Тренъорският пост в ЦСКА???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот jorovg » 30 мар 2010 13:51

Стойчо е треньор за вътрешна консумация, навън е гола вода - справка всички евроучастия под негово ръководство. Искам нещо ново и перспективно. Тази година така и така най-вероятно няма да сме шампиони, така че да идва някой германец или испанец, за да има време да свикне с обстановката до края на шампионата, после да направи селекция и подготовка и догодина да сме добре. Зафиров е поредния, който ще се учи на занаят в движение... не го искаме за постоянно, след всички скандали в юношеските формации покрай него

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот krum_kravov » 30 мар 2010 14:01

Не виждам как испанец или германец биха дошли тук, освен ако не са учители по физическо там. А иначе ако искате треньор от западна Европа Пичиони е свободен и преди около месец се самопредложи на всички български отбори, като каза, че би работил за някой от лидерите в шампионата.

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот jorovg » 30 мар 2010 14:05

krum_kravov написа:Не виждам как испанец или германец биха дошли тук, освен ако не са учители по физическо там. А иначе ако искате треньор от западна Европа Пичиони е свободен и преди около месец се самопредложи на всички български отбори, като каза, че би работил за някой от лидерите в шампионата.


Не е толкова трудно. Има много асистент мениджъри в големите отбори, които са наясно, че никога няма да станат главни треньори. Заплатата, която в момента плащат на треньора в ЦСКА не е малка, така че според мен няма да е трудно някой такъв помощник да се убеди за ново предизвикателство в отбор с големи традиции и надявам се амбиции за бъдещето.

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот krum_kravov » 30 мар 2010 14:15

jorovg написа:
krum_kravov написа:Не виждам как испанец или германец биха дошли тук, освен ако не са учители по физическо там. А иначе ако искате треньор от западна Европа Пичиони е свободен и преди около месец се самопредложи на всички български отбори, като каза, че би работил за някой от лидерите в шампионата.


Не е толкова трудно. Има много асистент мениджъри в големите отбори, които са наясно, че никога няма да станат главни треньори. Заплатата, която в момента плащат на треньора в ЦСКА не е малка, така че според мен няма да е трудно някой такъв помощник да се убеди за ново предизвикателство в отбор с големи традиции и надявам се амбиции за бъдещето.



Има логика в думите ти, но сблъсъкът му с действителността ще е много болезнен и може да стане като с Андоне. А едва ли при преговорите с него ще му кажат цялата истина, а именно- закъсняваме със заплати, терените са ужасни, ако играта не върви може да те бият, публиката е по 1000 души на мач, футболистите не излизат от дискотеките, има черното тото...
Като чуе тези неща дали ще се навие да дойде?

Потребителски аватар
Club Foot
Мнения: 157
Регистриран на: 03 фев 2010 22:54
Контакти:

Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот Club Foot » 30 мар 2010 14:17

Лични причини. Това е доводът за напускането на румънеца с голямата визитка, очаквания и обещания. Беше ми достатъчно да чуя само лични. Та нима не може да бъде освободен за определен период от време (1-2 седмици) за да ги оправи ?! Звучи ми смешно. Сам Алърдайс от Блекбърн бе опериран от херния (ако не се лъжа) и също не беше до отборът си известно време. Това не е ли лична причина? Мнението ви : ...
Те се гордеят с 3 резултата от мачовете им с нас, тъй като сме съпътствани от слава през целият ни живот ..


Ние на този стадион сме родени,
и на този стадион ще умрем,
и дори и небето да падне
няма да ви предадем.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот ros » 30 мар 2010 14:23

Поредната простотия и недълновидност на Венци Живков... Това че говори добре пред обективите на камерите не значи че казаното от него е най-доброто средство за замазване на положението... Все ми се струва, че можеше да ни излъжат по малко по-реален начин.
А това че на полувремето на мача с Левски са обсъждали участието на Петре в ралито е върха на простотията. Да са живи и здрави и Петре и Живков и да последват Йоан Андоне

ПП. И да си намерят лични причини разбира се
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
НКВД-
Мнения: 268
Регистриран на: 30 мар 2010 13:21
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот НКВД- » 30 мар 2010 14:31

Андоне напусна по същата причина поради която си тръгна и Луиджи Симоне !!! Видя, че в България футболистите нямат изградени елементарни игрови и тактически умения ... Това което трябва да се научи още в групите на юношите .... Няма голям треньор, който да иска да дойде в клуб в който да учи футболистите как се играе в защита и на къде се бяга в нападение. Това се отнася за всичките ни футболни клубове. В това отношение БГ футбола е изостанал с 30 години. Големите треньори искат "научени, грамотни" футболисти с които да разиграват тактически схеми и да надиграват силни отбори. С футболисти, които не знаят как се застава в защита, от коя страна на нападателя се бяга в защита ... как се организира атака и т.н. какво можеш да постигнеш. За това и националният ни отбор е комичен ....
Звездолинчо, избърши си сополките и си припомни, че от теб се иска да вкарваш голове, а не тъпи лафове !

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот child in time » 30 мар 2010 14:33

Семейни причини които се появиха само за 2 дни? Нищо общо с неизплатените заплати посредствената игра и т н!?! Хайде сега Ние да не пасем трева? На Андоне просто о време му светна че с моментното състояние на отбора не може да постигне целите си Европа и тн та те едвам лиценз ще вземат ! Стадиона и той трагедия , футболистите и те не знаят какво искат ...
Разбираме ви господин Андоне - семейни причини!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Причината за ''напускането'' на съседа ни.

Мнениеот rsk » 30 мар 2010 14:38

Всеки поне малко разбиращ от футбол знае, че резултатите не са причина. Другите причини мисля, че си ги знаете и вие
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот левскар07 » 30 мар 2010 14:45

krum_kravov написа:
jorovg написа:
krum_kravov написа:Не виждам как испанец или германец биха дошли тук, освен ако не са учители по физическо там. А иначе ако искате треньор от западна Европа Пичиони е свободен и преди около месец се самопредложи на всички български отбори, като каза, че би работил за някой от лидерите в шампионата.


Не е толкова трудно. Има много асистент мениджъри в големите отбори, които са наясно, че никога няма да станат главни треньори. Заплатата, която в момента плащат на треньора в ЦСКА не е малка, така че според мен няма да е трудно някой такъв помощник да се убеди за ново предизвикателство в отбор с големи традиции и надявам се амбиции за бъдещето.



Заплатата, която "плащат" в момента в цска никак не е малка.
Не ти ли стана ясно, че там не плащат, ето на румънеца дължат две заплати, а той е тук от два месеца.
Големи традиции, големи амбиции, няма що. :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта