Локомотив Сф - Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4999
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот LaRgO » 24 мар 2010 20:30

Това беше най-слабият мач на Левски от началото на първенството.Така ще е докато Батков не се махне и докато Гонзо и А.Здравков не спрат да се правят на треньори.Лошото е, че повечето фенове много бързо забравят.След някоя загуба викаме против Батков,после като бием и всичко се забравя.Не става така,трябва всеки един мач да показваме, че не искаме Батков, независимо дали бием или печелим мачовете.
Последна промяна от LaRgO на 24 мар 2010 20:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Cesc Fabregas » 24 мар 2010 20:32

Madridist написа:Какъв е този Сърмов :o . Аз колкото мача съм гледал на Левски, той топка не може да спре, пас няма, поглед върху играта, нищо. А за Миро Антонов, само ще кажа, че ако бях левскар щях да поискам веднага да му сменят номера. С такъв номер са играли футболисти като Гунди, Сираков, Гонзо. Пълна подигравка е този играч за клуб като Левски :roll:

Сираков играеше с 8ми номер ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Madridist » 24 мар 2010 20:33

Cesc Fabregas написа:
Madridist написа:Какъв е този Сърмов :o . Аз колкото мача съм гледал на Левски, той топка не може да спре, пас няма, поглед върху играта, нищо. А за Миро Антонов, само ще кажа, че ако бях левскар щях да поискам веднага да му сменят номера. С такъв номер са играли футболисти като Гунди, Сираков, Гонзо. Пълна подигравка е този играч за клуб като Левски :roll:

Сираков играеше с 8ми номер ;)


[offtopic]Правилно , благодаря за поправката ;)[/offtopic]
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Cesc Fabregas » 24 мар 2010 20:35

Madridist написа:
Cesc Fabregas написа:
Madridist написа:Какъв е този Сърмов :o . Аз колкото мача съм гледал на Левски, той топка не може да спре, пас няма, поглед върху играта, нищо. А за Миро Антонов, само ще кажа, че ако бях левскар щях да поискам веднага да му сменят номера. С такъв номер са играли футболисти като Гунди, Сираков, Гонзо. Пълна подигравка е този играч за клуб като Левски :roll:

Сираков играеше с 8ми номер ;)


[offtopic]Правилно , благодаря за поправката ;)[/offtopic]

[offtopic]Няма проблем ;)[/offtopic]
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Deliba6 » 24 мар 2010 20:50

Cesc Fabregas написа:[offtopic]Няма проблем ;)[/offtopic]


[offtopic]И това не било проблем?!... 8-ицата вкарваше като разпран, а 9-ката не знае от коя страна се рита "кълбото"?!!! :oops: :oops: :oops:[/offtopic]
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Cesc Fabregas » 24 мар 2010 21:31

Deliba6 написа:
Cesc Fabregas написа:[offtopic]Няма проблем ;)[/offtopic]


[offtopic]И това не било проблем?!... 8-ицата вкарваше като разпран, а 9-ката не знае от коя страна се рита "кълбото"?!!! :oops: :oops: :oops:[/offtopic]

Няма проблем, че човек който не е от Левски не знае с кой отбор е играл Наско Сираков. ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

rustakil
Мнения: 41
Регистриран на: 26 авг 2009 14:45
Skype: rustakil
Местоположение: Радомир
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот rustakil » 24 мар 2010 21:52

Въпросът,който ми се върти в главата е "Колко са слаби Славия,щом ги бием с 3-0 ?". Явно доста. За мен не е проблем слабата игра,слабия треньор и пълната липса на ръководство. Проблемът идва от това,че всички се опитват да замажат положението с някакви неразумни оправдания и обяснения. Няма да плюя против никого,не съм такъв човек. Просто ми се иска някой най-накрая да осъзнае какво в действителност представлява спортът в България. Футболът не ни е най-слабото звено,макар на моменти така да изглежда.

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот Blue_Lion » 24 мар 2010 22:05

Истината е една : ЛЕВСКИ и Цска не заслужават титлата този сезон ! Отборите който играят футбол са Локо Сф,Берое,Пирин,Локо Пд (засега) и Литекс ! Другото е пълнеж плюс два гранда,който са такива само на хартия...докато не започнат сериозни инвестиций в играчи,треньор и ДЮШ така ще е при нас ! Базите не ги споменавам,щото всички отбори в БГ сме горе-долу на едно дередже...
Изображение

restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот restless » 24 мар 2010 22:17

за мен бяхме надиграни тактически и от Локото и от Литекс
играчите се стараят колкото могат и не са по-слаби от тези в Локомотив.
Но просто с Гонзо треньор отборът е напълно предсказуем, когато противниците грамотно спазват тактическите задачи играта ни се разпада - достатъчно е да се покрият Жоазиньо, Бардон и Йовов и да се чака Сърмов или някой друг да сбърка.
А при всичките му кривици в градивен план, Сърмов е единствения в средата, който има сили да тича, бори и отнема. И Йовов и Бардон просто физически не са на ниво.
С толкова физически неподготвени играчи , нападателния футбол е обречен. И се вижда как формата на играчите е спаднала спрямо есента, когато беше спаднала спрямо миналата пролет.
Плюс че не минава кръг без контузия на 1-2 играчи! Изводите са ясни.

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Локомотив Сф - Левски

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 24 мар 2010 22:23

veni__85 написа:Аз още не мога да разбера кой ни е треньора.Уж е Гонзо пък по интревюта и пресконференции гледаме Тони Здравков....Иначе честито на Локото съвсем заслужено ни победиха.

По-принцип Гонзо води тренировките и определя състава.
Здравков е на пресконференции и е записван за старшитреньор, защото има Про, а Гонзо няма.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта