Трансфери през зимната пауза в Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот galin56 » 15 мар 2010 18:40

Spasov_bg написа:Абсолютно съм ЗА.Няма да забравя когато на мач с цска треньора Хаздай след като Наско му беше решил мача ,искаше да го смени 3-4 минути преди края,но малкия не искаше да излиза.Такива трябват на отбора закърмени на "Г.Аспарухов".Като излязът на терена да са готови да умрат за Левски,и за победата.Наско винаги има място в Левски.Висок,техничар,голмайстор,и не се чуди като вземе топката какво да я прави.Сигурен съм ,че ще помогне много на отбора.ДАНО.

Ти си "за" да го върнат, но при юношите ли. Цитираш неща от юношеските дивизии. Незнаем как ще се впише в мъжете а и след тая контузия, па и последните 1,2 години не е играл освен за дублиращи отбори, абе не е сигурно че се впише. Далаверата беше Макриев да върнат ама на, скръндзи такива. Щеше да ни реши проблемите в атака!!!

Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот Gonzo0009 » 15 мар 2010 19:18

Кога разбра,че Антонов не става?
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот Spasov_bg » 15 мар 2010 19:41

galin56 написа:
Spasov_bg написа:Абсолютно съм ЗА.Няма да забравя когато на мач с цска треньора Хаздай след като Наско му беше решил мача ,искаше да го смени 3-4 минути преди края,но малкия не искаше да излиза.Такива трябват на отбора закърмени на "Г.Аспарухов".Като излязът на терена да са готови да умрат за Левски,и за победата.Наско винаги има място в Левски.Висок,техничар,голмайстор,и не се чуди като вземе топката какво да я прави.Сигурен съм ,че ще помогне много на отбора.ДАНО.

Ти си "за" да го върнат, но при юношите ли. Цитираш неща от юношеските дивизии. Незнаем как ще се впише в мъжете а и след тая контузия, па и последните 1,2 години не е играл освен за дублиращи отбори, абе не е сигурно че се впише. Далаверата беше Макриев да върнат ама на, скръндзи такива. Щеше да ни реши проблемите в атака!!!
Все ми се струва,че в Германия дублиращите отбори са с класа по-добри от наште.Не забравяй къде беше треньор Гочето и в какви дивизий играят наши национали като Пелето и бившия национал Асен Караславов.Няма място за сравнение ,нали?

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот _RoKi_ » 16 мар 2010 01:05

Не знам,но все си мисля,че тоя Антонов нищо няма да излезе от него 8-) Нищо не губим наистина,сега е момента да се пробват нови неща :|

xWarden
Мнения: 920
Регистриран на: 19 яну 2010 11:15
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот xWarden » 16 мар 2010 10:02

Аз съм твърдо ЗА да върнем Наско Курдов. Тия 2 мача от Антонов запомних как прати топката на Луната срещу Миньор и как финтира 3-ма от Литекс и пак прати топката на Луната :lol: Ааа, щях да забравя - и оная история с обувката :lol: :lol:

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Трансфери през зимната пауза в Левски

Мнениеот garfild8 » 16 мар 2010 11:16

А бе,момчета.Трансферирайте Бай Ганьо някъде.Това ще е трансфера на века за вас.Аз лично,дето съм черноморец,го намразих Мустака,защото като български фен,ми донесе много неприятни емоции в Европа.Отделно са,простотиите които върши в клуба ви и ви затрива лека по-лека.Вместо да имате тим-хегемон у нас и да не излизате от групите на ШЛ,Доносника ви докара до разсипия.С коефициента който имахте и възможността да го увеличите,можеше малко или много, да направим бум,подобен на румънските отбори.Та,те бяха близо до нас,в ранглистата на УЕФА,преди 4 години,а сега са с 2 тима в ШЛ.
Само Черно море.

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Трансфери през зимната пауза в Левски

Мнениеот bigbonusprize » 16 мар 2010 11:19

garfild8 написа:А бе,момчета.Трансферирайте Бай Ганьо някъде.Това ще е трансфера на века за вас.Аз лично,дето съм черноморец,го намразих Мустака,защото като български фен,ми донесе много неприятни емоции в Европа.Отделно са,простотиите които върши в клуба ви и ви затрива лека по-лека.Вместо да имате тим-хегемон у нас и да не излизате от групите на ШЛ,Доносника ви докара до разсипия.С коефициента който имахте и възможността да го увеличите,можеше малко или много, да направим бум,подобен на румънските отбори.Та,те бяха близо до нас,в ранглистата на УЕФА,преди 4 години,а сега са с 2 тима в ШЛ.


Това, че си фен на черноморец, не пречи да виждаш реално нещатата... :)
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Трансфери през зимната пауза в Левски

Мнениеот garfild8 » 16 мар 2010 11:22

bigbonusprize написа:
garfild8 написа:А бе,момчета.Трансферирайте Бай Ганьо някъде.Това ще е трансфера на века за вас.Аз лично,дето съм черноморец,го намразих Мустака,защото като български фен,ми донесе много неприятни емоции в Европа.Отделно са,простотиите които върши в клуба ви и ви затрива лека по-лека.Вместо да имате тим-хегемон у нас и да не излизате от групите на ШЛ,Доносника ви докара до разсипия.С коефициента който имахте и възможността да го увеличите,можеше малко или много, да направим бум,подобен на румънските отбори.Та,те бяха близо до нас,в ранглистата на УЕФА,преди 4 години,а сега са с 2 тима в ШЛ.


Това, че си фен на черноморец, не пречи да виждаш реално нещатата... :)

[offtopic]Благодаря колега.Като не ви стискам палци в шампионата,не значи че не ви подкрепям в ЕКТ.[/offtopic]
Само Черно море.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Трансфери през зимната пауза в Левски

Мнениеот FCH » 16 мар 2010 13:06

Трансфери през зимната пауза в Левски...
- АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ - вече е на възраст, някога беше играч от класа!
- МАЙКЪЛ ТЕВИЯ - поредната африканска издънка, акостирала за заплата и 3 дни слава
- МИРОСЛАВ АНТОНОВ - Левски не е Своге...
- ПЕТЕР ПЕТРАШ - много шум за нищо!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17706
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Защо не върнат Наско Курдов в Левски?

Мнениеот pomiqrat » 16 мар 2010 14:23

Изтрещяхте напълно с безсмислени теми. Тоя не е ли резервата на дублиращия отбор на Леверкузен :lol: :lol: :lol: ? Дублиращите немски отбори били по-силни от нашите. Смех у залата. От кои наши от ПФК Левски ли? Какво като е бил Гочето терньор на Унион паднаха ли от Литекс? Паднаха естествено.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта