Тренъорският пост в ЦСКА???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Тренъорският пост в ЦСКА???

Мнениеот jorovg » 29 мар 2010 14:54

Честно казано нямам никаква идея за читав треньор в момента. Дано само да не се спрат на временен вариант до лятото и тогава друг наново да почва. Знам само, че нямаме нужда от стари муцуни като Стойчо и Йешич. Според мен трябва да е чужденец - от Германия най-добре. Чакам и вашето мнение по въпроса

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот dodo7271 » 29 мар 2010 15:00

Димитър Пенев. Хващам бас на 100 лева, че ще е Пената. Дължат му пари и това е единствения начин да не му ги дадат. Пък и е най-точният избор - ще разкара румънци, французи и останала паплач, и ще разчита на Делев и Румен Трифонов. Вие поне си имате Пената, щото при нас е истинска катастрофа.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Cherven_poboinik
Мнения: 379
Регистриран на: 27 мар 2009 19:08
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Cherven_poboinik » 29 мар 2010 15:02

Айде пак нов треньор .... :shock: :shock: :shock: :(
[center]ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ[/center]

rokoko
Мнения: 25
Регистриран на: 19 авг 2008 14:37
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот rokoko » 29 мар 2010 15:04

За мен лично най-добрия варянт е Стойчо Младенов.При него играехме добър футбол.и най вече цесекар е.

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Awesome » 29 мар 2010 15:05

Още няма потвърдена информация, че Андоне е напуснал. Така че на този етап продължава да изпълнява функциите си на старши треньор в ЦСКА!
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

Потребителски аватар
VraTar4o
Мнения: 693
Регистриран на: 06 авг 2009 23:45
Skype: симона.костаадинова
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот VraTar4o » 29 мар 2010 15:05

ЛюБО ПЕНЕВВВВВВВВВВВВВВ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ ЛюБООООООООООООО ПЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ ЛюБО ПЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
slavex
Мнения: 12
Регистриран на: 28 фев 2009 21:59

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот slavex » 29 мар 2010 15:08

нека и аз да се упражнявам: - чичо пенчо президент! (треньор)... ама на ме най ми харесаваха стойчо и чичовото. но ... съдба, андоне ще е до края на първенството...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот PFC Litex » 29 мар 2010 15:10

Стойчо Младенов и втори вариант Стоичков, Л. Пенев няма да се върне.
Сашо Станков също е вариант
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЦСКА
Мнения: 823
Регистриран на: 13 фев 2009 20:27
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Модератор ЦСКА » 29 мар 2010 15:10

Стига сте писали глупости бе. Преписали някаква статия от румънски вестник и айде сензация. Кой ви каза , че Андоне се маха, той ли? Или Борисов и Живков. Ей, ама и вие сте едни шматки. Престанете вече да подражавете на всеки псевдо журналист. Андоне си има договор, а и задължително ще изкара мачовете до края. Каквото и да се случи след това, сега не му е мястото и времето за интриги.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот child in time » 29 мар 2010 15:15

Бързате много! Всъщност ще се окаже че на Анди просто му е паднала батерията на телефона ( от 10 етаж на жилищен блок в Букорещ) и за това не може да бъде извършена комуникация между Титаните и него! Той ще се върне след 2 дена и ще заяви смело че всичко е наред и са толкова близки със собствениците че чак ходили на баня заедно в Неделя ... другата част от историята вече сте я гледали няма какво да я обяснявам! Питам аз още колко упражнения на гърба на феновете на ЦСКА ще се направят че да се стигне до нещо свястно!?! Имам чувството че Мездра беше просто първия вик за помощ но май никои не го чу...
Ако се окаже вярно имам лошото усещане е ще извикат Спасителя в ръжта - Чичо Митко! Да доизбута сезона!
Иначе за мен Ясен Петров е подходящ за заместник на Андоне !
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта