Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот sudromanista73 » 11 дек 2012 21:01

100 години 100 написа:
sudromanista73 написа:Пич,смешен си.Не знам откъде имаш тази насъбрана злоба с/у Феро.И на мен не ми харесваше но чак пък толкова...Запомни нещо от мен:Ботев никога не е играл за титли и купи преди всичко,а за наслада на феновете си(това ми го е казал дядо ми).За това и имаме такава публика,всичко друго е ала бала...Не мисля,че при хасковския каунь ще играем красиво и зрелищно.За това съм с/у него... нищо повече. ;)


За сметка на това пък ще играем ПРАВИЛНО!

Драйфа ми се от цялата тая помия, от цялата тая гнус изсипала се тези дни. Всичките ни лозунги отидоха по дяволите.


Някои измежду нас много бързо забравиха,кои сме и какво желаем...

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот Don Rumen » 11 дек 2012 21:03

Ясен Петров е много добър Бг треньор, защо да не дойде? Какво му е прегрешението, че е професионалист и трябваше да намери начин да изхранва жена си и трите си деца ли?! Е как все на нас някой скача, обижда и т.н. сигурно сме му ръкопляскали и ни е обидил, невярвам. Осъзнайте се малко и най-вече освободете се от злобата.

BU12TRAS
Мнения: 17
Регистриран на: 25 окт 2012 22:06
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот BU12TRAS » 11 дек 2012 21:04

Не одобрявам това решение и съм твърдо против тоя макарон да идва в Пловдив. Всеки си има лично мнение, моето е ясно и точно.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот volf » 11 дек 2012 21:17

Не знам дали с Мъри Ботев ще бъде по-добър отбор, но с благодетел като този настоящия определено няма да изкара дълго.
Габровецът макар и председател на надзорния съвет далеч не е собственик на държавните пари с които оперира банката. Длъжноста му е толкова ветровита, колкото и политическата стабилност в държавата. За това ако искат да запазят надеждата за своя Ботев, феновете дружно ще трябва да гласуват за Боко. Иначе.....лошо,зле.....много зле!

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот sudromanista73 » 11 дек 2012 21:22

Don Rumen написа:Ясен Петров е много добър Бг треньор, защо да не дойде? Какво му е прегрешението, че е професионалист и трябваше да намери начин да изхранва жена си и трите си деца ли?! Е как все на нас някой скача, обижда и т.н. сигурно сме му ръкопляскали и ни е обидил, невярвам. Осъзнайте се малко и най-вече освободете се от злобата.


Не ми отговори на въпроса преди Яшар...А относно него,защо мислиш беше кукла на конци в Левски?Защото беше добър?В мен няма капка злоба,при теб има тъй разпостраненото примиренчество независимо какво става около нас...

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот bnborisov » 11 дек 2012 21:28

volf написа:Не знам дали с Мъри Ботев ще бъде по-добър отбор, но с благодетел като този настоящия определено няма да изкара дълго.
Габровецът макар и председател на надзорния съвет далеч не е собственик на държавните пари с които оперира банката. Длъжноста му е толкова ветровита, колкото и политическата стабилност в държавата. За това ако искат да запазят надеждата за своя Ботев, феновете дружно ще трябва да гласуват за Боко. Иначе.....лошо,зле.....много зле!

той пък ако разчита само на тези пари... не си блъскай главата с толкова трудна материя

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот fiesta » 11 дек 2012 21:31

Грозна работа е тази смяна на треньори!

Смърди на политически мотиви на ГЕРБ да задържи властта на следващите избори!

Още един български отбор ще бъде разбит, за да могат шестаците да употребят българи, както сега употребяват циганите! А като знам в Пловдив какво е отношението между двата етноса, иронията ще е пълна!

internazionale
Мнения: 19
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот internazionale » 11 дек 2012 21:32

Няма да крия че не ми допада Мъри да ние тренер.Има нешто което по- младите фенове на отбора не знаят, а това е че преди 20 години на един мач за уефа точно този човек се подигра на великата жълточерна публика.Тогава Стоилов зсщитаваше цветовете на ФЕНЕРБАХЧЕ.Аз бях на този мач и гарантирам че това което твърда е истина.

В спомените на ботевистите остава обаче и обидното поведение на играча на Фенербахче, левскаря Стоилов. Преди първия мач в Цариград, Мъри от Хасково се изказва пред турски журналисти, че Ботев е слаб отбор, играещ лош футбол и че сам ще вкара 3 гола, а освен Искренов нямало други футболисти заслужаващи внимание. След края на реванша в Пловдив Стоилов нагло провокира българската публика като демонстративно прави почетна обиколка придружена с неприлични жестове.

Та за мен ,тои е просто един наемник които едвали ще почуства пулса на феновете както например го направи Феро които след мача със ЕТЪР се откри пред тях и всички видяха че тои живееше по 24 часа във денонощието със жълточерната идея и я носеше в сърцето си.Нешто което едвали ще се случи при човека с правилния футбол.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот volf » 11 дек 2012 21:41

bnborisov написа:
volf написа:Не знам дали с Мъри Ботев ще бъде по-добър отбор, но с благодетел като този настоящия определено няма да изкара дълго.
Габровецът макар и председател на надзорния съвет далеч не е собственик на държавните пари с които оперира банката. Длъжноста му е толкова ветровита, колкото и политическата стабилност в държавата. За това ако искат да запазят надеждата за своя Ботев, феновете дружно ще трябва да гласуват за Боко. Иначе.....лошо,зле.....много зле!

той пък ако разчита само на тези пари... не си блъскай главата с толкова трудна материя


Че на какво да разчита, след като в съзнателния си живот НИКОГА НЕ Е РАБОТИЛ (освен като банков служител). Задавал ли си си въпроса, как е изкарал парите си, дали въобще ги има и дали по-скоро някой не управлява него?!

Потребителски аватар
botev_plovdlv
Мнения: 127
Регистриран на: 09 дек 2012 15:00
Контакти:

Re: Цветан Василев: С Мъри ще атакуваме Европа

Мнениеот botev_plovdlv » 11 дек 2012 21:46

Don Rumen написа:Много правелно казано - Ботев не играе за титли, а е важно красивата игра. Покажетете ми от досега играните мачове, в кой играхме красиво?!?! Смяната е повече от наложителна. Сега разбирам, колко комплексарска публика сме. колко футболисти на Ботев са отишли да играят в Левски, Цска и Локо Пд, но никой не им е скачал, приемали са ги и са ги подкрепяли, а ние все на големи се правим този бил такъв, другия бил играл там. Стойте си във вас и протестирайте, след първите две победи ще се върнете сами, но това е срамно, срам ме в този момент, че съм фен на Ботев, заради вас!

+1 Напълно съм съгласен и мен заради тези Деградирали фенове ме е срам че съм от Ботев в момента.Пишат хора от Нафтата и др.отбори и наще не се усещат че всички Те "ДОБРОЖЕЛАТЕЛИ" искат слаб Ботев


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта