Благодарим ти, MORSKI !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот Ticha » 29 мар 2010 03:36

Днес четейки отзивите за мача случайно попаднах на едно малко съобщение, което ме накара да напиша това:
С тази тема искам да благодаря от мое име и от името на всички "моряци" във форума на MORSKI (Сашо) за страхотната работа, която свърши през всичкото това време, през което беше модератор в нашия форум. Искам също така да му благодаря, че през всичкото това време отделяше от свободното си време за форума на Черно море, въпреки ученето, кандидатстването, лекциите и т.н. Дължим му едно голямо благодаря и огромен респект, затова че показа как се подкрепя, как се обича и как се защитават интересите на отбора, въпреки разстоянието, което го дели. За нас няма значение дали си модератор... уважението не се купува с права, то се печели!...а ти нашето го имаш не защото си бил модератор, а защото си готин пич! Надявам се и съм сигурен, че ще останеш с нас във форума и занапред! Мисля че се изредиха доста модератори, без някой да им благодари и да им отдаде нужното внимание и уважение. Но ние сме фенове на Черно море и винаги държим на хората си, за разлика от някои други...затова сме сила, защото сме единни!
MORSKI (Сашо), завинаги един от нас!!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот MORSKI » 29 мар 2010 03:48

Благодаря ти! Нямам думи! Такава тема да направиш за мен! Честно, приятелю- смело мога да те нареак така, защото без да те познавам лично виждам, че си уникален! Благодаря ти! Не я залсужавам, но съм истиснки щастлив щом съм направил нещо значимо в моя живот! Наистина нямам думи, нямам.... :cry: Мъчно ми е, че така се случи, аз никога няма да ви оставя и който и да ме наследи има моята ОГОРМНА ПОДКРЕПА!!! Ако някога му се наложи помощ съм насреща за всичко!

А за теб , ПРИЯТЕЛЮ- пак повтарям- просълзи ме!!!!Благодаря ти! :!:

И ви чакам всички, които могат, АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ, КОИТО МОГАТ! На срещата на нашия подофорум, който не знае- нека види спам темата от 52- ра до 57 страница... Утре, най0късно вдругидфен ще пусна тема за окончателен час и ден- искам да се съберем и да се запознаем и аз лично да ви благодаря за усилията и за всичко!
Приех ви като едно голямо семейство и това го казвам с чиста съвест- без грам опит да се направя на интерсен!

Благодаря ви на всички за разбирането през тази една година и, ако съм обидил и засегнал някого- не е нарочно- такъв ми е характера :(
Последна промяна от MORSKI на 29 мар 2010 04:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот kartago » 29 мар 2010 03:49

Сашо, остава винаги и един от нас!..........Той си е!....... Той си е пич! Приятел! Човек!.... Стига съм се подмазвал, вече не е модератор!.............Сериозно! Браво на автора на темата!.....И аз така разбирам подкрепата, и ви се радвам, че не се делите, особенно като знам колко луд фен е на "Черно Море" МОРСКИЯ!...За това нещо имате моя респект фенове на Тича!!! Голям респект!...

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот thebully » 29 мар 2010 06:19

Благодарности и от мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HASTA DE LA VICTORIA

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот 4MVN » 29 мар 2010 07:34

Понякога строг ,но справедлив... БЛАГОДАРЯ...

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот Veso1913 » 29 мар 2010 08:37

Довиждане Морски и Добре дошъл от мене,перифразирайки известната фраза за краля.И аз ще кажа като 4mvn-строг,но справедлив.Моряците имат нужда от хора като теб.Благодаря,Морски!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот slavia_forever » 29 мар 2010 09:08

Сашо наистина ще липсва на екипа. За времето, когато MORKSI беше модератор направи така, че раздел "Черно море" стана едно по-добро място за общуване, без простотия и негативизъм.

На Сашо мога да кажа, че приятелството не се изчерпва с права, в който и да е форум. За пример винаги съм казвал, че без модераторски права съм бил много по-силен и състоятелен, отколкото с тях. Когато си модератор, свеждаш изявите си до минимум, тъй като ги съобразяваш със съответните потребителски реакции, които биха създали проблем на останалите от екипа.

Така че приятелю, радвам се, че те познавам и че ще делим моментите и в бъдеще! В най-скоро време се надявам да се чуем, за да пием по бира! :)

П.С. Голямо БРАВО за автора на темата и от мен!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот garfild8 » 29 мар 2010 09:21

Сашо,едно голямо Благодаря и от мен,приятелю.Жив и здрав и отново успехи,в новото ти поприще(което и да е).
Само Черно море.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 29 мар 2010 10:22

Каквото съм имал да му казвам, съм го го казал лично. На мен той ми стана един от най-най-близките приятели, страхотен човек е, казвал съм го и пак го повтарям! респект за хора като него, които си отстояват позицията с цената на каквото и да било!
Благодаря ти и аз и за помощта във форума, и за многото съвети, които си ми давал! ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Благодарим ти, MORSKI !!!

Мнениеот ntodorov » 29 мар 2010 11:16

Не познавам Морския лично. Не съм имал кореспонденция с него дори на лични, но е готин човек. Слабост ми е заради точва, че преди много време разбра иронично-шеговитите ми постове относно мача Черноморец - Черно море и влезе в "коловоза" на моята цел: и да се забавляваме с играта и да приемаме в живота всичко на шега, защото той е една голяма лъжа. Остава доброто настроение и кефа от комуникациите с хора, като Морския. Подкрепям те Сашо. Успех във всичко, което си захванал.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта