Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

orkoeba4
Мнения: 79
Регистриран на: 09 май 2023 12:15

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот orkoeba4 » 10 юни 2023 19:49

Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Довечера Пеп може да превърти футбола. Вземе ли требъл, не мисля, че има причина да гледам повече футбол (и най-вероятно ще намаля гледането значително).

Ще съм станал свидетел на:

- Най-добрият отбор в света, практикуващ най-съвършения футбол - Барселона 2009-2015, печелещ 2 требъла.
- Най-добрият футболист в света, спечелил всичко колективно и индивидуално, включително трофей с Аржентина.
- Най-добрият треньор в света, спечелил всичко, което може да се печели с два различни отбора.

Предвид това, че вече няма футболисти като Роналдиньо, Зидан, Иниеста, Меси с невиждана магия в краката, а само житни бегачи (притежаващи основно скорост и лимитирани технически умения) като Холанд и Мбапе, не мисля, че е учудващо защо все по-малка част от младото поколение се задържа пред екрана да гледа цял мач.

Барселона никога не са били най добрия отор, или пък на съвършен футбол. Пеп никога не е бил най добрия треньор и няма и да бъде. Ако не бяха бутаниатя срещу ПСЖ и Челси, щяхте да сте си един средняк, какъвто винаги сте били :)

Мощно за Интер довечера!

Няма значение ти какво мислиш. Барселона е с 5 ШЛ, Интер с 3. Така че някой друг може да пак помисли кой е средняка. :mrgreen:

RMCF
Мнения: 2248
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот RMCF » 10 юни 2023 19:52

По тая логика вие сте селски отбор сравнение с Реал. :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот insaneboy1 » 10 юни 2023 19:54

Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Довечера Пеп може да превърти футбола. Вземе ли требъл, не мисля, че има причина да гледам повече футбол (и най-вероятно ще намаля гледането значително).

Ще съм станал свидетел на:

- Най-добрият отбор в света, практикуващ най-съвършения футбол - Барселона 2009-2015, печелещ 2 требъла.
- Най-добрият футболист в света, спечелил всичко колективно и индивидуално, включително трофей с Аржентина.
- Най-добрият треньор в света, спечелил всичко, което може да се печели с два различни отбора.

Предвид това, че вече няма футболисти като Роналдиньо, Зидан, Иниеста, Меси с невиждана магия в краката, а само житни бегачи (притежаващи основно скорост и лимитирани технически умения) като Холанд и Мбапе, не мисля, че е учудващо защо все по-малка част от младото поколение се задържа пред екрана да гледа цял мач.

Барселона никога не са били най добрия отор, или пък на съвършен футбол. Пеп никога не е бил най добрия треньор и няма и да бъде. Ако не бяха бутаниатя срещу ПСЖ и Челси, щяхте да сте си един средняк, какъвто винаги сте били :)

Мощно за Интер довечера!

Фактите, красотата, с която Барселона 2010-11 мачкаше всеки един и трофеите (ще) говорят друго, така че твоето мнение няма и няма да има никаква стойност, след като световноизвестни журналисти, футболни експерти и коментатори са признали това.

Не ми се ще да разводняваме темата, ти си имай твоята истина, аз моята. За моите футболни разбирания футболът на Барселона 2011 и разбиранията на Пеп са начинът по който искам да се играе тази игра и смятам, че е най-красив, ти ако харесваш катеначо - това е твое право.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот Furious_Monk » 10 юни 2023 20:01

Ако някой ден Гуардиола каже, че Сити е най-добрият отбор, който е тренирал, какво ще правиш тогава?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот Sstefanov » 10 юни 2023 20:25

insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Довечера Пеп може да превърти футбола. Вземе ли требъл, не мисля, че има причина да гледам повече футбол (и най-вероятно ще намаля гледането значително).

Ще съм станал свидетел на:

- Най-добрият отбор в света, практикуващ най-съвършения футбол - Барселона 2009-2015, печелещ 2 требъла.
- Най-добрият футболист в света, спечелил всичко колективно и индивидуално, включително трофей с Аржентина.
- Най-добрият треньор в света, спечелил всичко, което може да се печели с два различни отбора.

Предвид това, че вече няма футболисти като Роналдиньо, Зидан, Иниеста, Меси с невиждана магия в краката, а само житни бегачи (притежаващи основно скорост и лимитирани технически умения) като Холанд и Мбапе, не мисля, че е учудващо защо все по-малка част от младото поколение се задържа пред екрана да гледа цял мач.

Барселона никога не са били най добрия отор, или пък на съвършен футбол. Пеп никога не е бил най добрия треньор и няма и да бъде. Ако не бяха бутаниатя срещу ПСЖ и Челси, щяхте да сте си един средняк, какъвто винаги сте били :)

Мощно за Интер довечера!

Фактите, красотата, с която Барселона 2010-11 мачкаше всеки един и трофеите (ще) говорят друго, така че твоето мнение няма и няма да има никаква стойност, след като световноизвестни журналисти, футболни експерти и коментатори са признали това.

Не ми се ще да разводняваме темата, ти си имай твоята истина, аз моята. За моите футболни разбирания футболът на Барселона 2011 и разбиранията на Пеп са начинът по който искам да се играе тази игра и смятам, че е най-красив, ти ако харесваш катеначо - това е твое право.

Прави разлика между факти и твоите разбирания. Барселона никога не могат да бъдат в едно изречение с НАЙ добрия отбор. Защото те не са и никога не са били и никога няма да бъдат. Това, че са играли някакъв футбол и са спечелили някоя купа, не ги прави нито най добри, нито най велики. Ти какво искаш да гледаш си е твоя измишльотина, гледаш футбол от 15-20 години и си мислиш, че си голям разбирач. Нищо не сте видяли, не си бил роден когато Барса бяха толкова слаби и жалки, че с едни 10 години няма да измият срама от подпираниията!

Дори не съм фен на Интер, просто Пеп и английските отбори не ги харесвам. Сити пък са едни анонимници, които ако не са арабите, ще са по другите дивизии.

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот ViscaBarca » 10 юни 2023 20:35

Твърдо 4:0 за момчетата на Пеп!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот insaneboy1 » 10 юни 2023 20:40

Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Довечера Пеп може да превърти футбола. Вземе ли требъл, не мисля, че има причина да гледам повече футбол (и най-вероятно ще намаля гледането значително).

Ще съм станал свидетел на:

- Най-добрият отбор в света, практикуващ най-съвършения футбол - Барселона 2009-2015, печелещ 2 требъла.
- Най-добрият футболист в света, спечелил всичко колективно и индивидуално, включително трофей с Аржентина.
- Най-добрият треньор в света, спечелил всичко, което може да се печели с два различни отбора.

Предвид това, че вече няма футболисти като Роналдиньо, Зидан, Иниеста, Меси с невиждана магия в краката, а само житни бегачи (притежаващи основно скорост и лимитирани технически умения) като Холанд и Мбапе, не мисля, че е учудващо защо все по-малка част от младото поколение се задържа пред екрана да гледа цял мач.

Барселона никога не са били най добрия отор, или пък на съвършен футбол. Пеп никога не е бил най добрия треньор и няма и да бъде. Ако не бяха бутаниатя срещу ПСЖ и Челси, щяхте да сте си един средняк, какъвто винаги сте били :)

Мощно за Интер довечера!

Фактите, красотата, с която Барселона 2010-11 мачкаше всеки един и трофеите (ще) говорят друго, така че твоето мнение няма и няма да има никаква стойност, след като световноизвестни журналисти, футболни експерти и коментатори са признали това.

Не ми се ще да разводняваме темата, ти си имай твоята истина, аз моята. За моите футболни разбирания футболът на Барселона 2011 и разбиранията на Пеп са начинът по който искам да се играе тази игра и смятам, че е най-красив, ти ако харесваш катеначо - това е твое право.

Прави разлика между факти и твоите разбирания. Барселона никога не могат да бъдат в едно изречение с НАЙ добрия отбор. Защото те не са и никога не са били и никога няма да бъдат. Това, че са играли някакъв футбол и са спечелили някоя купа, не ги прави нито най добри, нито най велики. Ти какво искаш да гледаш си е твоя измишльотина, гледаш футбол от 15-20 години и си мислиш, че си голям разбирач. Нищо не сте видяли, не си бил роден когато Барса бяха толкова слаби и жалки, че с едни 10 години няма да измият срама от подпираниията!

Дори не съм фен на Интер, просто Пеп и английските отбори не ги харесвам. Сити пък са едни анонимници, които ако не са арабите, ще са по другите дивизии.

А ти правиш ли разлика между конкретен отбор (състав) и футболен клуб като цяло. Никой не твърди, че Барселона са най-успешният клуб в историята на футбола или че не са имали дълги лоши периоди, титлите показват, че това е Реал Мадрид. Също не твърдя, че сегашната Барселона се опитва да играе красив и/или успешен футбол (защото не е така).

Това, което твърдя е, че за мнозинството от футболната общественост Барселона на Пеп Гуардиола е най-красиво играещият и доминиращ отбор (състав от играчи, не клуб с над 100 годишна история - пак да поясня).

Furious_Monk написа:Ако някой ден Гуардиола каже, че Сити е най-добрият отбор, който е тренирал, какво ще правиш тогава?


Не вярвам някога да го каже, тъй като многократно е изтъквал, че Барселона с Меси, Шави и Иниеста е отбор от убийци, които не са се страхували от нищо и са печелили финали по дифолт, нещо, което за Сити още не е сигурно.

Ако все пак това хипотетично изказване се случи и каже подобно нещо, какво трябва да направя? Нито ще се съглася с него, нито ще отнеме нещо от приноса му като треньор и играч на Барселона.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот rhaegar » 10 юни 2023 20:46

Барселона като взе ШЛ с МСН беше в пъти по-атрактивно играещ и приятен за гледане отбор, отколкото със стила на Пеп.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15262
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот miro_rz » 10 юни 2023 21:02

Ponko написа:Изображение
И ся ако Интер спечели... ще стане голям фаул!

Как ще е фал!?
Купата ще отиде в Милано, там където и е мястото на Джузепе Меаца!
Изображение

orkoeba4
Мнения: 79
Регистриран на: 09 май 2023 12:15

Re: Шампионска лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот orkoeba4 » 10 юни 2023 21:06

Да коментираме финала вече. Другото е в миналото. Арсенал например няма 1 ШЛ, но никой не казва че са средняци, или Нотингам Форест с 2 КЕШ че са гранд. Толкова с офтопика.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта