Мъри в Ботев - ФАКТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот scb » 11 дек 2012 13:07

botev_plovdlv написа:
sudromanista73 написа:Благодарим ти за всичко Феро,а на хасковския каунь дупе да му е яко.От мен ще бъде освиркван всеки мач... до дупка. :evil:

Аз помна мача в който Наско Сираков дебютира за Ботев срещу Цска пак го освирквахме ама като вкара гол на чорбата и нямаше по-голям от него ;)


[/quote]

Сираков е вкарал всичко на всичко 4 гола за Ботев. На ЦСКА не е вкарвал. Или се бъркаш, или май наистина не си от нашите.
Страстите на това дерби усеща през 1994 година и Наско Сираков. Домакините са водени от легендата на Левски Павел Панов, а армейците - от Христо Андонов. В този мач за първи път облича екипа на Ботев и напусналият малко преди това Левски Наско Сираков. Канарите повеждат още в 12-ата минута с гол на Борис Хвойнев. В началото на второто полувреме резултатът е вече 2:0. Армейците използват отпускане в Ботев и намаляват. Следват два бързи гола на Георги Донков от дузпа и Божидар Янков 4 мин преди края на мача. Именно след това попадение възникват спречквания между играчите на двата отбора, а от игра е отстранен Лъчезар Танев.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот PFC Litex » 11 дек 2012 13:36

Айде честито и успех

Изображение
Изображение

internazionale
Мнения: 19
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот internazionale » 11 дек 2012 21:27

Няма да крия че не ми допада Мъри да ние тренер.Има нешто което по- младите фенове на отбора не знаят, а това е че преди 20 години на един мач за уефа точно този човек се подигра на великата жълточерна публика.Тогава Стоилов зсщитаваше цветовете на ФЕНЕРБАХЧЕ.Аз бях на този мач и гарантирам че това което твърда е истина.

В спомените на ботевистите остава обаче и обидното поведение на играча на Фенербахче, левскаря Стоилов. Преди първия мач в Цариград, Мъри от Хасково се изказва пред турски журналисти, че Ботев е слаб отбор, играещ лош футбол и че сам ще вкара 3 гола, а освен Искренов нямало други футболисти заслужаващи внимание. След края на реванша в Пловдив Стоилов нагло провокира българската публика като демонстративно прави почетна обиколка придружена с неприлични жестове.

Та за мен ,тои е просто един наемник които едвали ще почуства пулса на феновете както например го направи Феро които след мача със ЕТЪР се откри пред тях и всички видяха че тои живееше по 24 часа във денонощието със жълточерната идея и я носеше в сърцето си.Нешто което едвали ще се случи при човека с правилния футбол.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот milen.hristov » 11 дек 2012 22:11

internazionale написа:Няма да крия че не ми допада Мъри да ние тренер.Има нешто което по- младите фенове на отбора не знаят, а това е че преди 20 години на един мач за уефа точно този човек се подигра на великата жълточерна публика.Тогава Стоилов зсщитаваше цветовете на ФЕНЕРБАХЧЕ.Аз бях на този мач и гарантирам че това което твърда е истина.

В спомените на ботевистите остава обаче и обидното поведение на играча на Фенербахче, левскаря Стоилов. Преди първия мач в Цариград, Мъри от Хасково се изказва пред турски журналисти, че Ботев е слаб отбор, играещ лош футбол и че сам ще вкара 3 гола, а освен Искренов нямало други футболисти заслужаващи внимание. След края на реванша в Пловдив Стоилов нагло провокира българската публика като демонстративно прави почетна обиколка придружена с неприлични жестове.

Та за мен ,тои е просто един наемник които едвали ще почуства пулса на феновете както например го направи Феро които след мача със ЕТЪР се откри пред тях и всички видяха че тои живееше по 24 часа във денонощието със жълточерната идея и я носеше в сърцето си.Нешто което едвали ще се случи при човека с правилния футбол.

на колко тренировки на Стоилов си бил. И колко мача си му гледал

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот scb » 12 дек 2012 09:58

Ще го видим този Мъри. В момента най ме вълнува това дали ще прави селекция, разбирай да си викне неговите си хора и да натири момчетата, които досега ни радваха. Да докара 1-2, добре, обаче да не тръгне и той като Радуканов да подменя целия отбор и то с куци пилета.

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот south_division » 12 дек 2012 11:22

Пресконференцията няма ли да я дават в някой сайт, знае ли някой?

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот NIKSANA » 12 дек 2012 14:46

Бях с абонаментна карта в годините на Мъри в Левски. Присъствах на пробива в ШЛ и на мачовете от УЕФА. Колкото и да се подиграват за резултатите в групите на ШЛ няма как да се отрече, че левски играеше много добър футбол и нещастният късмет на контузии в нападение ни лишиха от повече голове. Ако някой гледа мача ни с Челси на Г. Аспарухов и един мач от последните 2 години..който и да е..ще види, главозамайваща разлика. Не искам въобще да обръщам темата към Левски и участията ни по време на Мъри. Гледал съм Левски след Мъри. Гледал съм и Литекс на Мъри (2 3 мача на живо). Гледал съм и Анортозис на Мъри по интернет. Мъри е доста добър треньор в досегашните си отбори на клубно ниво. Но е сигурно, че резултатите не идват бързо при него. Дайте му време и подкрепа и съм сигурен, че пролета на 2014 ще сте в 3-ката, а есента може да влезете в групите на ЛЕ с късмет при жребия. От към трансферна политика дори ако се разгледате за играчите, които доведе за съживяване на онзи отбор и когато падахме с 17т от ЦСКА ще видите, че всеки един играч с времето от към футболни качества се е оказал много качествен за България. Подкрепете го и му дайте време и ще сте доволни :!:
Успех!
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот W84me » 12 дек 2012 18:39

С тази декларацийка умело вървите по стъпките на Локо, очаквам и Цветан Василев да нападнете скоро...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Мъри в Ботев - ФАКТ

Мнениеот Muscarin » 12 дек 2012 18:42

W84me написа:С тази декларацийка умело вървите по стъпките на Локо, очаквам и Цветан Василев да нападнете скоро...


И теб кво те бърка?

milka
Мнения: 1070
Регистриран на: 18 сеп 2010 11:30

Фенове на Ботев (Пд) атакуваха Мъри от първия ден

Мнениеот milka » 12 дек 2012 19:15

Изображение

Част от привържениците на Ботев (Пловдив) атакуваха Станимир Стоилов още в деня, в който бе представен за треньор на тима. "Бултрасите" написаха в специално обръщение "знаем кой си и помним какъв си". Впоследствие обаче, заради различните мнения по отношение на назначението на Мъри, съобщението бе премахнато и в момента има негов съкратен вариант.

Ето цялото обръщение, публикувано на bultras.com, което впоследствие бе променено.
Мъри, заповядай на Колежа!
Дано се почувстваш като Рафаел Бенитес на "Стамфорд Бридж"! Сигурно си струва да работиш за нас, но едва ли ще спечелиш повече от пачки банкноти. Ние знаем кой си и помним какъв си. Опитай се поне с нещо да си ни от полза или поне малко повече забавен. Футболът в Пловдив не е "победа и пак победа", може би защото не е така "правилен", както ти го разбираш, но има време (поне 6 месеца, ако е рекъл Биг Боса) да се спогодиме с теб.

Само те молим - не преигравай! Ти сам дойде при нас, ние теб не сме те искали. "Ботев Пловдив" има своя голям проект напред в дните си, големи амбиции, дано ги изпълни, но идеята "Ботев Пловдив" е отвъд всякакви амбиции, отвъд всякакви титли, купи и всевъзможни блещукащи дрънкулки.

Не го забравяй и се дръж прилично!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта