като тези по-горе определено повдигат духа и зареждат с положителна енергия. Отче и Lieberman, дори и това, което твърдите да не стане, дори и да не отворим шампанското вие направихте доста и ме е яд че не съм в България да ви почерпя. А дори и сделка да няма и във В група да идем Не ще умре, не ще умре една любов в едно сърце.....

Потребителски аватар
terro
Мнения: 471
Регистриран на: 29 авг 2008 11:22
Местоположение: Кючук Париж
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот terro » 14 ное 2009 23:16

Fallen_Angel написа:Има един готин синдикален термин - "стачна готовност". И още един, политически - "въоръжен неутралитет". И двата значат едно - а мръднат, а пръднат :) Това трябва да е състоянието. Има даден срок, ако не се спази - обратно на фронта.

Сроковете не са това, което бяха.
Постоянно се разтягат, застъпват, променят....А това, което ме притеснява е, че даваме непрекъснато отсрочки на различни хора. Кой търси отговорност за неспазването им?
Аз ще направя ръцете си на чукове, кожата на тъпан и главата си на бомба, пък ще да изляза на борба със стихиите ... Христо Ботйов

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Fallen_Angel » 14 ное 2009 23:18

terro написа:
Fallen_Angel написа:Има един готин синдикален термин - "стачна готовност". И още един, политически - "въоръжен неутралитет". И двата значат едно - а мръднат, а пръднат :) Това трябва да е състоянието. Има даден срок, ако не се спази - обратно на фронта.

Сроковете не са това, което бяха.
Постоянно се разтягат, застъпват, променят....А това, което ме притеснява е, че даваме непрекъснато отсрочки на различни хора. Кой търси отговорност за неспазването им?


Ако си навътре в нещата, ще знаеш кой е дал сроковете. Ако тези, които са ги дали, не те кефят или не им вярваш - кажи им го лично.

В крайна сметка - Крумово е близо, бомби и камъни има достатъчно. Направи това, което смяташ, че е правилно.

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот Alternative » 14 ное 2009 23:38

ВИЖТЕ ГИ ТИЯ МАЛОУМНИЦИ ОТ 7 ДНИ СПОРТ КАКВО СА НАПИСАЛИ ЗА УТРЕШНИЯТ СИ БРОЙ!ПРЕПИСАЛИ СТАТИЯТА НА ДРУГИ ГЛУПАЦИ НюЗ4000.ТО БИВА ИДИОТСКА ЖУРНАЛИСТИКА,НО ЧАК ПЪК ТОЛКОВА!ТЪПАНАРИ.
ЛЮБИМЕЦ 13
Червен картон за Пичони в Пловдив
Гонят треньора на Ботев от дискотека, досаждал на клиентите


Явно не само футболистите на Ботев се отдават на нощни изпълнения в барове. Треньорът на жълто-черните Енрико Пичони също показа, че умее да се кърши. Мустакатият спец избухна в клуб "Версай" в Пловдив на фона на фолк хитовете на Камелия.
В един момент обаче градусът на емоциите рязко се вдигнал, а Пичони започнал да закача купонджии от съседните маси. Треньорът дори не обърнал внимание на охраната, която го предупредила да спре да досажда. В крайна сметка гардовете не издържали и придружили Пичони до изхода.
Преди това той консумирал марково уиски в компанията на част от италианския легион на стадион "Христо Ботев". Именно те трябвало да покрият масрафа на треньора, който ги изчакал на улицата. Пичони има дълг от 60 000 лв. към хотел "Империал" в града под тепетата, заради което няма право да напуска страната. Кръчмите в Пловдив се превръщат в любимо място на италианците от Ботев. Най-често по заведенията обикаля нападателят Емануеле Морини, който даже бе сниман в луд танц със стрийптизьорка.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
terro
Мнения: 471
Регистриран на: 29 авг 2008 11:22
Местоположение: Кючук Париж
Контакти:

Re: Двама нови във Ботев

Мнениеот terro » 15 ное 2009 00:05

Fallen_Angel написа:Ако си навътре в нещата, ще знаеш кой е дал сроковете. Ако тези, които са ги дали, не те кефят или не им вярваш - кажи им го лично.

В крайна сметка - Крумово е близо, бомби и камъни има достатъчно. Направи това, което смяташ, че е правилно.

Не съм навътре в нещата. Явно ти си!
Помогни ми и ми посочи хората от които да търся отговорност.
За Крумово........знам къде е, защото съм ходил там.
Аз ще направя ръцете си на чукове, кожата на тъпан и главата си на бомба, пък ще да изляза на борба със стихиите ... Христо Ботйов


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта