Левски.Подготовка за пролетният дял

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 20 фев 2010 19:12

THE G.A.M.E написа:
aisogludingfioler написа:Владо Гаджев, който от 6 месеца не е играл беше по-добър от повечето на терена...


Ами.......който си го може - си го може ! ..... ;)

Точно така.
Който си го може, си го може.
Ако ще и 1 г да отсъства.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот stefani » 21 фев 2010 01:56

THE G.A.M.E написа:
aisogludingfioler написа:Владо Гаджев, който от 6 месеца не е играл беше по-добър от повечето на терена...


Ами.......който си го може - си го може ! ..... ;)


Отборът на може да вкара повече от гол на мач ! А се говори за титли ,национали и т.н.
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21464
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот metodito » 21 фев 2010 08:38

Аз не знам дали ще сме шампиони. На първо място ме интересува да играят с желание за победа и да се борят до последната свирка. Титлата не е най-важното. Играта е това, което прави шампион един отбор, а не титлата. Все пак това е и водеща идея и в ШЛ. Всички отбори като ги видиш колко съсредоточено и сърцато играят като шампиони, ако ще и да не са такива на страните си. Друго измерение са.
stefani написа:
Отборът на може да вкара повече от гол на мач ! А се говори за титли ,национали и т.н.

О, пак ли почвате?! Стига вече! Че натирихте Муслин не ви ли стига? А Кокала? Не мога да ви разбера аз вас.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Владо Гаджев се завръща в игра.

Мнениеот левскар07 » 21 фев 2010 12:28

Успех на момчето! Дано се възстанови напълно и заиграе.
Но нека за бъдем по-търпеливи. Само Левски!

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот стичо » 22 фев 2010 12:14

Очаквам отбора да придобие по- приятен облик с новите попълнения!С нетърпение чакам да видя първият истински мач.От кривия очаквам това което всъщност винаги е показвал.Дано Антонов продължи да бележи.Радвам се за Гаджев, дано по скоро си върне титулярното място!Имаше едно мнение по- горе че не е важно непременно да си шампион.Съгласен съм!Важна е сърцатата игра и красотата на играта.Наистина в Англия независимо от класирането отборите получават завидна подкрепа.Тук малко сме се разглезили.Или първи или нищо...Друг е въпроса че и играчите на терена тичат.Тичат здраво хем!Като ги гледам нашите ми изглеждат като на "забавен каданс"!Оставам с чувството че подготовката не премина по най- добрия начин но поне кунтузиите са сравнително малко.Мисля че вторият полусезон ще сме по- силни.

reddek
Мнения: 142
Регистриран на: 11 юни 2008 12:02
Контакти:

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот reddek » 22 фев 2010 12:24

Аз бях на мача не мога да кажа с ръка на сърцето че ми хареса играта.

Кривия - който си го може си го може хареса ми като се има на предвид че не е играл 3 месеца официални мачове си е направо супер

Жо - според мен той беше най - добрия на терена почти всичко интересно в атакуващ план стана с негово участие

Чилика - като за първи мач пред толкова публика очаквах да се притесни и да се спъва от топката уви за моя радост не се оказах прав. Браво на него, и не помня кога за последно нападател на Левски е вкарвал два гола за едно полувреме независимо че беше от засада единият.

Петков - Не зависимо че нямаше ситуации пред нашата врата, на момента се хващах за главата, не много добър мач за него

Генев - Има футбол в това момче опитва се бори се но определено на това място не може да играе.

Бардон - той си е постоянен за него критика нямам, но си пролича на моменти че не са се сработили с кривия, мисълта за развитие на атаката им се разминаваше (но съм сигурен че е въпрос на време да се сработят)

станчев - като бек в дефанзивен план ми хареса в атака не се включваше както трябва, но като за първи мач ми хареса

Хичо - този мач играеше с доста въображение личеше си че не му тежи мисълта че трябва да бием 100% и ми хареса неговата игра

Бензукан и Топузаков - нямаха кой знае каква работа та не мога да кажа кой знае какво за играта им

Сърмов - никога не съм го харесвал този футболист, и за това няма да го коментирам защото мнението ще ми бъде пристрастно

смените

Тевия - мисля че мисълта че играе пред толкоз публика му се отрази сериозно много спорни топки и не чак толкоз добри от игравания

Христов - поредното 100% положение разбира се пропуснато. Дано някога се оправи лично аз все още не съм изгубил вяра в него

Еньо - тази игра която показа заслужава направо да го изгонят (твърде много личеше че не го интересува че другите са на удобна позиция важното е той да вкара)

йовов - обичайната игра няма много разлики от други мачове

гаджев - да е жив и здрав и по бързо да влиза във форма - коментарът ми за него е че се радвам че успя да се оправи другото ще си дойде на мастото

Еми мисля че за всички казах по нещо :)

Като цяло нищо особено, лошото е че ако мача не върви с титулярите просто не виждам на резервната скамейка кой може да влезе и да обърне мача.

П.П. Всичко горе написано си е лично мое мнение не съм специалист и не претендирам че всичко е така. Така го видях така съм го написал ай пък дано станем шампиони :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 фев 2010 12:48

reddek написа:Аз бях на мача не мога да кажа с ръка на сърцето че ми хареса играта.

Кривия - който си го може си го може хареса ми като се има на предвид че не е играл 3 месеца официални мачове си е направо супер

Жо - според мен той беше най - добрия на терена почти всичко интересно в атакуващ план стана с негово участие

Чилика - като за първи мач пред толкова публика очаквах да се притесни и да се спъва от топката уви за моя радост не се оказах прав. Браво на него, и не помня кога за последно нападател на Левски е вкарвал два гола за едно полувреме независимо че беше от засада единият.

Петков - Не зависимо че нямаше ситуации пред нашата врата, на момента се хващах за главата, не много добър мач за него

Генев - Има футбол в това момче опитва се бори се но определено на това място не може да играе.

Бардон - той си е постоянен за него критика нямам, но си пролича на моменти че не са се сработили с кривия, мисълта за развитие на атаката им се разминаваше (но съм сигурен че е въпрос на време да се сработят)

станчев - като бек в дефанзивен план ми хареса в атака не се включваше както трябва, но като за първи мач ми хареса

Хичо - този мач играеше с доста въображение личеше си че не му тежи мисълта че трябва да бием 100% и ми хареса неговата игра

Бензукан и Топузаков - нямаха кой знае каква работа та не мога да кажа кой знае какво за играта им

Сърмов - никога не съм го харесвал този футболист, и за това няма да го коментирам защото мнението ще ми бъде пристрастно

смените

Тевия - мисля че мисълта че играе пред толкоз публика му се отрази сериозно много спорни топки и не чак толкоз добри от игравания

Христов - поредното 100% положение разбира се пропуснато. Дано някога се оправи лично аз все още не съм изгубил вяра в него

Еньо - тази игра която показа заслужава направо да го изгонят (твърде много личеше че не го интересува че другите са на удобна позиция важното е той да вкара)

йовов - обичайната игра няма много разлики от други мачове

гаджев - да е жив и здрав и по бързо да влиза във форма - коментарът ми за него е че се радвам че успя да се оправи другото ще си дойде на мастото

Еми мисля че за всички казах по нещо :)

Като цяло нищо особено, лошото е че ако мача не върви с титулярите просто не виждам на резервната скамейка кой може да влезе и да обърне мача.

П.П. Всичко горе написано си е лично мое мнение не съм специалист и не претендирам че всичко е така. Така го видях така съм го написал ай пък дано станем шампиони :)


Перфектно си ги описал прителю...поздрави !
Ами така като гледам......май отново ще стискаме палци да не стане нещо с добрия
"стар" "Малък Мук" - Жо.... :lol: .... ;)
"Кривия" също дава наджеди.....а както го каза ти: Бардон си е Бардон !
Миро Антонов може да се превърне в нападателя който ни липсваше.....но от него зависи.....най вече да вкарва положенията които ще има, щото той ще ги има много.....халфовете ни поне - нямат грешка !
Аз лично с нетърпение ще чакам......сработването на Сашо и Бардон........стане ли това - убеден съм, проблеми няма да имаме ! ........ ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот deepblue1963 » 23 фев 2010 15:31

Всичко хубаво,ама ако уважавате играчите,както твърдите,старайте се,поне,да им пишете имената с главна буква.Така,де...
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Левски - Спартак Пловдив в събота от 14:00 стадион:Георги А

Мнениеот modor » 25 фев 2010 13:56

Изображение

От Левски официално потвърдиха, че в събота шампионите ще играят контролен мач срещу втородивизионния Спартак Пловдив.

Двубоят ще бъде от 14:00 часа и ще се проведе на централния терен на стадион „Георги Аспарухов” при свободен вход.

Привържениците ще могат да влизат на стадиона единствено през входове 1 и 4 на Сектор А, които ще бъдат отворени в 13:30 часа
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Левски.Подготовка за пролетният дял

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 25 фев 2010 14:18

Левски-Спартак Пд 3:0.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта