Ботев Пловдив - Спартак Варна 1:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот rump_shaker » 21 авг 2011 18:17

Критиката е задължителна. Но не и радикалното заклеймяване на нещата ;) За някои вече сме едва ли не слаб отбор който няма да се пробери. Вчера чух и хора които почнаха старата песен. За кво да идвам кат не можем да бием :evil: Полудях харабия. Дайте да слезнем на земята и не при първият гол или 2 атаки към наща врата да почваме вече да правим заключения от сорта "защита ни била най-слаба". Ай да видим в края на сезона коя защита ще е най-слаба.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
daimio
Мнения: 469
Регистриран на: 12 ное 2009 14:18
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот daimio » 21 авг 2011 18:44

Нищо кой знае кво не е станало още.Идва мач в сливен и там трябва да подкрепим отбора как си знаем.Обаче е най меко казано несериозно да се афишират некви амбиций а да разполагаме с един единствен нападател(+един който е съгласен да му стои резерва)

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот pasaden » 21 авг 2011 20:34

Който иска да гледа само победи да си избира някой от казионните отбори (макар че май сега не е най-подходящия период) или да слага екип на Манчестър или Барселона и да си зяпа от телевизора.Един равен нищо не значи.Целта е влизане в А група.Ако това не стане, тогава ли лейте помия колкото си искате.
БОТЕВ НЕ СЕ КОМЕНТИРА,БОТЕВ СЕ ОБИЧА!
Всички в Сливен!
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Abbiati » 21 авг 2011 21:27

Sorry za latinicata: vchera se izdraznih mnogo ot zapochnalite vikove: Hubchev, kav trener si i dr.podobni! Mnogo barzo se varnaha niakoi hora v liubimata im Hristolova era! Dazhe edin izvesten kapacitet obiasni, che pri Mtiio sme igrali po-dobre!
Nishto fatalno ne e stanalo, ako se vzemat nuzhnite pouki!!! Triabva da sme po-trarpelivi fenovete!
za otbora: ne mi haresaha Atanasov i Hristov, smiatam che Svetlio Asenov i Arfata /kogato ozdravee/ triabva da poluchat shansove!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот rump_shaker » 21 авг 2011 22:46

На мен пък Христов ми направи добро впечатление. Играеше като крило а той е централен халф май. Както и да е. Според мен реално погледнато не сме доволни от състава заради Х. Кат се замисля второто полувреме след гола ги навряхме в малкия пеналт и едниствено малашанса и многобройните им лежанки по тревата ги спаси.

Лошото беше че като вкарахме гол и се отпуснахме и тогава беше трагично.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Yellow blood
Мнения: 286
Регистриран на: 11 юли 2010 11:04
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Yellow blood » 21 авг 2011 23:08

rump_shaker написа: Кат се замисля второто полувреме след гола ги навряхме в малкия пеналт и едниствено малашанса и многобройните им лежанки по тревата ги спаси.

Лошото беше че като вкарахме гол и се отпуснахме и тогава беше трагично.


Така беше. Макар и леко стихиен, тоталният натиск показа, че можем да сме с няколко класи над съперника. Имаше много емоции и много положения в тези минути. Ако беше влязло едно от тях, например задната ножица на Кривия, щяхме да полудеем от кеф.

И с втория ти абзац съм съгласен. Но съм сигурен, че ще се направят съответните изводи от треньорския щаб. Аз си мисля и друго. Ако натиска от последните 20-тина минути го налагаме в началните такива, ще си решаваме лесно домакинските мачове. Спомням си, като пример за подобно поведение, играта на националите ни, по времето на европейските квалификации, водени от Пламен Марков. Независимо кой отбор ни гостуваше тогава, упражнявахме тотален 15-20 минутен домакински натиск, в който почти задължително падаше гол. С невероятна подкрепа и на публиката също, използвайки на макс фактора домакинство. Можем да пренесем модела на ниво Б група. Разбира се, имаме перфектен старши треньор, който най-добре ще прецени и реши. И за тези, които го плюят, да припомня, че той закара неизвестен отбор, съставен от голобради юноши, на финал за Купата на България, а след това ги класира и за А група.
БОТЕВ! ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
Ангел
Мнения: 94
Регистриран на: 17 окт 2008 14:36
Местоположение: От "Бирената", през Токио, до Аризона, светът е ЖЪЛТО-ЧЕРНА зона!
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Ангел » 22 авг 2011 00:04

Още няколко снимки от мача:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Любов, предавана 100 години от поколение на поколение! Това е Ботев Пловдив!
http://www.botevplovdiv.bg

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот hetfield » 22 авг 2011 13:22

Първоначално след мача,а и вчера до голяма степен бях на мнението на Майора.Може би това ме спря да си го излея тук във форума.Сега вече мисля,че няма кой знае каква трагедия.При 40 градуса жега аз на трибуната не знаех къде се намирам,а да се сърдя на хората,че не тичат на 100 % е немислимо.Вкараха гола и мислеха,че втория сам ще си влезне,а обикновенно се получава точно това,което и стана.Категорично това не е схема за домакински мач,категорично Хубчев не е наясно със състава.Надявам се,че точно тези грешки ще ни приземят и както след равния в Съединение миналата година ще се набере нужната инерция и синхрон в играта.Както казаха и други взимаме си следващите 2 мача и всичко ще е ок.

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот v.s. » 22 авг 2011 17:49

Трудно се играе в такова време.Но според мен и треньорския екип сгреши като не привлече още един нападател и може би още едно остро крило.Защото с тази схема която играем(те май всички отбори в България играят с нея),крилата ни трябва да са бързи и да атакуват вратата ,а не корнера и от там да центрират в пеналата,където освен вратаря има още поне шест противникови играчи.Може би на Арфата трябва да му се даде шанс.Ще си позволя да дам оценки на играчите ни по шестобалната
Армандо 5(нямаше вина за гола и общо взето се справи)
В.Байрев 3 (не са сработени с Гаджалов и при контрите на Спартак не беше ориентиран)
Гаджалов 3,5(за него същото като за Байрев,но с една идея по-добре)
Шведа 2,5 (изобщо не ми хареса -при опитите за атака нищо не се получаваше,оголваше си и зоната и грешеше в защита)
Аргиров 3,5(и той не се включваше добре напред,но поне в дефанзивен стил седеше добре.Може би и Данчо Христов повече му помагаше,отколкото Неделев на Шведа.)
Гуджев 3 (все едно го нямаше в голяма част от мача.Можеше да се пробва и с Рахов на неговия пост)
Лимона 3,5 (Ако не беше вкарал гола и след това в минутите след гола,докато беше в еуфория раздаде няколко хубави паса щях да му пиша 2.След 25 минута беше напълно безполезен)
Атанасов 3(стараеше се,но не игра добре.Може би трябваше да играе като чист нападател до Курдов или на крилото,а Неделев да е на позицията зад Курдов)
Христов 4 (подаваше добре,покриваше се добре с Аргиров,но с тая схема на игра ни трябва по-остро крило или трябва да играем с двама нападатели)
Неделев 4 (Тошко игра добре,връщаше се при изнасането на топката и организираше атаките.Имам две забележки към него-1.Абсолютно във всяка една добра атака която правеше гледаше да подаде на Курдов,явно го е страх от ръхомахането и мрънкането му,когато не му е подават.А може би трябваше да пробва повече удари.2.Трябваше да се връща повече при атаките на Спартак да помага на Шведа.Или може би просто трябваше да играе зад Курдов,а не на крилото)
Курдов 3 (трябваше да вкара поне гол,доста топки бяха отправени към него,но нищо.)
Кривия 5,5(включи се перфекто,вдигна доста темпото и търсеше гола.Поемаше отговорност и се бореше)
М.Байрев (за времето което игра не се справи по-лошо от Атанасов)
100 години под светлините на най-ярките прожектори.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта