Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот slavia_forever » 16 мар 2010 13:41

redpride написа: Аз никога няма да съм за Левски ако ще да играят с Куртово Конаре, просто ги мразя. Знам, че момчетата он сектор Б изпитват същото и ги разбирам. Винаги съм бил на това мнение,и за напред ще е така.

Именно за това говоря. "Отборът на народа", оцветен в червено и синьо , двете страни на една и съща монета, се вижда в лицето на голямата част на своите привърженици, дали е народ или мърша, празнувайки например с турците отпадането на опонента си. msm много правилно спомена, когато се играе в България феновете сме опоненти, когато играем извън България сме Българи и НЕ Българи! Това изчерпва всичко!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

gun175
Мнения: 377
Регистриран на: 22 сеп 2008 21:21
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот gun175 » 16 мар 2010 13:53

Никога не бих викал за червените, по добре нулева година. а според мен няма и да се наложи да ги подкрепяме все пак ние ще сме в тройката ;)

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот cska_90 » 16 мар 2010 14:20

slavia_forever написа:
redpride написа: Аз никога няма да съм за Левски ако ще да играят с Куртово Конаре, просто ги мразя. Знам, че момчетата он сектор Б изпитват същото и ги разбирам. Винаги съм бил на това мнение,и за напред ще е така.

Именно за това говоря. "Отборът на народа", оцветен в червено и синьо , двете страни на една и съща монета, се вижда в лицето на голямата част на своите привърженици, дали е народ или мърша, празнувайки например с турците отпадането на опонента си. msm много правилно спомена, когато се играе в България феновете сме опоненти, когато играем извън България сме Българи и НЕ Българи! Това изчерпва всичко!



E не съм съгалсен и толкова!!!Ти го гледаш по друг начин-фен си на Славия-така е по-лесно!!Просто не можеш да се поставиш на наше място и това е!!!Различно е!!!Аз за Левски няма да бъда НИКОГА,ако ще и финал на ШЛ да играят!!Така си го чувствам -не мога насила да го правя!!!!При тебе е различно!!!И не мога да ги разбера тези дето са фенове на ЦСКА, а подкрепят Левски в ЕКТ!!!Непонятно е за мене подобно поведение!!!
Изображение

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот Cesc Fabregas » 16 мар 2010 15:09

cska_90 написа:
rhaegar написа:За мен българщината не би следвало да се измерва в това, дали съм викал за ЦСКА в мача им със Заглебие Любин (примерно). Значи ако някой ливърпулец е бил за Милан в мачовете с Ман.Ю, това го прави по-малко англичанин? Или някой интерист е подкрепял Ман.Ю и не е италианец повече? Това са фенски пристрастия, които всеки сам си създава, но следването им (освен ако не се стига до някакви крайности) не прави човек повече или по-малко българи, а съвсем други неща. За мен дори по-малко българи са тези, които мятаха бомби на мача със Сиони и заради които щяхме да изхвърчим от ЕКТ, отколкото бай Пешо от Криводол, който се е изкефил на головете на Дебрецен.



Напълно те подкрепям!!!Това си е мое мнение!!!А иначе определено се чувства БЪЛГАРИН!!

Аз също съм съгласен. Опитах се да бъда за ЦСКА на мача ви сТулуза, опитах да се радвам на гола на Неи за 1:0,е НЕ СТАВА!!!! :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот msm » 16 мар 2010 15:12

Вижте сега. Това българи ли сме, или не сме българи, когато играят ЦСКА и Левски в Европа , не е много правилно. Да играе България разбирам, но когато играят два отбора , които си мерят и тъчовете , кой колко е спечелил, си е чисто съревнование. Ами ние си броим постиженията, с които се хвалим, ние си броим големите отбори , които сме побеждавали, но също си броим и загубите, с които се усмиваме. Това са традиции и загнездено в съзнанието непокорство. Как да се зарадваш на победата на Левски, примерно над Лацио, като цяла година след това ти я натякват, нищо, че до тогава не бяха отбелязали и един гол. Същото е и с левскарите, когато ние победихме Динамо Москва. После се почна: -видяхте ли какво можем, а вие? Нищо , че след това спечелихме само една точка и си останахме последни в групата. Та, нещата при нас опират до там, че от резултатите в Европа зависи, кой на кого ще се присмива. Някак си не върви, аз да им се радвам и да ги подкрепям, а те после да ми се смеят, че са били по-велики от нас. Значи, аз да съм българин, когато те играят, а после те да ми се смеят в лицето , когато моя отбор загуби. Както казах и преди, това е съперничество, което няма граници. Няма шампионат, няма купа, няма лига Европа, няма шампионска лига , всичко се слага на кантара. Нека всеки си представи, че произвежда някакъв продукт, който продукт го произвежад и друга такава фирма. Цяла година се надпреварвате, кой да продаде повече на пазара, като използвате позволени и не позволени средства. Цяла година сте в конфликт, коя стока е по-добра и по-качествена. И, накрая другата печели конкурс (в които и ти си играл) за продажби извън страната. Дали ще се зарадваш, че българска стока излиза на чуждия пазар, или ще те е яд, че твоя конкурент те е изпреварил? А другият дали ще ти помогне, като българин да успееш и ти, или ще ти се присмива доволно? Все пак, като хора-еденици, може и да се намери някакво изключение, но като цяла институция, абсурд.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот cska_90 » 16 мар 2010 15:22

msm написа:Вижте сега. Това българи ли сме, или не сме българи, когато играят ЦСКА и Левски в Европа , не е много правилно. Да играе България разбирам, но когато играят два отбора , които си мерят и тъчовете , кой колко е спечелил, си е чисто съревнование. Ами ние си броим постиженията, с които се хвалим, ние си броим големите отбори , които сме побеждавали, но също си броим и загубите, с които се усмиваме. Това са традиции и загнездено в съзнанието непокорство. Как да се зарадваш на победата на Левски, примерно над Лацио, като цяла година след това ти я натякват, нищо, че до тогава не бяха отбелязали и един гол. Същото е и с левскарите, когато ние победихме Динамо Москва. После се почна: -видяхте ли какво можем, а вие? Нищо , че след това спечелихме само една точка и си останахме последни в групата. Та, нещата при нас опират до там, че от резултатите в Европа зависи, кой на кого ще се присмива. Някак си не върви, аз да им се радвам и да ги подкрепям, а те после да ми се смеят, че са били по-велики от нас. Значи, аз да съм българин, когато те играят, а после те да ми се смеят в лицето , когато моя отбор загуби. Както казах и преди, това е съперничество, което няма граници. Няма шампионат, няма купа, няма лига Европа, няма шампионска лига , всичко се слага на кантара. Нека всеки си представи, че произвежда някакъв продукт, който продукт го произвежад и друга такава фирма. Цяла година се надпреварвате, кой да продаде повече на пазара, като използвате позволени и не позволени средства. Цяла година сте в конфликт, коя стока е по-добра и по-качествена. И, накрая другата печели конкурс (в които и ти си играл) за продажби извън страната. Дали ще се зарадваш, че българска стока излиза на чуждия пазар, или ще те е яд, че твоя конкурент те е изпреварил? А другият дали ще ти помогне, като българин да успееш и ти, или ще ти се присмива доволно? Все пак, като хора-еденици, може и да се намери някакво изключение, но като цяла институция, абсурд.



Много точно-браво!!!Това си е истината-не мога цяла година да искам да падат-а сега само защото играели в Еврпоа да съм тях!!!Няма как просто!!Това е нещо повече от съперничество.Не става въпрос само за футбол- а за култура, ценности -абе това е нещо велико-не очаква феновете на другите отбори да го разберат!!!!За мене си е дори предателство да си за противника-дори и Европа!Това е така го разбирам и така го чувствам!
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот slavia_forever » 16 мар 2010 15:50

msm написа:Вижте сега. Това българи ли сме, или не сме българи, когато играят ЦСКА и Левски в Европа , не е много правилно. Да играе България разбирам, но когато играят два отбора , които си мерят и тъчовете , кой колко е спечелил, си е чисто съревнование. Ами ние си броим постиженията, с които се хвалим, ние си броим големите отбори , които сме побеждавали, но също си броим и загубите, с които се усмиваме. Това са традиции и загнездено в съзнанието непокорство. Как да се зарадваш на победата на Левски, примерно над Лацио, като цяла година след това ти я натякват, нищо, че до тогава не бяха отбелязали и един гол. Същото е и с левскарите, когато ние победихме Динамо Москва. После се почна: -видяхте ли какво можем, а вие? Нищо , че след това спечелихме само една точка и си останахме последни в групата. Та, нещата при нас опират до там, че от резултатите в Европа зависи, кой на кого ще се присмива. Някак си не върви, аз да им се радвам и да ги подкрепям, а те после да ми се смеят, че са били по-велики от нас. Значи, аз да съм българин, когато те играят, а после те да ми се смеят в лицето , когато моя отбор загуби. Както казах и преди, това е съперничество, което няма граници. Няма шампионат, няма купа, няма лига Европа, няма шампионска лига , всичко се слага на кантара. Нека всеки си представи, че произвежда някакъв продукт, който продукт го произвежад и друга такава фирма. Цяла година се надпреварвате, кой да продаде повече на пазара, като използвате позволени и не позволени средства. Цяла година сте в конфликт, коя стока е по-добра и по-качествена. И, накрая другата печели конкурс (в които и ти си играл) за продажби извън страната. Дали ще се зарадваш, че българска стока излиза на чуждия пазар, или ще те е яд, че твоя конкурент те е изпреварил? А другият дали ще ти помогне, като българин да успееш и ти, или ще ти се присмива доволно? Все пак, като хора-еденици, може и да се намери някакво изключение, но като цяла институция, абсурд.

От това, което каза разбирам, че първо казваш едно, после друго. Какво мислиш сега последно на Българи и на небългари ли се делим, като играят клубните отбори с чужди, или на конкуренти и не конкуренти, в страх от подигравки. Нещо не разбирам, сигурно ми липсва нечаст от мозъка, но в момента съм раздвоен от мненията ти. Все едно да бъда за Бешикташ или Галатасарай, заради това, че Левски ни бият над 10 години постоянно и ни се подиграват.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот ЦСКА-83 » 16 мар 2010 15:52

Истината е,че турнирите са -Европейски КЛУБНИ турнири а не национални турнири и думата патриот няма никакво приложение в случая.
Пример фен на Ливърпул (българин) вика срещу Ман.Юн,то той предател ли е,че не е отбора в който играе българин :) ?
По тая логика тия дето само гледат чуждите първенства и не се интересуват от бг футбол(а те не са малко)-национални предатели ли са?
Който не е от ЦСКА или Левски трудно би разбрал какво е!!!
Само ЦСКА!!!!!!!

Потребителски аватар
Dundy
Мнения: 188
Регистриран на: 08 ное 2009 14:26
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот Dundy » 16 мар 2010 15:55

kartago написа:Чета тука "Никога, при никакви положения!"............... Абе, пичове, вие българи ли сте?!.................. Аз винаги стискам палци за българските отбори! Независимо кой играе!.............Бъдете българи, моля ви!... Фен си в идеята си, но в живота си оставаме българи!...
Този пост кърти, язък че ника е в зелено, кои са другите за които не трябва да се държи, че трябва да сме българи? тук се засяга тема ЦСКА или ЛИТЕКС, кой от двата отбора не е български?

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Ще вика ли Левски за ЦСКА?

Мнениеот cska_90 » 16 мар 2010 16:24

ЦСКА-83 написа:Истината е,че турнирите са -Европейски КЛУБНИ турнири а не национални турнири и думата патриот няма никакво приложение в случая.
Пример фен на Ливърпул (българин) вика срещу Ман.Юн,то той предател ли е,че не е отбора в който играе българин :) ?
По тая логика тия дето само гледат чуждите първенства и не се интересуват от бг футбол(а те не са малко)-национални предатели ли са?
Който не е от ЦСКА или Левски трудно би разбрал какво е!!!
Само ЦСКА!!!!!!!



Не трудно-въобще не може да разбере за какво става въпрос-то си и личи по постовете им!!!! ;)
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта