Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

niki_96
Мнения: 109
Регистриран на: 17 яну 2009 19:39
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот niki_96 » 22 май 2009 13:51

@ botev_1912 Ами Г. Славков
- Да ме прощава (На моя календар беше със избодени очички :? Е не само на моя )

bedrock1912
Мнения: 136
Регистриран на: 01 яну 2009 11:31
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот bedrock1912 » 22 май 2009 14:13

Живата легенда на Ботев Лилчо Арсов!!!
определено ще остане в историята на ботев като най-дебелия футболист и като най-вярната к*рва на селяка !!!

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот botev_1912 » 22 май 2009 20:37

niki_96 написа:@ botev_1912 Ами Г. Славков
- Да ме прощава (На моя календар беше със избодени очички :? Е не само на моя )


сори бате Жоро Славков не съм го гледал - на 30 години съм и от него нямам спомени!

yasen_ov4arov написа:
botev_1912 написа:
yasen_ov4arov написа:Ех,аз имам лека слабост към Лилчо.А дано някой ден се опомни и вземе най-накрая тоя лиценз за треньор на вратарите и в преродения Ботев да обучава новия Здравко Здравков :) .


?!?!? сигурно си на 14 годинки за да имаш такава слабост!!!

п.с. Свинята е най-големият предател в отбора!!!

Хах ,нека позная ти пееше след мача с говедата "Лилчо,Лилчо,Лилчо" нали?Вече 3 или 4 пъти съм го писал:обвиненията срещу Лильо,че продал мача с Литекс и турците са смехотворни.Най-малкото без него изобщо нямаше да стигнем до този прословут мач срещу ловчанлии ,нито тия пишлимета щяха да имат самочувствието тотално да смачкат кюстендилци.Лильо беше едно от най-качествените и като игра и като дух попълнения на Христоловия Ботев и да го мразиш ,при все резили от които ни е изкарвал е смешно.И не не съм на 14 годинки ;)


Е харесвай си го - то нема проблем за мен - щом ти харесва твоя идол да е изричал думите "жълтурите дано да изпаднат и никога да не се върнат"; "от малък сърцето ми е черно-бяло" и т.н. - Всеки сам си решава за себе си, то ако човекът казал това ти харесва, да не се окаже, че ти си този дето след мача с Миньор викаше "митко христолов - президент президент"
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот емо73канар » 23 май 2009 11:53

Надявам се след краят на сезонът Д-Х СЕЛСКИЯТ също да се збогува с футболът ,както и по голяма час от футболистите ни,ВСЕ ПАК МЕЧТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ!!!

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Re: Лилчо Арсов се сбогува с Ботев

Мнениеот Jimmy8 » 25 май 2009 18:30

Тия думи дето Лилчо ги бил казал,не ги ли беше казал Ясен Петров?Май започнахме да слагаме едни и същи думи в устата на наши футболисти които не ни харесват.И естествено се отнасят за буферите - така засилват ефекта...Аз не помня нито Лилчо нито Яската да са казали нещо против Ботев,точно обратното.Както и да е,не това е най-важното.
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта