Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот rsk » 22 мар 2010 16:59

cska_90 написа:
rsk написа:А публиката на мездра какво ви беше виновна? Те ли са виновни, че ви е смотана селекцията?
Е като върнат ушев на стадиона в секторите вместо стюарди ще ядете бой и на стадиона и в РПУ-тата щото сте много корави биячи.



E за това си прав де-ама един двама изядоха по някой шамар и това беше-нищо кой знае какво!!


Tия дето изядоха шамарите бяха ваши, пусни си 1:1 от вчера и гледай :lol: И прави сметка тия чички на по 40 години ако бяха слезнали какъв бой щяхте да ядете.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот bobonikolov » 22 мар 2010 17:03

cska_90 написа:
bobonikolov написа:cska_90 Ще ти кажа едно- тези,коиот направиха това не бяха отишли там за мача,а за да направят точно това,което стана вчера.Даси покажат простотията.За хиляден път казвам,че тези,заради които това се случи не са фенове.Ти си направи изводите какви са.



Да предполам че е имало и такива-но не всички!!Поне бях там и знам за какво става въпрос, за разлика от 90% от пишещите тука!!

Аз през цялото време това се опитвам да кажа,че не са всички.А някои отговорни другари от сектор Б с декларации говорят глупости.Колко бил нисък коефициента на интелигентност на феновете на ЦСКА,слагайки всички под общ знаменател.За това пуснах и линк с клип за да се видят същите тези гамени къде са когато не са на мач.Даже се виждаха някои с червени и сини шалове.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот cska_90 » 22 мар 2010 17:04

rsk написа:
cska_90 написа:
rsk написа:А публиката на мездра какво ви беше виновна? Те ли са виновни, че ви е смотана селекцията?
Е като върнат ушев на стадиона в секторите вместо стюарди ще ядете бой и на стадиона и в РПУ-тата щото сте много корави биячи.



E за това си прав де-ама един двама изядоха по някой шамар и това беше-нищо кой знае какво!!


Tия дето изядоха шамарите бяха ваши, пусни си 1:1 от вчера и гледай :lol: И прави сметка тия чички на по 40 години ако бяха слезнали какъв бой щяхте да ядете.



Абе не е баш така!!И при нас имаше бая чички :lol: :lol: :lol: :lol: !!!

А иначе целта на нахлуването не бяха агитката на Мездра,а нашите си футболисти!!
Изображение

Потребителски аватар
Левски 1914
Мнения: 29
Регистриран на: 24 фев 2010 16:45
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот Левски 1914 » 22 мар 2010 17:06

Дали ще ви извадят от "А" група.. Естествено, че няма да ги извадят. БФС нямат толкова смелост, за да го направят. Попринцип като нищо могат, но ..
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот cska_90 » 22 мар 2010 17:11

Левски 1914 написа:Дали ще ви извадят от "А" група.. Естествено, че няма да ги извадят. БФС нямат толкова смелост, за да го направят. Попринцип като нищо могат, но ..


Да бе така става тази работа.Това да е не Пирин или Берое!!Нали сам се сещаш какво ще стане после,ако извадят ЦСКА или Левски!!
Изображение

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот bigbonusprize » 22 мар 2010 17:12

cska_90 написа:
Левски 1914 написа:Дали ще ви извадят от "А" група.. Естествено, че няма да ги извадят. БФС нямат толкова смелост, за да го направят. Попринцип като нищо могат, но ..


Да бе така става тази работа.Това да е не Пирин или Берое!!Нали сам се сещаш какво ще стане после,ако извадят ЦСКА или Левски!!


По наредба няма право да ги извадят.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот bobonikolov » 22 мар 2010 17:16

Всички пишат ЦСКА да се извади та да се извади.И като се извдаи какво?Левски ще стане по-силен?Левски ще стане шампион ли?А да ще вземе виза за ЕКТ.И какво като вземе?Пак ще се изложи.Кой ще спечели от изваждането?Никой.Ще имате само вътрешно задоволство,че вечния враг временно го няма.Обаче изваждане няма как да има.Защото в правилника не е предвидено такова.За мен най-правилното решение е мачът да се доиграе.Пак в Мездра.Но без наша публика.Макар,че те доказаха,че не могат да организират като хората един мач.Но и да ни присъдят служебна загуба няма да се учудя ще го преживея.Факт е обаче,че каквото и да стане този проблем няма да изчезне.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот rsk » 22 мар 2010 17:19

ЦСКА е отбор, вреден за българския футбол.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот honda » 22 мар 2010 18:10

Фен съм на "Левски" ,но ще си позволя и аз да си дам мнението по въпроса.
Категорично съм против изваждането на ЦСКА от групата,но искам да бъде наложено жестоко наказание на ЦСКА- примерно 1 година да играе на празни врати и да не се излъчват мачовете по ТВ. Сигурен съм,че всички знаем приказката за магарето,което живее за да покаже магариите си точно на най-видното място. Според мен правилника на БФС е прекалено мек и либерален. Разбирам болката на феновете на ЦСКА и страха им да не бъде наказан отбора им прекалено тежко. Искам да попитам тези фенове дали имат деца и ако имат биха ли ги завели на футболен мач на собствения си отбор?- Аз лично не бих го направил. А ако стадионите станата "забранена земя за децата " защо тогава въобще да го има този футбол?
Дават ли си ясна сметка ,че вчера на косъм се размина страшна трагедия,ако на трибуните вместо фенове на "Локо"(Мз) бяха феновете на "Левски", "Ботев", "Локо"(Пд), "Берое" , "Миньор", "Черно море" най-вероятно щеще да се стигне до масово меле с непредсказуеми последици , и най-вероятно днес щяхме да броим труповете( пепел ми на устата). Слава Богу не се стигна дотам. Но никой не знае дали следващия път ще имаме този късмет ,според мен най-добре е да няма следващ път,а за да няма следващ път днес трябва да се реже "живо месо".
Като моето мнение ,че сотаджиите си свършиха добре работата- ако бяха действали по-решително най-вероятно щяха да не допуснат навлизане на терена ,но можеше да предизвикат масова паника сред агитката с възможността да има стъпкани и задушени фенове на ЦСКА. Когато трябва се намесиха и доколкото можаха не допуснаха да се стигне до масово сбиване между фенове на ЦСКА и тези на Локо(МЗ)
Само да агитката на ЦСКА това е не знам кой подобен инцидент в последнита година имаха инциденти на мачовете с "Черно море","Локо"(Сф) и "Литекс" в края на миналото първенство,тази година - на мача с "Фулъм", на волейболния мач с "Ресовия"- изпълнителите са все едни и същи.
Моето лично мнение е, че доста голям принос за ескалация на насилието по стадионите имат и т.н. журналисти като например ГА, Ефрем Димитров, В.Василев, Ив.Ченчев и т.н. които с откровени лъжи и полуистини насаждаха омраза сред феновете и създадоха (особено сред феновете на ЦСКА) чувство за уникалност и безнаказаност. Преди няколко дни се втрещих като прочетох в сайта на споменат от мен по-горе псевдожурналист интервю с някакъв субект,който гордо обяснява колко пъти бил мамушкван с нож и колко пъти се е бил по стадионите.
Написал съм това ,като левскар,но бих написал същото и ако подобна простотия бяха свършена и от хулигани със сини шалове,не ги наричам фенове защото за мен това са хора нямащи нищо общо с футбола. Лично аз когато отида на стадион,отивам да гледам футбол,а не да ставам свидетел на хулиганските изцепки на някакви субекти.Когато ги нямаше т.н. фен клубове май нямаше подобни инциденти или поне аз не си спомням да са имали такива мащаби като това ,което става напоследък.

zavinagicska
Мнения: 533
Регистриран на: 22 мар 2010 14:24
Контакти:

Малко факти

Мнениеот zavinagicska » 22 мар 2010 19:38

Пиша тук защото ми омръзна от инфалтилни и хора знаещи само да мразят и гледащи само през тяхната си изкривена призма.
1.) Чета постоянно как ЦСКА неплащало и видиж ли било превилигировано,само че да ама не както е казал поета,защото ЦСКА си понесе всички последствиа, а и продължава да плаща от управлението на г-н Томов.
ЦСКА му бе отнет лиценза за евротурнирите ако не помните а беше станал ПЪРВИ по безапелационен начин,отделно ние феновете а и сегашните собственици какво сме виновни че има толкова оставени дългове че трябва време да се изплатят нима си мислите че ЦСКА е единствената фирма която бави плащания та то самата държава го прави.Друго което не е маловажно ЦСКА е единствения отбор и онзи ден го потвърдиха от НАП в момента на отнемане на лиценза който е осигурявал всички служители на реални заплати, за разлика от тях господата от Левски, Литекс, Локо сф. и прочие са осигурявали на по 300 лв казаха от НАП не си го измислям, та питам аз тогава защо никой не каза че другите са превигилировани. Така да продължа ЦСКА е единствения клуб който плаща наем за стадиона Левски например го получил безвъзмезно от г-н Софиянски та питам аз ако някой е наемател на нещо кой трябва да прави подобренията този който е наемател или този който е собственик.
2.)Сега да поговорим за вчерашната простотия на част от наще фенове,та някой тук гледам пишат за рецидив само че нечетат че за рецидив се приема поведени на публиката само в един и същи полусезон , отделно някой гледам пишат за мача с морето та да ви кажа. На полувремето на мача финала за купата резултат беше 3:0 за ЦСКА всичко беше спокой докато 10 15 фена на Черно море не претичаха целия б сектор аз бях във В и се опитаха да нападнат хората седящи във В естествено целия стадион скочи и знаете какво стана та нещата тогава се случиха не заради ЦСКА а всичко тръгна от фенове на Черно море.Та аз моля за малко обективност доколкото може да има такава в БГ.Разбирам феновете на другите отбори че ни мразят нали знаете че най мразените са най големите и когато ти се иска да си като тях а неможеш най естествено е да мразиш.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта