Левски - ЦСКА ( за мача )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Тъжното дерби

Мнениеот delpi » 28 мар 2010 19:39

Според мен е много пресилено казано "тъжно". Емоциите по трибуните вчера бяха достатъчни за да не съжлявам, че съм на стадиона за пореден път. Точно поради тази причина ако сравня вчерашното дерби с последните 3-4 със сигурност ще избера вчерашния мач! БРАВО на публиката като цяло!!!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Тъжното дерби

Мнениеот KellyB » 28 мар 2010 19:39

Браво! Много точно казано... Не зная на колко мача между сини и червени съм бил, но такава гавра с любимите фланелки не съм виждал!

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Тъжното дерби

Мнениеот delpi » 28 мар 2010 19:55

Май много бързо забравихте мача от есента...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Тъжното дерби

Мнениеот Дидо » 28 мар 2010 20:00

delpi написа:Според мен е много пресилено казано "тъжно". Емоциите по трибуните вчера бяха достатъчни за да не съжлявам, че съм на стадиона за пореден път. Точно поради тази причина ако сравня вчерашното дерби с последните 3-4 със сигурност ще избера вчерашния мач! БРАВО на публиката като цяло!!!

Браво на публиката но не тя игра вчера,а играта е зарди феновете,а след това феновете ако са доволни се предстваят добре,и ако има хареса ходят на мачовете на любиния си отбор
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

venelin_valchev
Мнения: 265
Регистриран на: 10 сеп 2009 14:29
Skype: venelin.val4ev
Местоположение: СЛИВЕН
Контакти:

Re: Тъжното дерби

Мнениеот venelin_valchev » 28 мар 2010 20:03

Може би се превръща по-скоро в "безли4но" отколкото в "тъжно".

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Тъжното дерби

Мнениеот delpi » 28 мар 2010 20:07

Дидо написа:
delpi написа:Според мен е много пресилено казано "тъжно". Емоциите по трибуните вчера бяха достатъчни за да не съжлявам, че съм на стадиона за пореден път. Точно поради тази причина ако сравня вчерашното дерби с последните 3-4 със сигурност ще избера вчерашния мач! БРАВО на публиката като цяло!!!

Браво на публиката но не тя игра вчера,а играта е зарди феновете,а след това феновете ако са доволни се предстваят добре,и ако има хареса ходят на мачовете на любиния си отбор


Истинските фенове ходят и при слаба игра и СЛЕД слаба игра пак ходят...
Всеки може да ходи на мачовете ни от ШЛ примерно, там е лесно, трудното е ... сега!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

anton1oli
Мнения: 176
Регистриран на: 11 май 2008 00:00

Re: Левски - ЦСКА ( за мача )

Мнениеот anton1oli » 28 мар 2010 23:28

Абре хора те за това и не обичат Сашо Диков защото той им задава неудобни въпроси и те за това му казват че е болен мозък ама май казва доста истини и става неудобен.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Левски - ЦСКА ( за мача )

Мнениеот parvanoff » 29 мар 2010 01:33

Хвала на публиката, но много скромно като количество. Все пак тези, които присъстваха бяха невероятни!
За съжаление, колкото и гръмко да звучи такава оценка, аз толкова слаб Левски не бях виждал... Може би единственият мач, в който просто нямах и капка надежда, че ще отбележим гол. За мен ужасно слаби физически-не може толкова бързо да издъхваме, още повече срещу български отбор. Може и да е имало желание у някои, но трябва и възможности-това физическа подготовка да нямаш не е въпрос на талант-и най-слабият футболист може да се тренира да бяга като кон-не ме интересува на кой е работа това, но е факт, че ние умряхме още средата на първото полувреме. Почвахме да пресираме сериозно противникът на 5-10 метра от наказателното ни поле. :roll: Левски да бави играта и да пази равен-това почти не съм го виждал и срещу големите европейски отбори-мен ме е срам и ми е болно това... :| И какви бяха тези схеми и размествания-цял мач без типичен нападател. Все ми е тая като какъв е играл Бардон в каменната ера-не може да излезеш толкова беззъб... Видях и добри неща-според мен ще имаме 2 добри двойки играчи в бъдеще-Бензукан /ако не продължава да се чупи/ и Милиев-за мен добра централна двойка, както и Баланов и Гаджев като дефанзивни-дано и Сърмов и Генев покажат, че могат да им бъдат достойни заместници. На Станчев му трябва малко повече смелост и мисля ще стане, а и Минев не е за подценяване-Петраш вече се разкри окончателно, че не става-тука няма резерви... Нямаме офанзивен халф-може би Тасевски като се оправи... На центъра в атака засега единствено в Цачев виждам някаква надежда-резерви няма обаче... Крила има. Не разбрах от какво беше продиктувано-дали от паника, дали от струпване на много играчи в центъра, но няма толкова брак в пасовете-ужас... Според мен, цска си изтърваха шансът на века, така че не виждам с какви мотиви се надъхват да пишат такива неща в темата ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта